Ambulance Life, pozice TOP 5 v Evropě a daleko

Každý týden vám společnost Emergency Live ukáže nové pracovní místo 5 pro ambulantní profesionály. Hledáte nového poskytovatele ambulancí? Chcete změnit město? Zde jsme s 5 jednoduchými tipy!

Hledáte novou práci? EMS a záchranář každý den najdou nové online nápady pro lepší život a zlepšení jejich pracovních míst. Ale pokud potřebujete nějaké návrhy, jak udržet své dovednosti v provozu pro jinou práci, zapojenou do EMS nebo do průmyslového podnikání v oblasti zdravotnictví, jsme tady!

Emergency Live vám každý týden ukáže nejatraktivnější pozici v Evropě ohledně EMS a záchranných činností. Sníte o fungování jako záchranář, Zdravotník, zdravotnice Zermatt? Chtěli byste vidět každý den nádherné dědictví Říma, jak jede ambulance? (Ne, opravdu nevíte, co to v Římě řídí sanitku!)
No, ukážeme vám Pracovní pozice TOP 5 můžete se přímo spojit s našimi odkazy na Indeed.com!

LOKALITA: Itálie - Parma
Spencer EMS, Junior Business Development Manager

"Hledáme ambiciózního a energického manažera rozvoje obchodu, který nám pomůže rozšířit naši klientelu. Budete přední společností a budete mít odhodlání vytvářet a uplatňovat efektivní obchodní strategii. Cílem je řídit udržitelný finanční růst prostřednictvím podpory prodeje a vytváření silných vztahů s klienty.

Odpovědnost: Vytvoření strategie růstu zaměřené jak na finanční přínos, tak na spokojenost zákazníků, Vedení výzkumu k identifikaci nových trhů a potřeb zákazníků, Uspořádání obchodních schůzek s potenciálními klienty, Propagace produktů / služeb společnosti, které řeší nebo předpovídají cíle klientů, poskytují důvěryhodnou zpětnou vazbu -vytvářejte podporu, budovat dlouhodobé vztahy s novými i stávajícími zákazníky, rozvíjet pracovníky vstupní úrovně na cenné prodejce

Požadavky: Osvědčená pracovní zkušenost jako manažer vývoje obchodu, manažer prodeje nebo příslušná role, Osvědčená zkušenost s prodejem, Zkušenosti s MS Office, Poznatky o trhu, Komunikační a vyjednávací dovednosti, Časové řízení a plánovací dovednosti.

PŘÍLEŽITOST SPENCER - POUŽÍVEJTE ZDE

LOKALITA: UK - Londýn

Projektový důstojník adresáře služeb pro ambulance

Tým služeb Adresář služeb (DoS) (součást Centrální analytiky - Klientské služby) je zodpovědný za údržbu a rozvoj NHS Pathways DoS pro naše zákazníky skupiny Clinical Commissioning Group (CCG). Zabýváme se severním centrálním Londýnem, severovýchodním Londýnem, jihovýchodním Londýnem a jihozápadním Londýnem. Kromě toho také pokrýváme Northamptonshire (Nene a Corby CCG) a Milton Keynes.

Pracovník bude pracovat jako součást týmu DoS na podporu NEL CCG / STP se zlepšeným přístupem LAS a využíváním vhodných cest péče (ACP). Kromě toho se držitel postu zapojí a podpoří další klíčové závislostí, které se týkají naléhavé a nouzové péče.

Hledáme někoho, kdo odjíždí a je si jistý, že komunikuje se zainteresovanými stranami a zdravotnickými pracovníky, zejména s posádkami sanitky.

Tato úloha bude vyžadovat vysokou úroveň autonomie a schopnost benchmarkingu a podávání zpráv proti pokroku zúčastněným stranám.

Tato role bude převážně založena na ambulancích 6 umístěných v nouzových odděleních v NEL. Kancelářská základna je Clifton House (u Liverpoolské ulice).

APLIKUJTE ZDE

POLOHA: Francie - Salon de Provence
RAS Specialista na servis ambulancí

Společnost RAS není nucena pracovat s dočasnou službou, která by měla být převedena na službu 7 jours / 7 a 24 heures / 24 bez přerušení. Nous assurons un recrutement spécifique a urgent adapté à votre situaci. Nevyžaduje se nábor CDI, CDD nebo Intérim, aby se ukázalo, že se jedná o bezproblémové řešení? RAS a syn équipe de permanents, formés aux métiers qu'ils longèguent, apporte un réponse immédiate et adaptée, à n'importe quelle heure du jour et de nuit, aussi bien en semaine que les weekendes et jours fériés. Découvrez l'intérim autrement s RAS Intérim et Recrutement. 50 ans d'expérience a služba 24 heures / 24 a 7 jours / 7 jedinečné písmo toute la différence. RAS
L'agence RAS Intérim de Salon de Provence, recherche pour l'un de ses cliente aux Auxiliaires Ambulanciers H / F.

Vos principales mise seront de:
- pojistitel, na lékařský předpis, pro přepravu maladií a záchranné prostředky pro pacienty, kteří mají bydliště v nemocnici, mají možnost používat vozidla (VSL)
- Poskytnutí ambulantního a ambulantního pojištění pacientům v ambulancích.
- Pojišťovateli neomezené vztahy mezi různými subjekty (pacienty, profesní organizace, zaměstnanecké administrativy ...).
- Zacházejte s různými dokumenty a dokumenty.
- instalatér a ošetřovatel. - účastnící se záchranné služby a záchranné služby: záchranné služby a záchranné služby, záchranné služby, námořní výcvik, vědecký dohled, průzkumná činnost ve vozidle, která je odpovědná za ambulantní pracovníky.

LOKALITA: Španělsko - Tarragona, Barcelona
Zdravotní lékařství Tecnic (TES)

Projekt Ambulancias Civera služba vyžaduje lékařskou pohotovostní techniku ​​s řidičským průkazem pro ambulance pro plné zaměstnání jako EMT a ambulance řidič v Tarragoně.

Přečtěte si Técnico / a de Emergencias Sanitarias para realizar funciones como:
Kontrola funkčnosti zařízení pro sanitární a hygienické účely, aplikací protokolů pro zpracování.
Řídící reponer las existencias de materi.
Atender potřebuje mobilitu a přepravu pacientů, vícenásobné a rodinné, zaručené a soukromé.
Trabajar en equipo, respetando la jerarquía en instrucciones de trabajo.
- Imprescindible Grado Medio Técnico Emergencias Sanitarias.
- Carnet de conducir B, en vigor
(exp. mínima de un ano) y vehículo propio
Zóna trabajo: Tarragona
Imprescintabilní rezidence Lleida o cercana.
Tipo de puesto: Jornada comple, Beca / practica, Recién graduado, Indefinido
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / prácticas
Experiment: knížka 1 año (Requisito mínimo)

POLOHA: Austrálie - Rockhampton, Queensland

Operační centrum správce

Queensland Ambulance Service (Místo organizace)
Státní operační středisko; Místní síť pro ambulantní služby; Rockhampton

Manažer, Operační centrum je klíčovou operační rolí v QAS s primárním zaměřením na zapojení volajícího.

Role zahrnuje všechny aspekty funkcí pro přijímání a odesílání hovorů, služby pro zákazníky a modely nasazení prostředků; při zohlednění širších konceptů spojených s dynamickým nasazováním zdrojů.

Tato role je zodpovědná za všechny aspekty poskytování a výkonnosti provozních služeb v operačním středisku, aby bylo zajištěno, že systém QAS bude schopen efektivně vyhovět potřebám, normám a podnikatelským cílům poskytování služeb.

Pro tuto úlohu se vztahují tyto závazné požadavky, zvláštní podmínky a / nebo jiné požadavky:

  • Uchazeči musí mít diplom ze zdravotnictví (přednemocniční péče) nebo osvědčení IV v Ambulance Communications - Expedice; nebo ekvivalentní kvalifikace, jak to považuje za vhodné komisař QAS.
  • Uchazeči jsou povinni být držiteli otevřeného řidičského průkazu třídy „C“ v Queenslandu (pro ruční motorové vozidlo) před uzávěrkou pro uchazeče. Mezistátní a mezinárodní žadatelé musí mít v době podání žádosti rovnocennou licenci a očekává se, že po jmenování získají řidičský průkaz Queensland.
  • Je výslovnou podmínkou zaměstnání všech lidí, kteří mají vykonávat role s přímým kontaktem s pacientem, být a zůstat očkováni proti následujícím infekčním chorobám během svého zaměstnání, jak je stanoveno v rámci kontroly infekce QAS: záškrt, tetanus, černý kašel (Černý kašel); Žloutenka typu B; Spalničky, příušnice, zarděnky (MMR); Varicella (plané neštovice); Chřipka; a tuberkulóza.
  • I když to není povinné, bude vysoce ceněna terciární nebo postgraduální kvalifikace v obchodní disciplíně a absolvování příslušného výcvikového kurzu managementu / dohledu.

Mohlo by se Vám také líbit