TOP 5 EMS Stanowisko pracy na całym świecie

Firma EMS, HEMS, Prywatna Organizacja Pogotowia i producent poszukują wykwalifikowanych specjalistów. Znajdź swoją drogę dzięki cotygodniowemu wykresowi, który pokazuje pięć najbardziej ekscytujących możliwości zatrudnienia dla profesjonalistów pogotowia ratunkowego, zarówno w sektorze biznesowym, jak i operacyjnym.

5 najciekawszych stanowisk w tym tygodniu w Emergency Live. Nasza cotygodniowa selekcja może pomóc Ci zebrać życie, które chcesz, jako lekarz

Ambulansowcy, czy szukasz nowej pracy?

Każdego dnia specjaliści EMS i ratownicy mogą znaleźć w Internecie nowe pomysły na lepsze życie i poprawę ich Oferty pracy. Ale jeśli potrzebujesz sugestii dotyczących utrzymania swoich umiejętności w służbie do innego rodzaju pracy, związanej z EMS lub branżą przemysłową w sektorze opieki zdrowotnej, oto jesteśmy!

Emergency Live pokaże Ci co tydzień jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji w Europie na temat EMS i działań ratowniczych. Czy marzysz o pracy jako sanitariusz Zermatt? Czy chciałbyś codziennie widzieć piękne dziedzictwo Rzymu podczas jazdy samochodem ambulans? (Nie, naprawdę, nie wiesz, co prowadzi karetkę w Rzymie!)
Cóż, pokażemy ci Pozycja pracy TOP 5 możesz dotrzeć bezpośrednio z naszymi linkami do Indeed.com!

LOKALIZACJA: Włochy - Parma
Spencer EMS, Junior Business Development Manager

Obowiązkowe: języki włoski i angielski

„Szukamy ambitnego i energicznego Business Development Managera, który pomoże nam rozwinąć naszą klientelę. Będziesz liderem firmy i będziesz miał dedykację do tworzenia i stosowania skutecznej strategii sprzedaży. Celem jest osiągnięcie trwałego wzrostu finansowego poprzez zwiększenie sprzedaży i budowanie silnych relacji z klientami.

Obowiązki: Opracowanie strategii wzrostu ukierunkowanej zarówno na zysk finansowy, jak i na zadowolenie klienta, prowadzenie badań w celu rozpoznawania nowych rynków i potrzeb klientów, organizowanie spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami, promowanie produktów / usług firmy mających na celu lub przewidywanie celów klientów, dostarczanie wiarygodnych informacji zwrotnych i po -sales wsparcie, buduj długoterminowe relacje z nowymi i istniejącymi klientami, rozwijaj pracowników klasy podstawowej w wartościowych handlowców

Wymagania: udokumentowane doświadczenie w pracy jako kierownik rozwoju biznesu, dyrektor sprzedaży lub odpowiednia rola, udokumentowane doświadczenie w sprzedaży, biegłość w MS Office, znajomość rynku, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność zarządzania czasem i planowania.

MOŻLIWOŚĆ SPENCER - STOSUJ TUTAJ

LOKALIZACJA: PERÚ- Lima

Asystent administracyjny, centralny skarb

Data wydania:13-02-2019
Data zamknięcia:25-02-2019
Stacja obowiązkiem:Lima
Kraj:PERU
 Trwanie:Miesiąc 6
Kategoria personelu: Personel narodowy
Obowiązkowe: języki hiszpańskie
Czerwony Krzyż Obszarów Andina w Perù poszukuje osoby odpowiedzialnej za Centralne Biuro Skarbowe i Biuro Rachunkowe. Języki hiszpańskie są obowiązkowe. Poniższy opis stanowiska jest oficjalnym tekstem na stronie Czerwonego Krzyża:
La Federación Internacional de Sociedades de la Cruz Roja y de la Media Luna Roja (FICR) es la organización humanitaria más grande del mundo con 191 Sociedades Nacionales. Está guiado por su Estrategia 2020, que expresa nuestra visión colectiva y nuestra determinación de avanzar en la lucha contra los principales desafíos a los que se enfrenta la humanidad en la presente década. La Secretaría de la Federación Internacional de Sociedades de la Cruz Roja y de la Media Luna Roja (FICR) jest organizacją i stowarzyszeniem zawodowym: cinco oficinas regionales, una de las cuales es América. La Oficina Regional de América apoya a las Sociedades Nacionales de América para que aumenten las normas humanitarias y de desarrollo, ayudándolas a seguir isndo de dentité de su pais sostenibles y salsément de sus acciones, guiadas por la realización la Estrategia 2020. La unidad de finanzas de la Égica de Clúster de los países andinos ubicada en Lima, Perú es de la serviación financieros de calidad, garantizar la debida realización de los controles internos, procedimientos y procesos financieros o administrativos. También dicha unidad es responsable de brindar asesoría técnica en la realización de programas, operaciones y en la prestación de servicios a las Sociedades Nacionales. Esta posición es responsable de proporcionar servicios eficientes y efectivos en temas de tesorería y contabilidad en la oficina del clúster. Las principales áreas de responsabilidad son las siguientes:

Służby ratunkowe w całej NEL. Baza biurowa to Clifton House (koło Liverpool Street).

RED CROSS CAREERS CENTER - ZŁÓŻ APLIKACJĘ

LOKALIZACJA: US-Imperial, Kalifornia
Praca dla pielęgniarek

Pielęgniarka lotów REACH zapewnia opiekę nad pacjentem wysokiej jakości, w bezpieczny i efektywny sposób. W każdej sytuacji pielęgniarka lotnicza robi to, co jest dobre dla pacjenta w oparciu o dokładną ocenę i wszczepienie protokołów, SPO i odpowiednią opiekę. Ta szczególna rola obejmuje dwie do trzech zasad w ściśle powiązanym regionie geograficznym.

Obowiązki

  • Zapewnia bezpieczną i wydajną opiekę nad pacjentem, zapewniając każdemu pacjentowi wysokiej jakości opiekę pielęgniarską w całym procesie transportu.
  • Wykorzystuje protokoły kliniczne REACH w celu zapewnienia wysokiej jakości opieki nad pacjentem.
  • Przeprowadza politykę i procedury rozszerzonej praktyki pielęgniarskiej w celu zapewnienia wysokiej jakości opieki nad pacjentem w środowisku transportowym.
  • Monitoruje, zapisuje i raportuje do przyjmowania personelu, stanu pacjenta i reakcji na interwencje.
  • Odpowiednio wykorzystuje radiostacje lotnicze i narzędzia nawigacyjne, aby pomóc w bezpiecznym i efektywnym transporcie pacjenta.
  • Reprezentuje REACH w stosunkach publicznych i bezpieczeństwie usług w celu poprawy świadomości i bezpieczeństwa.
  • Inne obowiązki i obowiązki mogą być dodawane, usuwane lub zmieniane w dowolnym momencie według uznania kierownictwa, ustnie lub pisemnie.

PRZECZYTAJ OPIS PRACY TUTAJ

LOKALIZACJA: Syria
Koordynator ds. Zdrowia, ocena do potwierdzenia

Syryjsko-Arabski Czerwony Półksiężyc (SARC) jest głównym dostawcą usług humanitarnych w Syrii i odgrywa wiodącą rolę operacyjną w ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, reagując na największy kryzys humanitarny od dziesięcioleci. Poprzez swoje oddziały 14, aktywne pod-filie 75 i rozległą sieć wolontariuszy, SARC jest obecny w większości regionów kraju i działa zgodnie z siedmioma Podstawowymi Zasadami Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Wsparcie SARC koncentruje się przede wszystkim na pomocy, ratownictwie i podstawowym zdrowiu, wodzie i kanalizacji oraz wsparciu psychospołecznym. Konflikt w Syrii miał druzgocący wpływ na system opieki zdrowotnej w całym kraju, a SARC przejął wiodącą rolę w zapewnianiu służb ratunkowych i podstawowej opieki zdrowotnej na terenie całego kraju, w tym w trudno dostępnych miejscach. IFRC współpracuje z SARC w programowaniu opieki zdrowotnej od 2008, a wsparcie dla jej usług zdrowotnych i opiekuńczych jest głównym filarem złożonego przez IFRC złożonego przez Syrię kompleksowego wezwania pogotowia ratunkowego. Departament zdrowia SARC opracował swój pierwszy plan strategiczny w 2018.

ROLA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Zgłaszając się do kierownika programu i ściśle współpracując z dyrektorem ds. Zdrowia SARC, koordynator ds. Zdrowia ma wspierać departament zdrowia SARC, aby zapewnić stałą jakość w zakresie świadczenia usług zdrowotnych w Syrii, oraz sprawne wdrażanie nowo opracowanej strategii zdrowia i transformacji SARC wynikające z rozwijającego się kontekstu operacyjnego w Syrii, przy jednoczesnym zapewnieniu, że apelacja IFRC i planowanie na przyszłość są zgodne z priorytetami SARC. Koordynator ds. Zdrowia będzie aktywnie uczestniczył w planowaniu, koordynowaniu i wspieraniu działań całego Ruchu wspierających programowanie zdrowia SARC.

ZŁÓŻ TUTAJ W OPISIE ZATRUDNIENIA

LOKALIZACJA: RSA - Western Cape, Milnerton

ER24 poszukuje Asystenta pogotowia ratunkowego do rozmieszczenia w Western Cape, w rejonie Milerton.

wymagania: Dowód rejestracji w HPCSA jako ILS (AEA)
Prawidłowe prawo jazdy z PrDP i umiejętność stosowania doskonałych umiejętności prowadzenia pojazdu
Dobra kliniczna wiedza na temat protokołów ILS
Sześć miesięcy doświadczenia operacyjnego jako pośredniego wsparcia życia (AEA) będzie dodatkowym atutem
Umiejętność efektywnej pracy w ramach niewielkiego zespołu
Doskonała komunikacja i umiejętności interpersonalne oraz umiejętność profesjonalnego traktowania klientów
Troska o doskonałość z silnym naciskiem na standardy wydajności
Zdolność do samodzielnego funkcjonowania

Kluczowe wyniki: Bezpieczna opieka nad pacjentem, zgodna z wytycznymi dotyczącymi postępowania klinicznego ustanowionymi przez HPCSA
Skuteczna obsługa połączeń alarmowych zgodnie ze standardem firmy
Współpraca z personelem urazowym i lekarzami
Identyfikuj i informuj o nowych możliwościach biznesowych
Dokładne wypełnianie i administrowanie wszystkimi kartami spraw
Zapewnij profesjonalne przywództwo kliniczne w razie potrzeby

ZASTOSOWAĆ TUTAJ

Może Ci się spodobać