TOP 5 EMS Oferty pracy na całym świecie - USA, Kanada, Kenia, Filipiny i Europa

5 - najciekawsza pozycja w tym tygodniu w Emergency Live. Nasza cotygodniowa selekcja może pomóc Ci osiągnąć pożądane życie jako lekarz.

Specjaliści EMS, czy szukasz nowej pracy?

Każdego dnia specjaliści EMS i ratownicy mogą znaleźć w Internecie nowe pomysły na lepsze życie i poprawę ich Oferty pracy. Ale jeśli potrzebujesz sugestii dotyczących utrzymania swoich umiejętności w służbie do innego rodzaju pracy, związanej z EMS lub branżą przemysłową w sektorze opieki zdrowotnej, oto jesteśmy!

Emergency Live pokaże Ci co tydzień jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji w Europie na temat EMS i działań ratowniczych. Czy marzysz o pracy jako sanitariusz Zermatt? Czy chciałbyś codziennie widzieć piękne dziedzictwo Rzymu podczas jazdy samochodem ambulans? (Nie, naprawdę, nie wiesz, co prowadzi karetkę w Rzymie!)
Cóż, pokażemy ci Pozycja pracy TOP 5 możesz dotrzeć bezpośrednio z naszymi linkami do Indeed.com!

LOKALIZACJA: FLORIDA (USA) - Jacksonville

Critical Care Sanitariusz

Sanitariusz Critical Care zapewnia wysokiej jakości zaawansowane zabiegi resuscytacyjne, w tym ocenę, ocena stanu zdrowia rannychoraz leczenie z wykorzystaniem standardów i wytycznych ustanowionych przez Dyrektorów Medycznych Century w zakresie praktyki; ocenia charakter i zakres choroby i urazu w celu ustalenia i priorytetyzacji opieki potrzebnej do bezpiecznego transportu krytycznego pacjenta do odpowiedniej placówki.

Dlaczego warto pracować w Century?

  • Kredyt za wcześniejsze doświadczenie
  • Przyjazny dla wojska i weteranów
  • 401 (k) z dopasowaniem pracodawcy do 4%
  • Życie, zdrowie, Dental, HSA
  • Opłacalny urlop czasowy (PTO)
  • Płatne szkolenie i śledzenie kształcenia ustawicznego
  • Stan techniki sprzęt
  • Preceptor możliwości
  • Możliwości wewnętrznej promocji
  • Przenieś możliwości lokalizacji
  • Elektroniczne raportowanie
  • Floryda jest państwem, w którym wzięto pod uwagę wzajemne uznanie rejestru krajowego

CAŁKOWICIE OPIS ZADAŃ I APLIKACJA TUTAJ

LOKALIZACJA: UK - Londyn

Ambulance Crew - Sanitariusz

St John Ambulance ma długą i dumną historię współpracy z NHS i Ambulance Trusts, a także zapewnia wsparcie ratunkowe na lokalnych i prestiżowych imprezach.

W ubiegłym roku uczęszczaliśmy do pacjentów po 90,000 i po ponad 140 latach ratowania życia, w 2019 (lub w tym roku), rozpoczynamy program modernizacji klinicznej obejmujący nowe karetki pogotowia oraz pakiet nowych usług dla naszych wydarzeń i klientów NHS.

Dołączenie do nas jako ratownik medyczny da ci bardziej zróżnicowaną rolę ratownika medycznego, odchodzimy od typowego harmonogramu, aby stworzyć dla ciebie bardziej interesującą i angażującą rolę, będzie to obejmować różnorodne zadania, takie jak reagowanie na połączenia alarmowe i inne niż alarmowe oraz zapewnianie wsparcia klinicznego podczas wydarzeń.

Chcemy także, aby nasi ratownicy mieli możliwość bycia przyszłymi liderami, więc St John Ambulance oferuje również urlop naukowy (jako część twojego schematu zmiany) i całkowicie finansowany BSc lub MSc w Sanitariuszach dla wszystkich sanitariuszy z ponad 2 lat po rejestracji doświadczenie.

Organizujemy wydarzenia związane z rekrutacją ratowników medycznych w Ossett w dniach 1 i 5 marca 2019 r., Jeśli masz 2-letnie doświadczenie po rejestracji w ratownictwie medycznym, zainteresowanie rozwojem zawodowym i zapewnieniem najwyższego poziomu opieki klinicznej, chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej, napisz do nas na adres Fred.Owen@sja.org.uk lub zarejestruj się w dniach rekrutacji, gdzie będziesz miał dużo jedzenia, herbaty i kawy, ale co ważniejsze, możliwość usłyszenia od naszego dyrektora ds. Operacyjnych Richarda Lee o tym, jak unowocześniamy i jak możesz rozwijać swoją karierę dzięki większej edukacji i doskonaleniu zawodowemu w nowej rangi ról Paramedica.

ZASTOSOWAĆ TUTAJ

LOKALIZACJA: Kanada - Alberta
Registered Nurse - Stroke Ambulance

Twoja szansa:
To duże centrum leczenia urazów wymaga zarejestrowanej pielęgniarki (RN), która zapewni wsparcie pielęgniarskie jako członek multidyscyplinarnego zespołu ds. Ambulansu udarowego na projekt pilotażowy (ACHIEVE). Zespół będzie pracował głównie poza ustawieniami ED; ocena, leczenie i potencjalne transportowanie pacjentów doświadczających lub potencjalnie doświadczających ostrego udaru mózgu. Kiedy nie jesteś na pogotowiu, Registered Nurse - Stroke Ambulance pomoże w opiece nad pacjentem w ramach ED w roli wspomagającej według uznania Kierownika Jednostki / Pielęgniarki Ładunkowej.

Opis:
As Zarejestrowana pielęgniarka (RN), zapewnisz szeroki wachlarz usług pielęgniarskich pacjentom, rodzinom, społecznościom i społecznościom, podejmując niezbędne kroki w celu zapewnienia im bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia. W swojej roli wykorzystasz procesy pielęgnacyjne, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji, a także nauczasz, doradzasz i propagujesz w imieniu pacjentów i ich rodzin. Będziesz odgrywać wiodącą rolę we wspieraniu zintegrowanego i holistycznego podejścia do opieki nad pacjentem, promocji zdrowia i utrzymania. Zapewnisz bezpieczną, wysokiej jakości opiekę nad pacjentem i rodziną, jednocześnie odzwierciedlającą wspólną wizję i wartości AHS.

  • Klasyfikacja: Zarejestrowana pielęgniarka (2022.75)
  • Union: United Nurses of Alberta
  • Dział: UA-Emergency-EDM
  • Podstawowa lokalizacja: U szpitala
  • Multi-Site: At (tylko UNA)
  • FTE: 0.50
  • Data zakończenia księgowania: 05-MAR-2019
  • Klasa pracownika: regularny etat
  • Data dostępna: 18-MAR-2019
  • Godziny na Shift: 7.75
  • Długość przesunięcia w tygodniach: 2
  • Przesunięcia na cykl: 5
  • Wzór zmiany: dni, wieczory, noce, weekendy
  • Dni wolne: inne
  • Minimalne wynagrodzenie: $ 36.86
  • Maksymalne wynagrodzenie: XNUMAK
  • Wymagania dotyczące pojazdu: nie dotyczy

Wymagane kwalifikacje:

Ukończenie akredytowanego programu edukacji pielęgniarskiej. Aktywny lub uprawniony do uzyskania zezwolenia na rejestrację i praktykę w College and Association of Registered Nurses of Alberta (CARNA). Aktualne podstawowe wsparcie kardiologiczne - dostawca opieki zdrowotnej (BCLS-HCP).

CZYTAJ WIĘCEJ I APLIKUJESZ TUTAJ

LOKALIZACJA: Filipiny - Pasig City

Absolwent pielęgniarstwa / inżynierii lądowej i mechaniki lub równoważny

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w firmie budowlanej.
  • Z certyfikatem bezpieczeństwa i higieny pracy (COSH).
  • Odpowiedzialny za przygotowanie oceny ryzyka, zezwolenia na pracę i oceny ryzyka upadku w każdym zakresie prac.
  • Przeprowadzić dochodzenie w sprawie wypadku, incydentu lub sytuacji niedoszłej i zalecić zarządzanie wszelkimi sposobami zapobiegania nawrotom.
  • Urzędnik ds. Bezpieczeństwa zapewnia, że ​​w każdym Planie Działania Incydentu znajdują się komunikaty dotyczące bezpieczeństwa
  • Przejrzyj i przeanalizuj raporty i dane dotyczące urazów i incydentów.
  • Dobra umiejętność porozumiewania się w mowie i piśmie
  • Dobre umiejętności negocjacyjne
  • Dobry poziom sprawności fizycznej i wytrzymałości
  • Logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • dobre umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność radzenia sobie z presją
  • Potrafi pracować przy minimalnym nadzorze

LOKALIZACJA: Kenia - Nairobi

Instruktor kliniczny

  • Rodzaj pracyPełny etat
  • KwalifikacjeBA / BSc / HND
  • Doświadczenie3 roku
  • Lokalizacja Narok
  • Pole pracy Zdrowie medyczne

Szukamy wybitnego instruktora klinicznego:

Stanowisko będzie znajdować się w hrabstwie Narok w Kenii

Główne obowiązki i obowiązki

  • Opieka nadzorcza dla grupy studentów (zwykle 6 dla studentów 8 w grupie) podczas rotacji klinicznej.
  • Koordynacja z klinicystami w klinicznej witrynie, aby zadania dla uczniów i pacjentów były kompletne i standardowe.
  • Nauczenie studentów, jak wykonywać obowiązki i procedury w klinice, odpowiada na ich pytania i potrzeby.
  • Ocena pracy klinicznej uczniów według Rady Pielęgniarskiej, ministerstwa zdrowia i wymagań placówki służby zdrowia.
  • Omów z uczniami swoje obawy i / lub problemy bezpośrednio lub pośrednio związane z doświadczeniem edukacyjnym. Odpowiada za pomoc uczniowi w zrozumieniu wartości, postaw i ideałów właściwych dla zawodu lekarza.
  • Zapewnij instrukcje laboratoryjne dotyczące symulacji klinicznej, klasowej i klinicznej. Nadzoruj grupy studenckie w obszarach klinicznych (utrzymuje obecność w placówce przez cały okres kliniczny studenta).
  • Utrzymuj standardy kliniczne i oczekiwania kursu podczas każdego kursu lub terminu. Oceniaj i oceniaj wyniki uczniów. Spotka się ze studentami w połowie semestru w celu oceny formalnej i ponownie pod koniec kursu pod kątem postępu i wyników.
  • Utrzymanie bazy wiedzy o praktyce zawodowej potrzebnej do instruowania uczniów we współczesnej praktyce pielęgniarskiej.
  • Weź udział w działaniach ewaluacyjnych w razie potrzeby. Utrzymuj oczekiwania kadry zgodnie z wymogami WE College i kierownictwa.

Minimalne umiejętności i wymagane kwalifikacje

  • Stopień w zakresie Bachelor of Nursing degree
  • Zarejestrowany w Radzie Pielęgniarskiej Kenii
  • 3 doświadczenie w uznanej instytucji
  • Kandydaci muszą posiadać ważne uprawnienie do wykonywania zawodu
  • Świetny komunikator
  • Elastyczny i otwarty na zmiany
  • Rozwiązywacz problemów

Może Ci się spodobać