TOP 5 EMS Pracovní příležitosti po celém světě - USA, Indie, Afghánistán a Evropa

5 nejzajímavější pracovní pozice tohoto týdne na Emergency Live. Náš týdenní výběr vám může pomoci dosáhnout života, který chcete jako zdravotník nebo se zapojit do oblasti EMS!

Společnost EMS, organizace nevládních organizací a výrobce zdravotnických prostředků hledají zkušené odborníky. Najděte si cestu v týdenním grafu, který vám ukazuje pět nejzajímavějších pracovních příležitostí pro ambulantní profesionály jak v obchodním, tak operativním sektoru.

POLOHA: WALES (UK)

Pokročilý lékař

Velšsky Ambulance Služby NHS Trust

Chcete být součástí našeho oceněného týmu pro pokročilé praktiky?

Hledáte pokrok ve svém klinickém vývoji v rámci našeho vzrušujícího nového modelu péče v Severním Walesu (BCU – Betsi Cadwaladr University Health Deska Plocha)

Je to skvělá příležitost připojit se k pokročilým záchranář, Zdravotník, zdravotnice Praxe (APP) Tým Welsh Ambulance Services NHS Trust Team, který pracuje jako lékař orientovaný na pacienta, poskytuje vynikající péči podporovanou týmem klinické, operační a širší Welsh Ambulance Services NHS Trust Team. Úspěšní kandidáti se připojí k oceněnému modelu, který se bude otáčet prostřednictvím provozních směn APP, klinického kontaktního centra a vysílat kolegy APP as klinickou podporou v GP mimo provozní dobu nebo primární péči.

Tempo pokročilé zdravotnické praxe ve Walesu vyvíjí významnou hybnou sílu a aplikace jsou vyhledávány od záchranářů, kteří absolvovali rok 2 MSc v pokročilé praxi jako minimum a jsou povinni absolvovat nebo ukončit poslední disertační rok nebo nezávislý předepisující PGCert.

Další pozornost bude věnována zájemcům, kteří splňují následující kritéria:
V současné době studuje rok 1 nebo rok 2 MSc v pokročilé praxi
Kandidáti, kteří mají související magisterský titul s příslušnými klinickými můstky úrovně 7, pokročilými praktickými moduly nebo kandidáty, kteří mají související magisterský titul a ochotu realizovat příslušné moduly klinického přemostění pokročilých postupů.
V jednom ze dvou výše uvedených příkladů se bude uvažovat o „pozici stážisty“ B6 až do úspěšného splnění kompetencí klinické praxe, kdy bude udělen status APP (B7).

Schopnost mluvit velšsky je pro tento post žádoucí; Velvyslanci a / nebo anglickí mluvčí jsou stejně vítáni.

Datum uzávěrky: 21st March 2019

PŘEČTĚTE VÍCE A APLIKUJTE ZDE

POLOHA: AFGHANISTAN - KABUL
Paramedic - DOS MRPT Požadováno

RMI hledá Paramedics, aby se připojili k našemu týmu poskytovatelů umístěných na vládní sloučenině v Kábulu.

Můžete pracovat v samostatnosti nebo spolu s multidisciplinárním týmem v klinickém prostředí, které poskytuje naléhavou a základní péči s přístupem ke špičkovým telemedicínským službám prostřednictvím našeho globálního komunikačního centra (GCC). Žadatelé musí být ochotni pracovat v přísné lokalitě v konfliktní zóně, která může někdy představovat hrozbu a musí mít aktivní MRPT, který je přenosný.

Tým: Mezinárodní tým

Místo: Kábul, Afghánistán

Rotace: Počet otáček 90-den s dobou přerušení 30-den mezi jednotlivými otáčkami

Minimální požadavky:

Aktivní národní registr nouzového zdravotnického technika (NREMT) -Paramedic
2 + let obecných zkušeností jako zdravotník
Plynulá znalost anglického jazyka
MUSÍ mít aktivní MRPT, který lze přenést do jiných projektů
Schopnost získat a udržet povolení k řízení firemních vozidel
Základní Life Support (BLS) – KPR nebo ekvivalent(y)
Pokročilá podpora kardiologického života (ACLS) nebo ekvivalent (y)
Přednemocniční trauma Life Support (PHTLS) nebo ekvivalent (y)
Znalost elektronických zdravotnických záznamů a souvisejícího softwaru
Preferované kvalifikace:

Praxe na klinice (neodkladná péče, ošetřovna, atd)
Taktická bojová péče (TCCC) nebo ekvivalent (y)

Poznámka: Žadatelé, prosím, uvědomte si, že tato pozice je pokračujícím otevíráním a může být použita k vyplnění více pozic. Vzhledem k velkému objemu žádostí budou kontaktováni pouze ti kandidáti, jejichž kandidatura je aktivně sledována.

POLOHA: ITÁLIE (EVROPA) - PARMA

Junior Business Development Manager (Spencer)

Hledáme ambiciózního a energického manažera rozvoje obchodu, který nám pomůže rozšířit naši klientelu. Budete přední společností a budete mít odhodlání vytvářet a uplatňovat efektivní obchodní strategii.
Cílem je řídit udržitelný finanční růst prostřednictvím podpory prodeje a vytváření silných vztahů s klienty.
Odpovědnost: Vypracovat strategii růstu zaměřenou jak na finanční zisk, tak na spokojenost zákazníků, Provést výzkum za účelem identifikace nových trhů a potřeb zákazníků, Uspořádat obchodní jednání s potenciálními klienty, Propagovat produkty / služby společnosti, které řeší nebo předpovídají cíle klientů, poskytují důvěryhodnou zpětnou vazbu a po -sales podpora, budovat dlouhodobé vztahy s novými a stávajícími zákazníky, rozvíjet vstupní úroveň zaměstnanců do cenných prodejců
Požadavky: Osvědčená pracovní zkušenost jako manažer rozvoje podnikání, obchodní manažer nebo příslušná role, Osvědčený prodejní rekordní záznam, Odbornost v MS Office, Znalosti trhu, Komunikační a vyjednávací dovednosti, Časové řízení a plánování dovedností.

APLIKUJTE ZDE

POLOHA: PENNSYLVANIA (US) - LORETTO

Zdravotnický technik (zdravotník)

Proč pracovat pro Federální úřad věznic?

Můžete mít smysluplnou kariéru v agentuře, která si opravdu cení rozmanitou pracovní sílu. Najdete různorodou pracovní sílu zaměstnanou od základní úrovně pracovních míst na vyšší vedoucí pozice. Chráníme veřejnou bezpečnost zajištěním federálních pachatelů výkonu trestu odnětí svobody v zařízeních, která jsou bezpečná, humánní a poskytují opakované programování. Zaměstnanci v nápravných zařízeních vykonávají nápravné práce bez ohledu na jejich konkrétní povolání.

Odpovědnost

Záchranář je často první odpovědník na místě náhlé nemoci nebo nouze a někdy narazí na situace, které mohou být život ohrožující.

Po příchodu na nouzovou scénu musí být schopen posoudit situaci, aby určila povahu, rozsah a závažnost mimořádné události, okamžitě převzala primární odpovědnost a taktně získala kontrolu a podporu všech přítomných.

Určuje po konzultaci s lékařem (lékařem / asistentem / sestrou) nejvhodnější způsob přepravy do místní nemocnice. Určuje potřebu vhodného zařízení poskytovat vyspělou podporu života.

Spolu se všemi ostatními zaměstnanci nápravných zařízení je odpovědný za udržování bezpečnosti instituce. Personální nápravná odpovědnost předchází všem ostatním, které tato pozice vyžaduje, a provádí se pravidelně a opakovaně.

POLOHA: INDIE - NELLORE

Ambulance řidiče - nouzové lékařské služby

Kompetence:
  • Musí mít dobré komunikační schopnosti a pokorný přístup k pacientům
  • Musí mít základní znalosti o dovednostech údržby vozidla.
  • Musí mít znalosti silnic a oblastí napříč městem Bangalore
  • Musí mít znalosti čtení map a cestování outstation do jakékoli části během outstation volání
  • Musí mít znalosti o používání osobních ochranných pomůcek při přesunu pacienta
Pracovní náplň:
  • Musí mít dobré řidičské schopnosti sanitek a jiných vozidel.
  • Zodpovědný za údržbu ambulance během poruchy.
  • Musí být dobře obeznámen se silnicemi a oblastmi napříč městem a musí být připraven cestovat v každém okamžiku
  • Určete strategické body, kde je ambulance umístěna ve městě / všech místních místech v Bangalore.
  • V každém případě vědět, jak zvládnout základní nouzovou situaci.
  • Nikdy by neměl reagovat na volání mimo volání z kontrolního střediska a neměl by dovolit neoprávněným osobám cestovat v sanitce
  • Zodpovědný za nepřetržité informování ambulance o místě pobytu vozidla
  • Odpovídá za to, že bude mít veškeré příslušné dokumenty týkající se vozidla a bude se o ně starat.
  • Znát používání osobních ochranných pomůcek při přepravě pacientů
  • Vědět, jak zvládnout úrazové pacienty nebo jiné mimořádné případy z hlediska rychlého přesunu do nemocnice
  • Chcete-li informovat ERP během jakéhokoli poranění jehlou nebo přijde do styku s těmi tekutinami
  • Vědět, jak nejlépe pomáhat ošetřovatelce nebo zdravotníkovi.
  • Po celou dobu potřebuje udržovat všechna vozidla v čistotě a čistotě.
  • Před nástupem na dovolenou je třeba, aby byly povinnosti a včasné informace.
  • Musí udržovat záznamy sanitky denně během a po každém volání
  • Musí být pomocnou rukou v nouzovém oddělení během rušných plánů
  • Musí být včasné a musí být připraveno k účasti v průběhu mimořádných událostí

Mohlo by se Vám také líbit