TOP 5 EMS Job opportunities worldwide - Francia, Texas, North Carolina, Spagna è Italia

U 5 postu di interessanti interessanti di questa sema in Emergency Live. A nostra settimana di a scelta ponu aiutà à ghjunghje a vita chì vulete cum'è un attore sanitarie.

I prugetti EMS, avete cercatu un novu travagliu?

Ogni EMS ogni ghjornu è un prufessiunale di salvezza ponu truvà idee in linea nove per ottene una vita megliu, migliurà e so Franchisee. Ma sè avete bisognu di suggerimenti per mantene e vostre cumpetenze in serviziu per un altru tipu di travagliu, implicatu in l'EMS o in l'affari industriale intornu à u settore di a salute, eccu noi!

Emergency Live vi mustrarà ogni settimana alcune di e pusizioni più attraenti in Europa circa l'EMS è e attività di salvezza. Sognu di operà cum'è paramedica Zermatt? Volevi vede ogni ghjornu i belli eredi di Roma chì guidanu un ambulanza? (No, veramente, ùn sapete ciò chì conduce una ambulanza in Roma!)
Dunque, vi mustrà u vostru A posizione di TOP 5 pudete truvà direttamente cù i nostri links!

LOCATION: FRANCE - NIMES

AUXILIARY MEDICAL FIRST RESPONDER

  • Attendu à u paramedico quandu si tratta, stretchering è pacienza.
  • Utilizare e tecniche manipulation preventiva è regule di safety per a stallazione è a mobilisazione di i persone
  • Fornite u mantine di rutina di u veiculu (puliticu)
  • Assicurendu a sicurezza di u trasportu sanitaru (malu / vehicle / conduite)
  • Hygiene / Impede a trasmissione di infezzione
  • Rispetate e règule è i valori di a prufessione

U perfil:
Obligatu Assistantial Assistant State Graduate.
Dopu una carta di taxi hè una plus.

Titular: - License B durante almenu 3 anni

- U nivellu attuale 2 AFGSU è un certificatu prefecturali di (aptitude per cunducta una ambulanza.

Avemu cercatu un populu motivatu cù u sensu di rispunsabilità, una bona presentazione hè di rigore per u rispettu di u paci è l'imaghjini di a cumpagnia.

READ MORE E APPLY AQUÍ

LOCATION: TEXAS (US) - LUFTKIN

EMT - BASIC

Fornite un pre-hospitalu adattatu, efficiente è puntuale supportu di vita basica cura è u trasportu di i malati è feriti in cunfurmità cù i normi di pratica lucali, statali, naziunali è Acadian Ambulance.

DUTIES E RESPONSIBBILITÀ: Sè cusì spicificatamente nutatu, e funzioni seguenti sò cunsiderate essenziale à stu pusiziu.

  • Cumplassi un attu di esse curabile di u paci à i signali è sintomi di malatia / ferita è aiuta à l'altru mèdicu quant'è necessariu.
  • Amministra u prugrammu è efficice di l'assistenza vitale di vita à l'internu di i limiti di a licenze o certitude è in cunfurmità cù protokolli appruvati prima di u durante u trasportu.
  • Piglia un trattu currettu di u paci à è da l'ambulanza.
  • Hà trasportu sicuru è efficae di u paci à l'ambulanza à l'installazione medica.
  • Hè una trasfigurazione segura è efficae di l'infurmazione di l'assistenza per paciente è paciente à u persunale di u ghjocu in u destinazione.
  • Documenti all aspects of patient condition and treatment on EMS reports run. Hè pussibuli e graccià l'informazione di pritatoriu non mèdicu quantu necessariu. Cumplette altre documentazione di pacienti è e formi cumenti.
  • Conduce un inventariu di unità rigulari è usato teste per assicurà tutti l'equipaghji per quale hè responsabile l'EMT-Basic, hè presente, pulita è in ordine curretta.
  • Dopu a realizazione di u trasportu, rispunsevuli per ogni funzione assignata cù a so ambulanza è l'equipazione torna in u serviziu.
  • Rispunsabilità per u sapè di l'equipazione di supportu di vita di l'ambulanza è u so usu propiu in ogni momentu.
  • Documenti è infurmazioni tutte e reparatori necessarii à i dipartimenti di mantenimentu proprie (elettroni o meccanichi), è ancu à i supervisori è à altri persunali di ambulanza.
  • In l'absenza d'altru staffu chjamatu, rispunsevule per l'utilizazione di l'uttimi struzzioni basi è i prucessi per acquistà l'accessu à u paci o necessariu.
  • In l'absenza d'altru staffu chjamatu, rispunsevule di cuntrullà l'ingaghjamentu di u paccheghju in modu cusì per minimizzà più periculazione è cuntrullà l'azzioni di i quessi.
  • In u settore di urgenza è di non urgenza, opera / impera l'ambulanza in una manera sicura è efficienza, seguitu seguenti guidei di guida di l'impresa, perchè a prutezzione o a prublema di l'occupanti ùn hè micca cumprumble.
  • Segui tutti i reguli di a FCC in cumunicazione via l'equipazione di cumunicazioni elettroni.
  • Attendu tutte e cumerci obligatoriu cum'è previstu.
  • Cumplice l'assignazione assignata è a funzione di e station.
  • Pudereti suminatorii è equipimenti da u Centru Cuministallu per rinfriscà l'estazione è l'inventarii d'ambulanza quantu bisognu.
  • Cumplice assignati ambulance (per esempiu, lavatu, cessationi, limpeza interni è esterni, etc.).
  • Cumplitu tutte l'infurmazioni di l'impresa è l'azzioni nanzu è quandu hè necessariu furnisce l'altru ambulanza è u prugramu cun l'infurmazione.
  • Sì un preceptor accettate, rispunsevule per precepzioni novi assicurati cum'è diretti.
  • Sì un preceptore hà accettatu, responcini di preevitanti studenti EMT-Basic cum'è diretti.
  • Must meet i cumprendi i qualificazioni, i bisogni, funzioni è responsabbilità di l'Urgente Medica
  • Technician - Job descriptions.
  • Fetta altre funziunalità cum'è asignatu.

LOCALIZZAZIONE: SPAGNA - BERGARA (GIPUZKOA)

EMT

Ambulance health driver. E attivitati di l'urgenza è di l'esercitu chì si sò in l'assemblea, cumu participà in altre funzione chì sò stati fugliati per elli affissati à u so travagliu. Rè necessarie: Titulu di Titulazione di Formazione Vocational in Technician in Salute d'Emergenzi. Passa a scuperta medica si sceglie, prima di cuntracurà. Serà apprezzatu: cunnuscenza di a lingua basca, area geugrafica, furmazione in l'area sanitarie di a Cruz Roja, spiriminta in ambulances. Contrafinitu temporale per 7 mesi. Ogni centru principalamenti in e venerà e nantu à a dumanda di i servizii dumandati. Incorporazione immediata.

LOCATION: ITALIA (PADUA)

PART-TIME PROFESSIONAL NURSE

Relizont SpA, branche di Padova, ricerche per una clientella principale chì operava in u settore di Salute in l'area di Pàulu sò una infermiera prufessera part time. U numaru prufessiunale, inseritu in a squadra di a crescita, vi cuncepisce:

  • assistenza completa di u paci;
  • amministrazione di medicazione prescritta è esecutà di tratti di diagnostichi è curative, urdinatu da u duttore;
  • detecció di a cundizione generale di u paci!
  • a vigilazione è l'amministrazione di dieti;
  • dispunibilità immediata.

E SKETTI DI REQUIRED:

  • diploma in infermiera
  • Esperjenza precedente à u travagliu cumminciu preferibbilamenti in i retirement homes
  • vuluntà di travaglià in i turni (part-time 18 hours)
  • dispunibilità immediata

LOCATION: CAROLINA NAZZI (US) - RALEIGH

PARAMEDIC

Li paramedici sò u primu cumpagnante di prompt, compassionate è eccillenti clinicu di u cura medica à i malati è i feriti è di i visitanti à Wake County. Paramedici sò rispunsabili di l'operazione di i veiculi d'urgenza, l'equipta biomedica è l'altre equipamentu necessariu per furnisce l'evaluazione situazione è u pacificu, u trattamentu è u trasportu in una situazione di emergenza. Paramedici sò obligatorii d'interazzione efficace è se cumunicare cù e indiviuli è gruppi di i persone di tutti i livelli di l'aducazzioni, l'immubiliare culturali, a struttura di credenze è i stati di a salute. I paramedici sò ancu rispunsevuli di aduprà a limpeità di rutina è u mantenimentu di e mantene di i tecnichi, instalazione è i veiculi. Anu ancu participà in alcune comunitariu è educazione publica.

Un candidatu successore hè una persona cun un altu livellu di cumunicazione è capacità per sperienze prublemi chì questu tenenu issa Certification Paramédicale di u North Carolina o hè eliggiutu bisognu di una certificazione di u Paramedi di Carolina. Stu candidatu hè misticu per capiscenu a gestione di scena è serà capaci di operà in modu efficau in un Sistema di Comu Incident. U candidatu successore hà ancu esse capace di dimustrà l'abilità di cun tranquillità è effettuamente di travagli in alta tensi è situ emoziale.

Responsabili principali:

  • Capisce è practica a nostra mission statement di prompt, compassionate è clinicamente eccellente
  • Esempiu un abbilitatu di supportu di vita avanzata è utilizendu protokolli di librettu demoniali per guidà l'assistenza di u paci
  • Fighjendu cunfortu è cumpassione à i pazienti è a famiglia
  • Intervistate è valutate i pazienti per identificà i reclami o questioni principali, uttene informazioni pertinenti da u paziente, a so famiglia o i detentori di cura, spettatori / cittadini, o altre fonti è identificà soluzioni alternative se necessariu
  • Puderete è purtate equipi, stretchers è i pazienti per facilità a risposta è u trasportu di i malattii
  • U travagliu di manera prudente è rispettuosamente un vechju di emergenza
  • Aghja risponde à e dumande à u serviziu sempre è induve avè bisognu di includà tutti i tempi di u ghjornu è tutti i tempi
  • A ducumentazione tutali per tramindui di rappurtazioni di curative pazzii, logs elettroni è stampati nantu à carti, prugrammi di rapportu è dati
  • E utilizà a tecnulugia effittivamenti è efficacimente, cum'è a navigazione di u viaghju in vaguni, ordinateur laptop, biomediciali, dispatch auxi computerized, portals d'informazione on line, simulators d'alta fidelità, etc.
  • Mantene a limità di l'equipi, i veiculi è e instalazione
  • Decontaminate è disinfezione i veiculi è i veiculi cumu toccu
  • Annunziariamente e inventatu è repositu l'animali è i veiculi
  • Eficaçamenti è rispettuamente cumunicà in u menzu scrittu, orale è viscuvule cù tutti i particulari è gruppi di i persone
  • U travagliu effittivamenti cù una varietà di diversa usu protettivu per attruversà u prugramma, u rottu protettive chimicu è a prutezzione respiratoria
  • U travagliu effittivamenti com un individuu è com'è membru di un squadra
  • Attendite regule è participanu in furmazione

Ogni responsabilità includenu:

  • A participazione in a ghjuridichi di a cumunità è di l'educazione publica
  • A participazione in diversi cumittei di dipartimentu particulari à e decisioni cù protokolli, equipi, veiculi, uniformi, etc.
  • I studienti di Prezzi di i programmi paramedici locali è naziunale nantu à i rotazioni clinichi

Pudete ancu piacevule