Az első 5 mentősök állásajánlata: Fülöp-szigetek, India, USA és Indonézia

A heti legérdekesebb top 5 mentős állásajánlatok az Emergency Live oldalon. Kiválasztásunk segíthet abban, hogy elérje a kívánt életet sürgősségi ellátóként.

Új állást keres? Mint sok másnak munkahelyek, még a felcser, egészségügyi dolgozó, ápoló és EMT online új ötleteket találhat a jobb élet megszerzéséhez és a munkájuk javításához. De ha szüksége van néhány javaslatra arra, hogy miként képes megtartani készségeit másfajta munkában, az EMS-ben vagy az egészségügyi ágazat körüli ipari vállalkozásban, akkor itt vagyunk!

Mentős állásajánlat Indiában

Helyszín: különféle helyek (igény szerint)
Munkahely megnyitása: 1

Képzettség: Diplomás (B.Sc-Nursing) Tapasztalat: 0-2 év Főbb készségek: Jó kommunikációs és interperszonális készségek.

Munkaköri leírás: A köldökzsinórvér összegyűjtése az SOP szerint. A hét minden napjának 24 órájában bármikor el kell mennie a köldökzsinórvér vételére. Anyai vér gyűjtése. A köldökzsinór és az anyai vér csomagolása és kiszállítása a laboratóriumba gyűjtés után. Részvétel biopsziás és beültetési műtéten egész Indiában. Képzés vezetése és továbbadása a gyűjtőszemélyzet számára az ország egész területén, a szokásos működési eljárások szerint. Adjon megoldást a Cord Blood Collection esetleges eltéréseire. Végezzen minden egyéb munkával kapcsolatos tevékenységet, amikor és amikor szükségesnek tartja.
Megjegyzés: A jelöltnek UG vagy PG képesítéssel kell rendelkeznie

TOVÁBBI MEGTEKINTÉSE, ÉS IDE KÉRJÜK

Mentősök állásajánlata a Fülöp-szigeteken

Helyszín: Makati

Vállalati társadalmi felelősségvállalási kezdeményezéseink részeként társaságunk társadalmilag vezetett és önmotivált személyeket keres az élet minden területén, akiket érdekel az önkéntesség az orvosi misszióink során, amelyeket erre az évre tervezünk.
Mivel ez nem fizető helyzet, csak bizonyos személyi, szállítási és egyéb működési költségek fedezésére kínálunk támogatásokat. Ezenkívül minden önkéntesünk (különösen a hallgatók) megkapja a részvételi igazolást / elismerést, amely igazolja az orvosi missziónkban való részvételüket.
A sikeres önkéntes különféle kulcsfontosságú szerepekhez rendelhető, képességeik, tudásuk és tapasztalataik függvényében. Ezenkívül az orvosi küldetés során különféle szerepeken is részt vehetnek, amelyek magukban foglalhatják a következőket:

  • Beszéljen a leendő betegekkel és a közösség vezetõivel az orvosi küldetésrõl és arról, hogy mit kíván elérni.
  • Orvosi képzettséggel rendelkező önkéntesek segítenek az összes orvosi ellátásban, az orvosi átvizsgálástól a kisebb / nagyobb orvosi beavatkozásig.
  • Más önkéntesek segítenek az orvosi misszió logisztikai, operatív és adminisztratív vonatkozásában.
  • Míg egyesek más támogató szerepeket fognak nyújtani annak érdekében, hogy elősegítsék orvosi küldetésünket az általunk szolgált közösség felé.

Mentősök állásajánlata az Egyesült Államokban

Repülési mentős
Helyszín: Gillette, Wyoming

Közvetlen betegellátást biztosít a Guardian Flight protokollok és / vagy orvosi utasítások szerint. Segíti a nyitott műszakok lefedését, ha szükséges, a kijelölt területtel.
Felelősség
ALAPVETŐ FUNKCIÓK / KÖTELEZETTSÉGEK

  • Felelős az elektronikus páciensgondozási nyilvántartás kitöltéséért és benyújtásáért minden elküldött járatra a megadott időkereten belül
  • Felelős a napi ellenőrzésért, amely kábítószer-számot is tartalmaz
  • Kórházi előtti és kórházon belüli korszerű életmentő ellátást kell nyújtani a kezdeti kapcsolatfelvételtől kezdve, amíg a beteggondozás meg nem történik az elfogadó orvosi intézménynél, alapos betegbiztosítási dokumentációt vezetve
  • Fenntartja a tudás és a pszichomotoros készségek kompetenciáját a folyamatban lévő laboratóriumi és klinikai tapasztalatokban való részvétellel
  • Karbantartja a szükséges engedélyezési, tanúsítási, továbbképzési, biztonsági és fejlett eljárások dokumentációját a Munkavállalói Oktatási Kézikönyvben
  • Mindenki ismeri a használatát és a rutin karbantartását felszerelés és a sürgősségi programok által használt készletek
  • Fenntartja a pozitív interperszonális kapcsolatokat a kollégákkal, az EMS képviselőivel, a kórházakkal és a nyilvánossággal
  • Orvosi repülési tagként működik
  • Részt vesz a misszió előtti eligazításon és a misszió ismertetésén, és kitölti a szükséges dokumentációt
  • Segít a misszió előtti kilépési ellenőrző listán és a pilóta segítségében, ha szükséges, e. rádiós, navigációs és vizuális megfigyelési tevékenységek
  • Megfelel a biztonsági előírásoknak, hogy biztosítsák az önmaguk, az orvosi személyzet, a beteg és a felszerelés biztonságát az emelés elõtt
  • Szükség szerint légi járművek biztonsági eligazításait tartja
  • A nyitott vagy a megüresedett műszak kitöltése a kijelölt területen belül, a regionális igazgató szerint

Mentősök állásajánlata Indonéziában

Helyszín: Surabaya

  • Követelmények: Nincs probléma az állatokkal Kutyák, macskák, halak, madarak
  • Maximális életkor: 35 év
  • Minimális képzettség D3 Állatorvosi mentősök
  • Legalább 1 éves tapasztalat ugyanabban a helyzetben
  • Minimálisan képes angolul / mandarinul beszélni
  • Őszinte, fegyelmezett, alapos
  • Mély, szorgalmas
  • Kész és képes állatok gondozására. Az önéletrajzok és pályázatok elküldhetők a hrd (at) rajapetshop (dot) com álláshely típusához: Teljes munkaidős, Állandó

INFORMÁCIÓK KÉRÉSE ÉS BEJELENTKEZNI EZT A MUNKAT

Helyszín: Arkanas

Áttekintés
Éjszakai műszak (hétfőtől 7: 30-tól 6-ig)

A Call Center paramedic támogatja a telekonferenciás stroke-ellátás folyamatos szállítását, ahogyan azt a Digitális Egészségügyi és Innovációs Intézet (IDHI) Stroke Programja azonosította. Feladatait és feladatait az IDHI Call Center vezetõje és az IDHI Stroke programot irányító orvosi személyzet utasításainak megfelelõen hajtja végre, és segítséget nyújt a Call Centerbe irányuló összes hívás, valamint az áttételhez és az esetekkel kezelt betegek adatainak azonosításához és nyomon követéséhez.

Az UAMS elképesztő előnyöket és előnyöket kínál:

  • Egészségügy: Egészségügyi, fogászati ​​és látásszervi tervek állnak rendelkezésre a személyzet és a család nyaralásához, nyaralásához és betegszabadságához
  • Oktatási engedmény a személyzet és az eltartottak számára (csak egyetemi hallgatók számára)
  • Nyugdíj: Az UAMS legfeljebb 10% -os hozzájárulása
  • Alapvető életbiztosítás 50,000 XNUMX dollárig
  • Karrierképzési és oktatási lehetőségek
  • Kereskedői kedvezmények
  • Concierge vényköteles kézbesítés a fő campuson, az UAMS gyógyszertár használatakor
  • A fizetés arányos a tapasztalatokkal.

OLVASSA EL

Junior orvos szerződéses tárgyalások Angliában: mi fog változni az elkövetkező hónapokban?

Hogyan válhat mentősnek Dél-Afrikában? A Kwazulu Natali Egészségügyi Minisztérium követelményei

A mentősök és az egészségügyi dolgozók top 5 munkahelye az Egyesült Államokban, Mexikóban, Írországban és az Egyesült Királyságban

Az első 5 mentős munkahely az Egyesült Királyságban, Fülöp-szigeteken, Szaúd-Arábiában és Spanyolországban

A vidéki orvosok és mentősök reagálhatnak-e az összetett egészségügyi szükségletekre?

Hogyan válhat mentősnek? Néhány tipp a belépési követelményekről az Egyesült Királyságban

Akár ez is tetszhet