Greitosios pagalbos gyvenimas, TOP 5 darbo vieta Europoje ir toli

Kiekvieną savaitę „Emergency Live“ parodys jums naują darbo vietą greitosios medicinos pagalbos specialistams. Ar ieškote naujo greitosios pagalbos teikėjo? Norite pakeisti savo miestą? Čia mes esame su 5 paprastais patarimais!

Ar ieškote naujo darbo? Kiekvieną dieną AVS ir gelbėjimo specialistas internete gali rasti naujų idėjų, kaip pagerinti gyvenimą ir patobulinti savo idėjas darbo vietų. Bet jei jums reikia pasiūlymų, kaip išlaikyti savo įgūdžius atliekant kitokio pobūdžio darbą, susijusį su EMS ar pramonės verslu aplink sveikatos sektorių, mes čia!

Avarinis gyvas kiekvieną savaitę parodys jums patraukliausias pozicijas Europoje apie AVS ir gelbėjimo veiklą. Svajojate operuoti kaip paramedikas Zermatas? Ar norėtumėte kiekvieną dieną pamatyti gražius Romos palikimus važiuodami greitosios pagalbos automobilis? (Ne, tikrai nežinai, kas tai varo į greitąją pagalbą Romoje!)
Na, mes jums parodysime TOP 5 darbo vieta galite tiesiogiai pasiekti mūsų nuorodas į „Indeed.com“!

VIETA: Italija - Parma
Spencer EMS, Junior Business Development Manager

„Mes ieškome ambicingo ir energingo verslo plėtros vadovo, kuris padėtų mums išplėsti savo klientus. Būsite įmonės priekyje ir turėsite pasiryžimą sukurti ir taikyti efektyvią pardavimo strategiją. Tikslas - skatinti tvarų finansinį augimą skatinant pardavimus ir stiprinant ryšius su klientais.

Atsakomybė: plėtoti augimo strategiją, orientuotą į finansinį pelną ir klientų pasitenkinimą, atlikti tyrimus, kad būtų nustatytos naujos rinkos ir klientų poreikiai, organizuoti verslo susitikimus su potencialiais klientais, skatinkite įmonės produktus / paslaugas, susijusius su kliento tikslais, numatant patikimą grįžtamąjį ryšį ir po to - palaiko paramą, kurkite ilgalaikius santykius su naujais ir esamais klientais, sukurkite pradinio lygio darbuotojus į vertingus pardavėjus

Reikalavimai: Įrodytas darbo patirties, kaip verslo plėtros vadybininkas, pardavimų vykdytojas ar atitinkamas vaidmuo, įrodyta pardavimo patirtis, žinios apie MS Office, rinkos žinios, bendravimo ir derybų įgūdžiai, laiko valdymo ir planavimo įgūdžiai.

SPENCER GALIMYBĖ - TAIKYTI ŠIUOSE

VIETA: JK - Londonas

Greitosios pagalbos tarnybų katalogas Projektų vadovas

Paslaugų katalogo („DoS“) komanda („Central Analytics“ - „Klientų aptarnavimo“ dalis) yra atsakinga už NHS Pathways DoS priežiūrą ir kūrimą mūsų klinikinių užsakymų grupės (CCG) klientams. Mes aprėpiame Šiaurės centrinį Londoną, Šiaurės Rytų Londoną, Pietryčių Londoną ir Pietvakarius Londoną. Be to, mes taip pat aprėpiame Northamptonshire (Nene ir Corby CCG) ir Milton Keynes.

Pareigos turėtojas dirbs kaip „DoS“ grupės narys, kad remtų „NEL CCG / STP“, pagerindamas LAS prieigą ir naudodamasis tinkamais priežiūros keliais (AKR). Be to, pašto savininkas dalyvaus ir rems kitas pagrindines priklausomybes, susijusias su skubia ir skubia pagalba.

Ieškome ko nors, kas išeina ir yra įsitikinęs bendrauti su suinteresuotaisiais subjektais ir sveikatos priežiūros specialistais, ypač greitosios medicinos pagalbos komandomis.

Šiam vaidmeniui reikės aukšto lygio autonomijos ir gebėjimo lyginti ir pranešti apie pažangą suinteresuotosioms šalims.

Šis vaidmuo daugiausia bus grindžiamas „6“ greitosios pagalbos stotimis, esančiomis NEL skubios pagalbos skyriuose. Biuro bazė yra „Clifton House“ (netoli Liverpulio gatvės).

TAIKOMA ČIA

VIETA: Prancūzija - Salon de Provence
RAS greitosios pagalbos tarnybos specialistas

„RAS n'est pas une entreprise de travail timeaire comme les autres“: „7“ / „7“ ir „24“ yours / 24 sans pertrauka. Nous assurons un recrutement spécifique ir neatidėliotinas adapté à votre situacija. Nepripažinimas CDI, CDD ou Intérim pour un profil spécifique ou urgent à effectuer? „RAS et son équipe de permanents“, „formų aux métiers qu'ils délèguent“, „apeigos“ ir „pritaikymas“, „Neišvardyti“. Découvrez l'intérim autrement avec RAS Intérim et Recrutement. 50 ans d'expérience et un service 24 heures / 24 ir 7 jours / 7 unikalus šriftas, pritaikytas naudoti. RAS
„L'agence RAS Intérim de Salon de Provence“, „Auxiliaires Ambulanciers H / F“.

Vosas vadovauja misijoms seront de:
- „Assurer“, „sur prescription médicale“, „transport des malades auprès des établissements“ ir „auf“, „au moyen de véhicules spécialement adaptés“ (VSL)
- Pagalbinės medicinos pagalbos teikėjas ir pagalbos teikėjas.
- Pagalbos teikėjas (pacientas, profesorė, santuokos administracija, darbdaviai).
- Remplir et tenir à reis les différents documents et le dossier de transport.
- „Installer le patient et surveiller son état durant le trajet“. - Dalyvis „l'entretien courant du véhicule et du matériel: lavage extérieur et intérieur“, dezinfekcija, rekonstrukcija, viktfikavimas, matematinis priskyrimas, stebėsena.

TAIKOMA ČIA

VIETA: Ispanija - Taragona, Barselona
Neatidėliotinos medicinos gydytojas (TES)

Šios Ambulancias Civera paslauga reikalauja greitosios medicinos pagalbos gydytojo su greitosios medicinos pagalbos vairuotojo pažymėjimu, kad jis būtų pilnai įdarbintas kaip EMT ir greitosios pagalbos vairuotojas Taragonoje.

San Precias Técnico / Emergencias Sanitarias para realizar funciones como:
Patikrinkite, ar yra tikrieji prietaisai, jei reikia, kad būtų laikomasi techninių reikalavimų.
Kontrolierius atsako į Las egzistenciją.
Atved las necesidades ir transporte de pacientes, víctimas y familiares, garantizando su privacidad.
Trabajar en equipo, respetando la jerarquía en las instrucciones de trabajo.
- Įspėjamoji Grado Medio Técnico Emergencias Sanitarias.
- Carnet de conducir B, en vigor
(exp. mínima de un año) y vehículo propio
Zona de trabajo: Taragona
Lankytinos rezidencia Lleida o cercana.
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / prácticas, Recién Gradado, Indefinido
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / prácticas
Experiencia: carnet de conducir 1 año (Requisito mínimo)

TAIKOMA ČIA

VIETA: Australija - Rockhampton, Kvinslandas

Vadybininko operacijų centras

Kvinslando greitosios pagalbos tarnyba (Organizacijos svetainė)
Valstybės operacijų centras; Vietinis greitosios pagalbos paslaugų tinklas; Rockhampton

Vadybininkas, operacijų centras yra pagrindinis operatyvinis vaidmuo QAS, daugiausia dėmesio skiriant skambinančiojo dalyvavimui.

Šis vaidmuo apima visus skambučių priėmimo ir išsiuntimo funkcijų aspektus, klientų aptarnavimo ir išteklių diegimo modelius; tuo pačiu metu atsižvelgiama į platesnes sąvokas, susijusias su dinamišku išteklių \ t

Šis vaidmuo yra atsakingas už visus veiklos paslaugų teikimo ir veiklos aspektus Operacijų centre, siekiant užtikrinti, kad QAS galėtų veiksmingai patenkinti paslaugų teikimo poreikius, standartus ir verslo tikslus.

Šiam vaidmeniui taikomi šie privalomi reikalavimai, specialios sąlygos ir (arba) kiti reikalavimai:

  • Pareiškėjai privalo turėti sveikatos mokslų (ikimokyklinės pagalbos) diplomą arba IV greitosios pagalbos komunikacijos pažymėjimą - išsiuntimą; arba lygiavertės kvalifikacijos, kurias Komisijos narys laiko tinkamu.
  • Pareiškėjai turi turėti atvirą Kvinslando „C“ klasės vairuotojo pažymėjimą (rankiniam automobiliui) iki galutinės datos. Kreipdamiesi tarpvalstybiniai ir tarptautiniai pareiškėjai privalo turėti lygiavertę licenciją, o paskyrę tikimasi gauti Kvinslando vairuotojo pažymėjimą.
  • Tai yra aiški įdarbinimo sąlyga visiems žmonėms, kurie turi atlikti tiesioginį kontaktą su pacientais, būti ir pasiskiepyti nuo šių infekcinių ligų darbo metu, kaip nurodyta QAS infekcijos kontrolės sistemoje: difterija, stabligė, kokliušas (kokliušas); Hepatitas B; Tymai, kiaulytė, raudonukė (MMR); Vėjaraupiai (vėjaraupiai); Gripas; ir tuberkuliozė.
  • Nors tai nėra privaloma, bus vertinama aukštojo mokslo ar magistrantūros kvalifikacija, susijusi su verslu, ir baigti atitinkami vadybos / priežiūros mokymo kursai.

TAIKOMA ČIA

tau taip pat gali patikti