Ambulance Life, pozice TOP 5 v Evropě

Každý týden vám společnost Emergency Live ukáže nové pracovní místo 5 pro ambulance profesionálů.

Myslíte si, že o pozici, která mění život? Zdravotní sestra, lékař, EMT, záchranář, Zdravotník, zdravotnice, ambulance řidič nebo Hasič Každý den najdete online nové nápady, jak zlepšit život, zlepšit jejich pracovních míst.
Ale pokud budete potřebovat nějaké návrhy, abyste se stali profesionály, kteří se podílejí na sanitním poli po celém světě, tady jsme!

Emergency Live vám ukáže každý týden některé z nejatraktivnějších pozic v Evropě o EMS a záchranných aktivitách. Snažíte se provozovat jako zdravotní sestra Zermatt? Chtěli byste každodenně vidět krásné dědictví Říma, které řídí sanitku? (Ne, opravdu nevíte, co řídí sanitka v Římě!)
No, ukážeme vám Pracovní pozice TOP 5 můžete se přímo spojit s našimi odkazy na Indeed.com!

POLOHA: Spojené království - West Bromwich
St John Ambulance National Fleet Manager

ENGLISH REKLAMA
Zde v St John Ambulance provozujeme flotilu více než 800 vozidel od osobních a dodávkových automobilů až po sanitky, ošetřovací jednotky a další speciální podpůrná vozidla. Jako národy vedoucí první pomoc charita, naše flotila je zásadním prvkem naší schopnosti poskytovat naše služby komunitám, kterým sloužíme. Jako zkušený lídr v sektoru velkých vozových parků povedete naše týmy v této stěžejní a náročné roli při formování a implementaci naší nové strategie vozového parku, zajistíte, že budeme mít k dispozici ta nejlepší vozidla, abychom mohli poskytovat tu nejlepší péči a zajistili maximální využití náš vozový park poskytuje nejlepší hodnotu pro St John Ambulance.

Jako náš národní správce flotily budete odpovídat našemu provoznímu řediteli. Stanete se vedoucím členem našeho vedoucího týmu divize Community Operations Division a budete mít odpovědnost za naši flotilu, pokud jde o údržbu a provozní připravenost, včetně odpovědnosti za související rozpočty (přibližně 7 mil. £), procesy a postupy, které zajistí, že bude vhodná splňuje příslušné právní předpisy a splňuje naše aspirace a odpovědnosti v oblasti životního prostředí. K dosažení tohoto cíle budete plánovat a dodávat programy preventivní údržby a nákupu, výměny a likvidace vnitrostátních flotil tak, aby vyhovovaly našim provozním potřebám.

About You

Dříve jste působili na úrovni „vedoucího“ nebo „asistenta ředitele“ se zodpovědností za velkou, geograficky rozptýlenou flotilu v sektoru důležitém pro misi. S flotilovým týmem přibližně 20 zaměstnanců budete mít prokazatelné zkušenosti s vedením a vývojem týmů zaměřených na výsledky. Budete také mít naplánované a implementované rozsáhlé projekty změn, zejména ty spojené s transformací flotily. Jako tvář flotily SJA našim dodavatelům údržby a dodavatelům vozidel budete mít zkušenosti s nákupem a správou smluv a vyjednáváním. Ideální kandidát bude mít zkušenosti s řízením služeb přípravy vozidla a také s vozovým parkem, který zahrnuje značné množství vozidel namontovaných zařízení.

APLIKUJTE ZDE

LOKALITA: Francie - Paříž
Ambulantní transportační sestra

Skupina DTSU je zdravotní dopravní společnost složená ze šesti struktur v IDF. Realizujeme kompletní dopravu pro pacienty, TPMR, bariatrické pacienty, dospělé a pediatrické pacienty. Hledáme zdravotní sestru s národním diplomem pro zdravotní dopravu týkající se dospělých a pediatrických pacientů.

FRANCOUZSKÁ INZERCE
Le Groupe DTSU est une entreprise de transport sanitaire composée de šesti struktur en IDF. Nous réalisons le panel komplet du transport de personnes, transport transportique en en en de en en de en en de en en de en en de en de en de en de la carne de l'ambulance bariatrique ainsi le transport paramédical adulte et pédiatrique. Désirant napsal (a) v diskusi, citoval a odpovídal, sdělil (a) jsem, že se přihlásil (a) na výkonnost klientů, kteří se zabývají zpracováním informací o spokojenosti zákazníků, kteří se zabývají poskytováním služeb pro zákazníky. certifikace ISO 9001: 2008, ISO 14001 a OHSAS 18001 (budoucí ISO 45001).

POPIS DU POSTE:

Nous recherchons un (e) infirmier (e) diplômé (e) d'état pour le transport Paramédicales adultes et pédiatriques:

- Cena za obvinění pacientů v nemocnici

- Účastník au maintien en konformité du matériel

- Účastník à l'entretien de l'ambulance (hygiena)

- Účastník au développement de l'entreprise

Profil: Infirmier (e) diplômé (e) d'état disposant d'une expérience minimum de 3 années en service hospitalier tel que la réanimation, néonatalogie ou encore en unites de soins intenzivní.

POLOHA: NĚMECKO - Berlín
Ambulance Rescue Assistant - Rettungshelfer

Easy Ambulance GMBH hledá záchranáře v Berlíně.

Máte zájem pracovat ve společnosti, která nejen vědí ocenění z teorie? Chcete pracovat ve společnosti, kde vždy existuje jedna kontaktní osoba pro VŠECHNY problémy? Chcete růst s firmou s odbornou přípravou? Zábava v práci? Vítejte v Easy Ambulance!

NĚMECKÁ INZERCE
Sie sind dran interessiert in einem Unternehmen zu arbeiten, das Wertschätzung nicht nur aus der Theorie kennt, sondern jeden Tag LEBT? Sie wollen v einem Unternehmen arbeiten, wo immer ein Ansprechpartner für ALLE Problém existiert? Sie wollen mit dem Unternehmen wachsen? Menschliche Gespräche auf Augenhöhe führen? Professionelle Einarbeitung? Spass an der Arbeit? Willkommen in the Easy ambulance!

Eine kurze Mail oder ein Anruf genügt.

Wir suchen zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen Rettungshelfer (w / m) s Personenbeförderungsschein ve Vollzeit.

Váš úkol:

  • Beförderung von kranken Menschen und Menschen mit Behinderung
  • Fahrten zur Arztbesuchen, Krankenhäusern u.ä.
  • Patientenbetreung
  • Rettungsmaßnahmen, Erste Hilfe

Váš profil:

  • Eine abgeschlossene Ausbildung zum Rettungshelfer / v mit P-Schein
  • Führerschein Klasse B / C1
  • Teamfähigkeit, Kooperationsfähigkeit und Verantwortungsbewusstsein
  • Organisationsgeschick und Einfühlungsvermögen
  • Flexibilita, Eigeninitiative

POLOHA: ŠPANĚLSKO - Bilbao
EMT - TES

Hledáme EMT pro následující aktivity: kontrola ambulance s místními protokoly, ověření a doplnění skladů. Převoz pacientů, obětí a rodičů se zvláštním důrazem na soukromí. Je vyžadována týmová pracovní schopnost.

ŠPANĚLSKÁ INZERCE

Přečtěte si Técnico / a de Emergencias Sanitarias para realizar funciones como:

Kontrola funkčnosti zařízení pro sanitární a hygienické účely, aplikací protokolů pro zpracování. Řídící reponer las existencias de materi.

Atender potřebuje mobilitu a přepravu pacientů, vícenásobné a rodinné, zaručené a soukromé.

Trabajar en equipo, respetando la jerarquía en instrucciones de trabajo.

Disponibilidad para trabajar de Lunes a Domingo y realizar guardias.

Tipo de puesto: Jornada kompletní

Zóna trabajo: BILBAO a alrededores
Tipo de puesto: Jornada full, Temporal, Indefinido

- Požadavky:

  • Grado Medio Técnico Emergencias Sanitarias.
  • Karnet de conducir mínimo B, en vigor y con vehículo propio.
  • Residencia en la zona de Bilbao kapitál o alrededor próximo.
  • Tipo de puesto: Jornada full, Temporal, Indefinido

POLOHA: ITÁLIE - Řím
Zdravotní sestra kritické péče - Infermiere 118

Italský Červený kříž v Římě hledá sestru kritické péče pro ambulance EMS v metropolitní oblasti. Požadované dovednosti: odborná kvalifikace nebo titul v ošetřovatelství, zkušenosti, BLSD, PBLSD, ALS nebo ACLS, pokročilé dovednosti v oblasti podpory traumy:

ITALSKÁ REKLAMA
Il Comitato Area Metropolitana di Roma Hlavní město della Croce Rossa Italiana ricerca Infermieri da impiegare nei servizi de emergenza sanitaria territoriale extra-ospedaliera per copertura delle postazioni con ambulanze.

REQUISITI

  • Laurea v odborné a odborné praxi
  • Esperienza nel ruolo
  • Attestazione BLSD a PBLSD oppure FULL D (allegare alla candidatura)
  • Attestazione ALS hájí ACLS (allegare alla candidatura)
  • Attestazione di trauma avanzato (ATLS, PTC Avanzato, jiný ekvivalent) (allegare alla candidatura)
  • Disponibilità ad un incarico libero professionale

COMPETENZE TRASVERSALI

  • Principi e dei Valori della Croce Rossa Italiana
  • Svoboda
  • Gestione dello stres
  • Orientamento al servizio
  • Ascolto ed empatie
  • Serietà
  • Puntualità
  • flexibilita

SEDE DI LAVORO
Roma

APLIKACE
Verranno presi in solzanto i Curriculum Vitae Completi di:
• TUTTI gli attestati richiesti, kteří se obracejí na životopis
• Autorizacií ošetřovatelských osob za druhé místo D. Lgs. 196 / 2003 "Kodex v oblasti ochrany osobních údajů" GDPR (Regolamento UE 2016 / 679)
• Data a firma autografa

Mohlo by se Vám také líbit