TOP 5 EMS darba vietas - oktobris

5 interesantākie šī mēneša EMS darbi vietnē Emergency Live. Mūsu izlase var jums palīdzēt sasniegt vēlamo dzīvi kā praktizējošam ārstam.

EMS darba vietas: praktiķi, vai jūs meklējat jaunu darbu? Katru dienu EMS un glābšanas speciālists var atrast jaunas idejas, lai iegūtu labāku dzīvi, uzlabotu viņu darbu. Bet, ja jums ir vajadzīgi daži ieteikumi, lai saglabātu savas prasmes apkalpot citu darbu, kas ir iesaistīts EMS vai rūpnieciskajā biznesā veselības aprūpes nozarē, šeit mēs esam!

Neatliekamās palīdzības dienests katru nedēļu parādīs dažas pievilcīgākās pozīcijas Eiropā par EMS un glābšanas darbībām. Vai jūs sapņojat darboties kā a paramedicīns Zermatt? Vai vēlaties katru dienu redzēt skaistās Romas mantojuma vietas, braucot ar ātrā palīdzība? (Nē, tiešām, jūs nezināt, ko tas vada ātro palīdzību Romā!)
Nu, mēs jums parādīsim TOP 5 darba vieta Jūs varat sazināties tieši ar mūsu saitēm!

EMS darbavietas Spānijā

Stāvoklis: Avārijas ārsts

Prasības

· Diploms vai absolvents medicīnā
· Koleģiālu skaits
· Seksuālie noziegumi bez sertifikāta
· Dzīvesvieta Valensijā vai tās apkārtnē

ATKLĀT VAIRĀK UN PIETEIKTIES ŠEIT

EMS darbavietas Francijā

Amats: ātrā palīdzība

Līgums:

CDD, CDI
Pieejamība:

Amats jāaizpilda tagad
Mājaslapas veids:

Ātrās palīdzības palīga apmācības sertifikāts (e)
Pieredze:

Visas pieredzes
prasmes
Braukšana un ceļu drošība
Pārkraušanas paņēmieni, komforta noteikumi
Pirmā palīdzība
Veselības nozares ģeogrāfija un topogrāfija
Veselība un drošība
Attiecības un komunikācija ar visiem pakalpojumiem
Tīrīšanas un dekontaminācijas protokoli
Fiziskā izturība
Komandējumi
Palīgpersonāls (e) nodrošina pielāgotu transportlīdzekļu palīdzību aprūpei, transportam un pavadīšanai cilvēkiem, kuri zaudē autonomiju, un jo īpaši slimiem vai ievainotiem.

EMS darba vietas Chelmsford (UK)

Amats: neatliekamās medicīniskās palīdzības palīdzība

Lomai jums būs jānoved pacienti ar zemu atkarības līmeni uz un no ārstniecības centriem ērtā, gādīgā, līdzjūtīgā, empātiskā un pārliecinošā veidā, savlaicīgi ievērojot noteiktos standartus, kuru pamatā ir CQC standarta domēnu principi - Rūpes, atsaucība, efektivitāte, labi vadība un Droši. Draudzīgs smaids un iedrošinoša pieeja reāli mainīs pacientus, kuriem jūs palīdzat, dodot viņiem tik ļoti nepieciešamo stimulu pirms vai pēc iecelšanas. Darbs par neatliekamās medicīniskās palīdzības palīgu ir ļoti atalgojoša loma, ļaujot jums mainīt situāciju, kāda ir pacientiem, kuri dzīvo ar slimībām.

Galvenie lomas elementi

  • Uzturēt augstus pacientu aprūpes standartus, kas pierādīti, saglabājot pacienta cieņu, cieņu un privātumu, efektīvi sazinoties, sniedzot pakalpojumu empātiski un rūpējoties.
  • Atbalstiet atsaucīga un dinamiska pakalpojuma sniegšanu, lai apmierinātu individuālās palīdzības vajadzības pacientiem
  • TASL ar mūsu pastāvīgo centienu uzlabot pakalpojumu sniegšanu, nodrošinot vajadzīgo elastību, kas dažkārt prasīs strādāt vairāk nekā maiņas laiku, lai pabeigtu pienākumus.
  • Efektīva apkalpošana, nemanāmi strādājot kā komanda, lai nodrošinātu uz pacientu vērstu aprūpi un apkalpošanu.
  • Atbalstiet jūsu vadības komandu, lai nodrošinātu, ka mēs sniedzam labi vadītu pakalpojumu, ziņojot par problēmām un sazinoties ar attiecīgajiem līnijas vadītājiem.
  • Nodrošināt drošu un drošu pakalpojumu pacientiem, nodrošinot drošu zāļu lietošanu iekārta transportlīdzekļiem un drošai ērtai braukšanai, kā arī vienmēr ievērojot infekcijas kontroles standartus un procesus.
  • Piemērota aprīkojuma lietošana, kopšana un uzturēšana.
  • Lai būtu uzticama un savlaicīga.
  • Laicīgums ziņošanai par plānoto braucienu pabeigšanu vai grozījumiem.
  • Izpratne par dažādu pacientu spējām, nosacījumiem un ierobežojumiem.
  • Spēcīgu cilvēku prasmes vienmēr ir pieklājīgas un pieejamas.
  • Rūpīga un uzmanīga braukšana.
  • Labas vietējās zināšanas.
  • Pilna Lielbritānijas vadītāja apliecība - ne vairāk kā trīs punkti.
  • Nepieciešama pastiprināta informācijas atklāšana.
  • Pirms darba uzsākšanas jums būs jāsniedz tiesneši (ieskaitot jaunāko darba devēju) par piecu gadu periodu.

Mēs pārskatīsim pieteikumus pēc saņemšanas. Ja astoņu nedēļu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas datuma no mums neesat saņēmis atbildi, lūdzu, izskatiet pieteikumu neveiksmīgi. Visus jautājumus mūsu personāla atlases komandai varēs atbildēt tikai pēc saraksta izveides.

EMS darba vietas Vsevoložskā (Krievija)

Amats: feldšeris

pienākumi:

Primārās pirmsmedicīniskās un neatliekamās medicīniskās palīdzības sniegšana uzņēmuma darbiniekiem;
Ārstu noteikto medicīnisko pasākumu un manipulāciju veikšana (injekcijas, pārsiešanas, fizioterapija);
Autovadītāju medicīniskās pārbaudes pirms brauciena;
Dalība periodiskās profesionālās pārbaudes organizēšanā un vadīšanā;
Medicīnisko instrumentu sterilizācijas kontrole, palīgmateriālu kontrole;
Dalība organizācijā un pasākumu veikšanā, lai novērstu un samazinātu saslimstību uzņēmumā;
Dalība augu atpūtas pasākumu sagatavošanā, organizēšanā un vadīšanā;
Mijiedarbība ar apdrošināšanas kompānijām (VHI apdrošināšana, nelaimes gadījumu un kritisko slimību apdrošināšana);
Fitobaru darbības nodrošināšana (tējas atlase un pagatavošana);
Tieša iesniegšana veselības centra vadītājam.

EMS darbavietas Königs Wusterhausen (Vācija)

Amats: feldšeru treneris

Reģionālais josla

Glābšanas dienests, pacientu pārvadāšana un civilā aizsardzība bija pirmās mūsu darba prioritātes 1990. gadā. Mūsdienās Johanniter Brandenburgas dienvidu daļā strādā vairāk nekā 600 pilna laika darbinieki un 300 brīvprātīgie. Kotbusā ir reģionālās asociācijas administrācija. Ar sešiem birojiem, desmit glābšanas komandām un septiņām bērnu būvēm Johanniter ir viens no reģiona lielākajiem darba devējiem. Mūsu piedāvājumi: Glābšanas un medicīniskie pakalpojumi, pacientu transports, ārkārtas izsaukums mājās, braukšanas pakalpojums, pirmās palīdzības apmācība, integrācijas speciālista dienests, skolas sociālais darbs, bērnu aprūpe, konsultācijas par zaudējumu novēršanu un neskaitāmi brīvprātīgo projekti. Svarīgs atvieglojums ģimenēm ar slimiem bērniem ir ambulatorā bērnu kopšana un bērnu ambulatorā ambulance. Cits mūsu darba uzmanības centrā ir mūsu plašā izglītības un apmācības programma. Papildinformācija par Regionalverband.

Jums varētu patikt arī