Mentő élet, TOP 5 álláshely Európában és messze

Minden héten az Emergency Live megmutatja az 5 új álláshelyét a mentőszakemberek számára. Új mentőt keres? Szeretné megváltoztatni a várost? Itt van az 5 egyszerű tippekkel!

Új munkát keres? Az EMS és a mentő szakemberek minden nap online új ötleteket találnak a jobb élet megteremtése és az életminőség javítása érdekében munkahelyek. De ha szüksége van néhány javaslatra arra, hogy képességeit miként tartsa fenn más típusú munkában, az EMS-ben vagy az egészségügyi ágazat körüli ipari vállalkozásban, itt vagyunk!

Sürgősségi Live minden héten megmutatja neked Európa legvonzóbb helyzetét az EMS és a mentési tevékenységek területén. Ön álmodik arról, hogy a felcser Zermatt? Szeretné, hogy minden nap láthassa Róma gyönyörű örökségeit egy mentőautó? (Nem, valójában nem tudod, mi vezet a mentőt Rómában!)
Nos, megmutatjuk neked TOP 5 álláshely közvetlenül elérheti az Indeed.com-ra mutató linkeket!

HELYSZÍN: Olaszország - Parma
Spencer EMS, Junior Business Development Manager

„Olyan ambiciózus és energikus üzleti fejlesztési menedzserre törekszünk, amely segít ügyfeleink bővítésében. Ön lesz a vállalat eleje, és elkötelezett lesz egy hatékony értékesítési stratégia létrehozására és alkalmazására. A cél az, hogy a fenntartható pénzügyi növekedést az értékesítés ösztönzése és az ügyfelekkel való szoros kapcsolatok kialakítása révén vezessék.

Feladatok: Fejleszteni kell a pénzügyi nyereségre és az ügyfelek elégedettségére összpontosító növekedési stratégiát, kutatást kell készítenie az új piacok és az ügyfelek igényeinek meghatározása érdekében, Üzleti találkozók szervezése a leendő ügyfelekkel, A cég termékeinek / szolgáltatásainak reklámozása az ügyfelek céljainak megítélésében vagy előrejelzésében -sales támogatás, Hosszú távú kapcsolatok kiépítése új és meglévő ügyfelekkel, Értékesítési munkatársak fejlesztése értékes értékesítőkké

Követelmények: Bizonyított üzleti tapasztalat üzleti fejlesztési menedzserként, értékesítési vezetőként vagy releváns szerepként, bizonyított értékesítési eredmények, MS Office szakértelem, piaci ismeretek, kommunikációs és tárgyalási készségek, időgazdálkodás és tervezési készségek.

SPENCER LEHETŐSÉG - HASZNÁLJA ITT

HELYSZÍN: UK - London

Mentőszolgálat Szolgáltatási szolgálat Projektvezető

A Szolgáltatások Könyvtárának (DoS) csapata (a Central Analytics - Ügyfélszolgálat része) felelős az NHS Pathways DoS fenntartásáért és fejlesztéséért a Klinikai Üzemeltető Csoport (CCG) ügyfeleink számára. Az észak-közép-londoni, észak-kelet-londoni, délkelet-londoni és délnyugati londoni területeket fedjük le. Emellett a Northamptonshire (Nene és Corby CCG) és Milton Keynes is foglalkozik.

A poszt birtokosa a DoS csapat részeként fog működni, hogy támogassa a NEL CCG-ket / STP-t a LAS-hozzáférés javításával és a megfelelő gondozási utak (ACPs) használatával. Ezen túlmenően a poszt-tulajdonos részt vesz a sürgősségi és sürgősségi ellátással kapcsolatos egyéb kulcsfontosságú függőségekben és támogatja azokat.

Olyan valakit keresünk, aki távozott és magabiztos a kommunikációban az érdekelt felekkel és az egészségügyi szakemberekkel, különösen a mentőkkel.

Ez a szerep nagyfokú autonómiát igényel, és képes lesz arra, hogy az érdekelt feleket mérje fel, és jelentést tegyen az előrehaladásról.

Ez a szerep túlnyomórészt az 6 mentőautókon alapul, amelyek a NEL mentőszolgálataiban találhatók. Az irodai bázis a Clifton House (Liverpool utca közelében).

FELHASZNÁLHATÓ

HELYSZÍN: Franciaország - Salon de Provence
RAS Mentőszolgálat támogató szakember

RAS n'est pas une entreprise de travail timeaire comme les autres: 7 jours / 7 és 24 jures / 24 sans megszakítása. Nous assurons un recrutement spécifique és sürgős adapté à votre helyzet. A CDI, CDD ou Intérim pour un profil spécifique ou sürgős és hatásos? RAS és fia équipe de permanents, formés aux métiers qu'ils délèguent, apporte une rèmeère et adaptée, à n'importe quelle heure du hée et a la teit, aussi bien en semaine que les a week-end et jours fériés. Découvrez l'intérim autrement avec RAS Intérim et Recrutement. 50 ans d'expérience és szolgáltatás 24 heures / 24 és 7 jours / 7 egyedi betűtípussal. RAS
L'agence RAS Intérim de Salon de Provence, az új ügyfelek az Auxiliaires Ambulanciers H / F.

Vos vezeti a missziókat seront de:
- Assurer, sur prescription médicale, le des des ante de des paiser de all-of-the-the-in-the-the-the-the-house, au moyen de véhicules spécialement adaptés (VSL)
- A betegek és a betegek segélykérőinek és segélyhívóinak segítése.
- Biztosító és munkatársai (beteg, szakemberek, alkalmazottak).
- Remplir et tenir à reis les différents documents et le dossier de transport.
- Telepítő le beteg és felügyelő fia étkezdeményező. - Résztvevö: a l'entretien courant du véhicule et du matériel: mosdó és méhészet, dezinfekció, ápolás, a méhészet és a méhészet felügyelete, felügyelet mécanique du véhicule sous la Responabilité de l'ambulancier.

HELYSZÍN: Spanyolország - Tarragona, Barcelona
Sürgősségi orvosi szakember (TES)

A Ambulancias Civera A szolgáltatás szükségessé teszi egy sürgősségi orvosi rendelőt ambuláns vezetői engedéllyel a teljes foglalkoztatás érdekében, mint EMT és mentőautó Tarragonában.

A Sanitarias para realizar funciones como a következő:
Ellenőrizze a szerszámokat, amik a szanatóriumoknak megfelelnek, a gépjárművek, a környezetvédelmi előírások.
Vezérlő y reponer las olemasolencias de material.
Az átutalók és az átutalók, a víctimas y familiares, garantizando su privacidad.
Trabajar en equipo, respetando la jerarquía en las instrucciones de trabajo.
- Impresszív Grado Medio Técnico Emergencias Sanitarias.
- Carnet de conducir B, en vigor
(exp. mínima de un año) y vehículo propio
Zona de trabajo: Tarragona
Leszámíthatatlan rezidencia Lleida o cercana.
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / prácticas, Recién gradado, Indefinido
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / prácticas
Experiencia: carnet de conducir 1 año (Requisito mínimo)

HELYZET: Ausztrália - Rockhampton, Queensland

Menedzser műveleti központ

Queensland Mentőszolgálat (Szervezeti oldal)
Állami Műveleti Központ; Helyi mentőhálózat; Rockhampton

A menedzser, a Műveleti Központ kulcsfontosságú szerepet tölt be a QAS-ban, elsődlegesen a hívó szerepvállalására.

A szerepkör magában foglalja a hívásfogadás és a küldés funkcióinak minden aspektusát, az ügyfélszolgálati és erőforrás-telepítési modelleket; ugyanakkor figyelembe veszi a dinamikus erőforrás-felhasználás szélesebb körű koncepcióit.

A szerep felelős az operatív szolgáltatás teljesítésének és teljesítményének minden területén, az operációs központon belül annak biztosítása érdekében, hogy a QAS hatékonyan tudja kielégíteni a szolgáltatási igényeket, a szabványokat és az üzleti célokat.

A következő kötelező követelmények, különleges feltételek és / vagy egyéb követelmények vonatkoznak erre a szerepre:

  • A pályázóknak rendelkezniük kell az egészségtudományi oklevéllel (kórház előtti ellátás) vagy a mentőszolgálati kommunikációról szóló IV. vagy azzal egyenértékű képesítéssel rendelkezik, amelyet a QAS biztos megfelelőnek tart.
  • A jelentkezőknek nyitva kell tartaniuk Queensland „C” osztályú vezetői engedélyét (kézi gépkocsihoz) a pályázók határideje előtt. Az államközi és a nemzetközi pályázóknak egyenértékű engedéllyel kell rendelkezniük a jelentkezéskor, és kinevezésükkor várhatóan Queensland vezetői engedélyt szereznek.
  • Kifejezetten foglalkoztatási feltétel azoknak az embereknek, akiknek közvetlen betegkapcsolatban kell szerepeket betölteniük, és a QAS fertőzés-ellenőrzési keretrendszerben meghatározottak szerint a következő fertőző betegségek ellen be kell oltaniuk magukat, és továbbra is be kell őket oltaniuk: diftéria, tetanusz, pertussis (szamárköhögés); Hepatitisz B; Kanyaró, mumpsz, rubeola (MMR); Varicella (bárányhimlő); Influenza; és a tuberkulózis.
  • Noha nem kötelező, a vállalkozással kapcsolatos felsőoktatási vagy posztgraduális képesítéseket, valamint a megfelelő vezetői / szupervíziós tanfolyam elvégzését nagyra értékeljük.

Akár ez is tetszhet