A legjobb 5 EMS munkalehetőségek világszerte - Közel-Kelet, India és Európa

TOP 5 EMS munka: EMS szakemberek, új állást keres?

Minden nap EMS és mentő szakember online új ötleteket találhat a jobb élet megszerzéséhez, fejlesztéséhez munkahelyek. De ha szüksége van néhány javaslatra arra, hogy képességeit miként tartsa fenn más típusú munkában, az EMS-ben vagy az egészségügyi ágazat körüli ipari vállalkozásban, itt vagyunk!

Sürgősségi Live minden héten megmutatja neked Európa legvonzóbb helyzetét az EMS és a mentési tevékenységek területén. Ön álmodik arról, hogy a felcser Zermatt? Szeretné, hogy minden nap láthassa Róma gyönyörű örökségeit egy mentőautó? (Nem, valójában nem tudod, mi vezet a mentőt Rómában!)
Nos, megmutatjuk neked TOP 5 álláshely közvetlenül elérheti linkjeinket!

HELYZET: TÖRÖKORSZÁG

AMBULANCE OPERATOR

SOS INTERNATIONAL - Nemzetközi Mentőszolgálat.

Mr. / Mrs. kollégák keresik.

Ebben a helyzetben:

A szerződéses intézményekkel fenntartott kapcsolatok fenntartása
Új kapcsolatok létrehozása az emberekkel vagy szervezetekkel
Találkozó találkozók a célcégekkel
Ajánlatok elküldése
A szerződéses eljárás nyomon követése
Napi, heti és havi jelentések készítése

Felelősségek, mint például.

Szakképesítés
Minimum Associate Degree, lehetőleg Undergraduate
Angol nyelvtudás
Hajlamos a csapatmunka
Magas kommunikációs készségek
Képesség meggyőzni
Magas motiváció és energia
Előnyösen az egészségügyi vagy biztosítási szektorban szerzett tapasztalatokkal
Irodai programok
Legalább 3 éves munkatapasztalattal kell rendelkeznie
Az európai oldalon lakik

TOVÁBBI KÉSZÍTMÉNYT ÉS KÉRJÜK TÖBB

HELYZET: DUBAI (Egyesült Arab Emírségek)

VÉDŐSZERŰ UAE

Munkaköri leírás :

Keres egy tapasztalt tűzoltót az Egyesült Arab Emírségekben.

Munka részletei:

 Szükség esetén orvosi támogatást nyújt a medevacsoknak és a tengeri osztályoknak.

 Végrehajtja az EMT-nek a mentő- és motorvállalatokhoz rendelt valamennyi felelősségét.

 Tűzveszély-kezelési felméréseket, vállalati ellenőrzéseket végez és tűzvédelmi terveket készít.

 Tűzvédelmi feladatokat, funkciókat és állomás feladatokat lát el.

 A károk minimalizálása érdekében végezzen mentési és felújítási műveleteket.

 Válaszoljon a veszélyes anyagok vészhelyzeteire a követelményeknek megfelelően.

Munkakövetelmény:

 Érettségi.

 Képes hatékonyan kommunikálni verbálisan és nem-verbálisan.

Két év tapasztalat ugyanazon a területen.

 Gyakorlati elme és problémamegoldó képesség.

HELYZET: MUMBAI (INDIA)

Menedzser Környezet-egészségügyi biztonság

Kövesse a szervezet HSE célkitűzéseit, hogy javítsa a személyzet viselkedését és cselekvéseit, és nulla balesetet / eseményt célozzon meg. Az ügyfélszolgálat folyamatosan technikai és puha szolgáltatásokat nyújt, felmérve és mérsékelve embereinkre, üzleti kockázatainkra tett intézkedéseket.

fő felelősségi körök

Az ISO 14001 és az OHSAS 18001 szabványok, a biztonsági programok, a megfelelőség és a déli / északi régiók karbantartásának és megvalósításának kezelése Az OHSAS és az EMS bevezetése az ügyfélszállítási központokban, a munkahelyi csapattal együttműködve. Az OHSAS 18001 és az ISO 14001 EMS dokumentációjának karbantartása - HIRA, OCP, PPE, EMP, AIL stb. Összhangban van az EHS külső és belső ellenőrzési megállapításainak belső funkcióival, és biztosítja, hogy a korrekciós intézkedéseket helyenként végezzék. Értékelje az EHS programok és eljárások hatékonyságát a helyszíni műveletek, az EHS programok és eljárások végrehajtása, valamint a vállalkozók megfelelősége alapján Szobák / klinika / mentő és vezesse a nyilvántartást. Koordináljon az EMS és az OHSAS központi csoportjának tagjaival, a biztonsági bizottsággal és az SPOC-kkal az összes követelmény frissítése érdekében. Gondoskodjon arról, hogy az EH&S irányítási rendszer belső ellenőrzéseit tervezett időközönként végezzék, és tájékoztasson az ellenőrzések eredményeiről a vezetőség képviselőjének. Határozza meg a rá vonatkozó jogi és egyéb EH&S követelményeket, és gondoskodjon azok betartásáról szabályozó / jogalkotási követelmények és irányelvek, valamint a vállalati követelmények. Rendszeresen figyelemmel kíséri és mérje az EH&S teljesítményét, és biztosítja, hogy az EH&S irányítási rendszer teljesítményéről szóló jelentéseket a felső vezetés elé terjesszék felülvizsgálatra (MRM) A szolgáltatók EHS záradékokkal kapcsolatos értékelése és a szolgáltatók munkakörének előkészítése. A helyszínen használt összes vegyi anyag értékelése. Győződjön meg arról, hogy rendelkezésre áll-e az adatlap. Biztosítani kell a wellness / biztonság kalibrálását felszerelés's szervezése történik Elsősegély tréningek, egészségügyi beszélgetések, egészségügyi táborok, véradó táborok alkalmazottak számára Képzési és figyelemfelkeltő programok lebonyolítása és szervezése az EMS-ről, OHSAS-ról, Incidensjelentésről, Vészhelyzeti Felkészülésről az alkalmazottak és külső szállítók számára Kórházakkal és tanácsadókkal való kapcsolattartás az alkalmazottak prémium egészségügyi ellátása érdekében Orvosi ellátás Emergency Mock gyakorlatok a munkahelyi csapattal koordinálva Hulladékleválasztási adatok összegyűjtése és elemzése a PAN India ügyféllétesítményei között A helyek azonosítása és a fogyatékkal élők (PWD) szabványok incidens- és kockázatkezelése. A 2. és 3. szintű incidensek kivizsgálása és lezárása a KPSZ-ben. Győződjön meg arról, hogy a telephelyeken kockázati nyilvántartásokat vezetnek, és a megfelelő kockázatokat beírják. Az EH&S auditokat a programnak megfelelően végzik. Nyomon követés a helyszíni csapatokkal a magas és jelentős megfigyelési pontok időben történő lezárása érdekében.

HELYZET: NÉMETORSZÁG

A Pszichiátriai AMBULANCE PROFESZIONÁLIS MÉRÉSE

Mi vagyunk
akadémiai oktatókórház és kiemelt szolgáltató Hamburg nyugati részén és a szomszédos Schleswig-Holsteinben 517 ággyal és 133 nappali klinikai hellyel. Körülbelül 1,000 alkalmazottal évente mintegy 12,000 22,000 fekvő- és 150 70 járóbeteget látunk el. Pszichiátriai és Pszichoterápiás Osztályunkon XNUMX ágy található a rissen-i telephelyen és XNUMX napközi és három mentális egészség járóbeteg klinikákon Rissenben, Altonában és Osdorfban, és elvállalta az Altona körzet kötelező ápolási megbízását. Szociálpszichiátria-orientált klinikaként a miliőterápiás megközelítéseket ötvözi a pszichoterápia iskolákon átívelő pragmatikus megértésével, bizonyítékokon alapuló biológiai terápiákat alkalmazva.
Az Altona Pszichiátriai Klinika minden pszichiátriai rendellenességgel foglalkozik, különösen a depresszióval, szorongásos zavarokkal, rögeszmés-kényszeres rendellenességgel, személyiségzavarokkal és pszichózisokkal diagnosztizáltaknál. Ambuláns környezetünket a szoros, elismerő együttműködés jellemzi, amelyben a multisprofit csapatunk hosszú távon, csoportos vagy válságos alapon jár el a betegeinkkel. Nagyon alkalmas karrier-visszatérők, anyák és apák szülői szabadság után.
A TE FELADATOD
Az Altona pszichiátriai járóbeteg-klinika (Bahrenfeld) interdiszciplináris és többszemélyes csapatát erősítik meg a pszichiátria és pszichoterápia teljes köréből származó betegségekben szenvedő betegek orvosi ellátásában.

HELYZET: OLASZORSZÁG (EUROPE) - PARMA

Junior Business Development Manager (Spencer)

Egy ambiciózus és energikus Business Development Manager-t keresünk, hogy segítsen nekünk bővíteni ügyfélkörünket. Ön lesz a vállalat eleje, és elkötelezett lesz egy hatékony értékesítési stratégia létrehozására és alkalmazására.
A cél a fenntartható pénzügyi növekedés ösztönzése az értékesítés növelésével és az ügyfelekkel való szoros kapcsolatok kialakításával.
Feladatok: Fejleszteni kell a pénzügyi nyereségre és az ügyfelek elégedettségére összpontosító növekedési stratégiát, kutatást kell készítenie az új piacok és az ügyfelek igényeinek meghatározása érdekében, Üzleti találkozók szervezése a leendő ügyfelekkel, A cég termékeinek / szolgáltatásainak reklámozása az ügyfelek céljainak megítélésében vagy előrejelzésében -sales támogatás, Hosszú távú kapcsolatok kiépítése az új és meglévő ügyfelekkel, A belépő szintű személyzet értékes értékesítőkké alakítása
Követelmények: Bizonyított üzleti tapasztalat üzleti fejlesztési menedzserként, értékesítési vezetőként vagy releváns szerepként, bizonyított értékesítési eredmények, MS Office szakértelem, piaci ismeretek, kommunikációs és tárgyalási készségek, időgazdálkodás és tervezési készségek.

FELHASZNÁLHATÓ

Akár ez is tetszhet