TOP 5 EMS pracovních příležitostí po celém světě - Evropa, Kanada, Indie a Čína

EMS profesionálové hledáte novou práci?

Každý den EMS a záchranář mohou najít online nové nápady, jak získat lepší život, zlepšit jejich pracovních míst. Ale pokud potřebujete nějaké návrhy, jak udržet své dovednosti v provozu pro jinou práci, zapojenou do EMS nebo do průmyslového podnikání v oblasti zdravotnictví, jsme tady!

Emergency Live vám každý týden ukáže nejatraktivnější pozici v Evropě ohledně EMS a záchranných činností. Sníte o fungování jako záchranář, Zdravotník, zdravotnice Zermatt? Chtěli byste vidět každý den nádherné dědictví Říma, jak jede ambulance? (Ne, opravdu nevíte, co to v Římě řídí sanitku!)
No, ukážeme vám Pracovní pozice TOP 5 můžete dosáhnout přímo s našimi odkazy!

LOKALITA: LIVERPOOL (UK)

ZÁCHRANÁŘ, ZDRAVOTNÍK, ZDRAVOTNICE

Plat: £ 33,000 ročně
Publikováno: 2 May 2019
Zavře: 27 Jun 2019
Typ úlohy: Trvalý a plný úvazek
Obchodní jednotka: Zdravotnické služby
Region / divize: Velká Británie a Irsko
Role Odpovědnost:
G4S Health Services je od 2005 jedním z předních poskytovatelů zdravotnických prostředí. Pracujeme ve střediscích Secure, Custody a Sexual Assault Referralers (SARC) v celé Británii a poskytujeme primární péči a forenzní zdravotní péči široké škále pacientů.

HMP Altcourse v Liverpoolu je místní věznice kategorie B, která přijímá odsouzené a vazby mladého pachatele a dospělých vězňů ze soudů v Merseyside, Cheshire a severním Walesu. Věznice může ubytovat vězně 1,324 v úschově.

Na HMP Altcourse jsme odhodláni poskytovat vězňům v naší péči nejvyšší standardy zdravotní péče. Náš zdravotnický tým je osazen 24 hodin denně a skládá se z kvalifikovaných zdravotních sester a asistentů zdravotní péče.

Naši pracovníci přistupují ke své práci ve věznicích a zabezpečují nastavení s profesionalitou a odhodláním, které jsou základem pro zlepšení služeb a uznává důstojnost jednotlivce.

Máme pro záchranáře příležitost připojit se k našemu týmu.

ZOBRAZTE VÍCE A PŘIHLÁŠEJTE ZDE

POLOHA: ALBERTA (CANADA)

REGISTROVANÝ PCP PARAMEDIC

Jako zdravotnický technik budete přepravovat nemocné nebo zraněné pacienty z míst pohotovosti a/nebo mezi zařízeními. To zahrnuje provozování sanitek nebo jiných druhů dopravy, posuzování mimořádných situací a pacientů. Pacienty můžete léčit podáváním menších léků, základní životní podpora (BLS) dýchací cesty a poloautomatické defibrilace. Můžete také vést posádku BLS při poskytování klinické péče během převozu pacienta nebo na nouzových scénách. Pomůžete zajistit, aby sanitky nebo jiná vozidla zdravotnické záchranné služby (EMS), jako jsou přepravní vozy, byly řádně zásobeny a vybaveny. Alberta Health Services EMS vyžaduje důkaz o úspěšném absolvování testu Functional Abilities Recruitment Evaluation (FARE) prostřednictvím certifikátu poskytnutého organizací Lifemark pro všechny žadatele mimo AHS nebo interní pro AHS, kteří ještě nezastávají klinickou pozici v AHS. EMS (VESST, klinický pedagog, EMR, PCP, ACP a komunitní zdravotník). Váš test FARE musí být dokončen do 6 měsíců od data vaší žádosti. Alberta Health Services EMS může ověřit výsledky u Lifemark, aby se ujistil, že kandidát úspěšně dokončil test. Kontaktujte společnost Lifemark na adrese www.lifemark.ca/alberta-health-services, kde najdete další informace o testu FARE a o tom, jak si zarezervovat hodnocení.

Klasifikace: Registrovaný PCP-Paramedic 2190
Svaz: HSAA Facility PROF / TECH
Oddělení: Oyen EMS Ambulance
Primární umístění: Oyen - Big Country Hospital
Multi-Site: Nelze použít
FTE: 1.00
Datum ukončení účtování: 13-MAY-2019
Třída zaměstnance: Pravidelný plný úvazek
Datum k dispozici: 10-JUN-2019
Hodiny na posun: 8.4
Délka posunu v týdnech: 2
Směny za cyklus: 10
Shift Pattern: Dny, Večery, Noci, Na zavolání
Počet dní volna: sobota / neděle
Minimální plat: $ 27.25
Maximální plat: $ 34.40
Požadavek na vozidlo: řidičský průkaz, vozidlo
Požadované Kvalifikace:
Dokončení akreditovaného programu primární péče. Aktivní registrace u Alberta vysoké školy Paramedics (ACP) jako primární péče Paramedic. Současná základní podpora kardiologického života - poskytovatel zdravotní péče (BCLS-HCP). Musí být držitelem platné licence 4 Alberta Operator's s ne více než šesti (6) deminerity. Dokončení testu funkčního hodnocení funkčních schopností (FARE) provedeného nejpozději šest měsíců před datem podání žádosti.

POLOHA: PETERBOROUGH (UK)

POZICE: KLINICKÝ PORADCE

Role:

Kvůli expanzi hledáme profesionální, nadšené, dobře motivované jedince s nadšením pro péči a schopnost budovat si s lidmi telefonicky kontakt.

Jako klinický poradce pro naši službu NHS111 budete posuzovat zdravotní a klinické potřeby pacientů, kteří tuto službu kontaktují, a používat kritické myšlení a klinický úsudek k dohodnutí postupu s pacienty využívajícími klinické cesty NHS. třídění systém.

Přehled pracovních pozic:

To je ideální úloha pro někoho, kdo hledá novou výzvu a chce být součástí vzrušujícího týmu, kde vaše role dělá rozdíl. Nabízíme různé pracovní možnosti, aby se vešly do osobních závazků v konkrétních večerech, o víkendech nebo přenocování, na plný nebo částečný úvazek na pevných vzorech s možností vyzvednout si další směny, pokud si to budete přát.

Očekávání role:

Máte zájem o vlastní rozvoj a rádi dostáváte zpětnou vazbu o svém výkonu a zároveň máte možnost naučit se nové dovednosti. Musíte být registrovaná zdravotní sestra, zdravotník nebo jiný vhodně kvalifikovaný zdravotnický pracovník. (NMC, HCPC atd.) S minimálním počtem zkušeností v první linii 1 a být schopni:

Proveďte komplexní klinické třídění, poskytněte pacientovi posouzení, rady a informace
Využijte svého odborného úsudku při odkazování volajících na jiné agentury
Reagujte na pomoc při zpracování kritických situací a pomáhejte jim.

POLOHA: CHENGDU (ČÍNA)

NOUZOVÉ ODDĚLENÍ

1. Pracujte pod vedením ředitele pohotovostního oddělení a vrchní sestry. ;
2. Vážně prostudovat různé technické zásady první pomoci a provozní postupy a posílit školení o provozních dovednostech;
3. Přísně dodržovat pravidla a předpisy a provozní postupy ošetřovna;
4. Provádějte důkladné provádění zdravotnických příkazů a důsledně uplatňujte kontrolní systém, aby se zabránilo výskytu nežádoucích příhod;
5. Znalost v ošetřovatelské práci různých nebezpečných, naléhavých a těžkých komplikací;
6. Přísně dodržujte během první pomoc zpracovat, porozumět reakci pacienta a včas zjistit problém nebo jej nahlásit lékaři;
7. Pečlivě dodržujte podmínky a provádějte včasné záznamy;
8. Udělejte dobrou práci ve znalostech první pomoci a psychologické péči o pacienty;
9. Aktivně se účastnit různých akademických činností a zlepšovat kvalitu první pomoci;
10. Udělejte dobrou práci při registraci příslušných materiálů.
Funkční kategorie: Zdravotní sestra / ošetřovatelské klíčové slovo: Tříleté pracovní zkušenosti WeChat sdílení
Kontaktní informace
Pracovní adresa: Ne. 2, sekce 2, Jiefang Road, okres Jinniu, mapa Čcheng-tu
Informace o společnosti
Naše škola byla postavena v 1954. Provoz je velmi pohodlný. To je lokalizováno u ne. 2, sekce 2, Jiefang severní cesta, Chengdu, Sichuan provincie. Nemocnice je nezisková národní všeobecná nemocnice druhé třídy ve vlastnictví všech lidí; provinční, obecní, okresní zdravotní pojištění a řada komerčních zdravotních pojišťoven pojištěných zdravotnických smluvních jednotek s pevným místem; Lékařské fakulty; nemocnice přátelské k dětem.
Nemocnice je v severní reformě Čcheng-tu. V květnu 18, 2015, se celá společnost přesunula do společnosti 2, sekce 2, Jiefang North Road, okres Jinniu. Nemocnice staví na původním místě novou nemocnici. Nová nemocnice je třípodlažní. Po třech letech nemocnice vrátí původní místo na číslo 5, Xinghui East Road, okres Jinniu, Chengdu.
Nemocnice má 300 postele, 44 vedoucí profesionální a technický personál, a 74 středně profesionální technici. Otevřený kardiovaskulární, neurologický, nádorový, trávicí, respirační, renální, endokrinní a další interní lékařství a játra, žlučník, hrudník, mozek, moč, plastická chirurgie, všeobecná chirurgie, minimálně invazivní intervence, mateřství, integrovaná čínská a západní medicína, oči, uši , nos, krk, orální, pediatrické, kožní a pohlavně přenosné nemoci, testování, ozařování, ultrazvuk, patologie, anestezie a jiná odborná oddělení.
V nemocnici je CT stroj, velký rentgen, přístroj na čištění krve, trojrozměrný barevný ultrazvuk v reálném čase, dynamický EKG monitor, analyzátor krevního plynu, plně automatizovaný analyzátor, různé endoskopy, endoskopy, zplyňování prostaty a elektrické resektoskopy atd. Špičková technologie a zařízení.

POLOHA: NELLORE (INDIE)

ŘIDIČ SANITKY

Kompetence:
Musí mít dobré komunikační schopnosti a pokorný přístup k pacientům
Musí mít základní znalosti o dovednostech údržby vozidla.
Musí mít znalosti silnic a oblastí napříč městem Bangalore
Musí mít znalosti čtení map a cestování outstation do jakékoli části během outstation volání
Musí mít znalosti o používání osobních ochranných pomůcek při přesunu pacienta

Pracovní náplň:
Musí mít dobré řidičské schopnosti sanitek a jiných vozidel.
Zodpovědný za údržbu ambulance během poruchy.
Musí být dobře obeznámen se silnicemi a oblastmi napříč městem a musí být připraven cestovat v každém okamžiku
Určete strategické body, kde je ambulance umístěna ve městě / všech místních místech v Bangalore.
V každém případě vědět, jak zvládnout základní nouzovou situaci.
Nikdy by neměl reagovat na volání mimo volání z kontrolního střediska a neměl by dovolit neoprávněným osobám cestovat v sanitce
Zodpovědný za nepřetržité informování ambulance o místě pobytu vozidla
Odpovídá za to, že bude mít veškeré příslušné dokumenty týkající se vozidla a bude se o ně starat.
Znát používání osobních ochranných pomůcek při přepravě pacientů
Vědět, jak zvládnout úrazové pacienty nebo jiné mimořádné případy z hlediska rychlého přesunu do nemocnice
Chcete-li informovat ERP během jakéhokoli poranění jehlou nebo přijde do styku s těmi tekutinami
Vědět, jak nejlépe pomáhat ošetřovatelce nebo zdravotníkovi.
Po celou dobu potřebuje udržovat všechna vozidla v čistotě a čistotě.
Před nástupem na dovolenou je třeba, aby byly povinnosti a včasné informace.
Musí udržovat záznamy sanitky denně během a po každém volání
Musí být pomocnou rukou v nouzovém oddělení během rušných plánů
Musí být včasné a musí být připraveno k účasti v průběhu mimořádných událostí

Mohlo by se Vám také líbit