5 populiariausios EMS darbo galimybės kaip ALS JK, Indijoje, Tanzanijoje ir Pietų Afrikoje

Ieškote naujų EMS darbo galimybių? Kiekvieną dieną EMS ir gelbėjimo specialistai internete gali rasti naujų idėjų, kaip pagerinti gyvenimą ir pagerinti savo darbą.

Bet jei jums reikia patarimų, kaip išlaikyti savo įgūdžius kitoms EMS darbo galimybėms sveikatos sektoriuje, čia mes esame!

Avarinis gyvas kiekvieną savaitę parodys jums patraukliausias pozicijas Europoje apie AVS ir gelbėjimo veiklą. Svajojate operuoti kaip paramedikas Zermatas? Ar norėtumėte kiekvieną dieną pamatyti gražius Romos palikimus važiuodami greitosios pagalbos automobilis? (Ne, tikrai nežinai, kas tai varo į greitąją pagalbą Romoje!)
Na, mes jums parodysime TOP 5 darbo vieta galite tiesiogiai pasiekti mūsų nuorodas!

EMS darbo galimybės: LONDONAS

Neatidėliotinas medicinos specialistas

Apie darbą
Iš kur: Bow / Harrow - Londonas
Darbo laikas:
„Bank Zero Hour“ arba „Personal Service Company“
Mokėjimo kainos:
„PAYE“ (nulinės valandos sutartis) iki £ 15.67 per valandą ir „Personal Service Company“ (PSC) iki £ 19.89 per valandą

Ši įdomi galimybė puikiai tinka proaktyviam, patikimam ir skatinamam asmeniui, ieškančiam naujo naujo iššūkio, kuris yra naudingas ir patikimas.

„Falck“ yra pasaulinio masto greitosios pagalbos greitosios pagalbos paslaugų teikėjas ir kaip „žmonės, padedantys žmonių verslui, žinome, kad norint užtikrinti labai aukštus pacientų priežiūros standartus, būtina turėti tinkamą komandą.

Ieškome daugiau nei patyrusių vairuotojų. Mes ieškome asmenų, kurie gali parodyti šiltą, pozityvų ir su žmonėmis orientuotą požiūrį ir kurie eis aukščiau ir toliau, kad mūsų pacientai jaustųsi patogūs ir rūpestingi.

Pareigos turėtojas bus atsakingas už greitosios pagalbos automobilio greitosios pagalbos greitosios pagalbos automobiliu vairavimą ar pagalbą pacientams, sergantiems sergančiais, sužeistais ar gydančiais pacientais. Taip pat laikysis įmonės reikalavimų, kai įrašysite paciento kelionės laiką, naudodami pateiktą „XDA / Mobile“ duomenų įrenginį.

Ką galite tikėtis dirbdami „Falck UK Ambulance“:
Konkurencinis atlyginimas
Lankstus ir tinkamas darbo grafikas
Speciali įdarbinimo komanda, užtikrinanti, kad galėtumėte kuo greičiau įdiegti ir sukurti specialią mokymo komandą, kuri užtikrintų, kad jūs laikotės darbo
Atostogų schemos tinkamumas
Automatinis registravimasis į mūsų įmokų mokamą pensiją
Vakcinavimo programa, akių priežiūra VDU
Ciklas į darbo schemas
Darbuotojų pagalbos programa
Tinkamumas prisijungti prie „Blue Light“ nuolaidų paslaugos

Kad galėtumėte kreiptis dėl šio vaidmens, turite turėti visą JK rankinį vairuotojo pažymėjimą, turintį mažiausiai 3 metų vairavimo patirtį. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų licencijoje svarstysime programas, kuriose yra ne daugiau kaip 6 baudos taškai.

Dėl esamų verslo poreikių ieškome pareiškėjų, kad jie galėtų įsipareigoti per savaitę keistis bent 2.

Informacijos atskleidimo ir draudimo paslaugos patikrinimas
Dėl pacientų asortimento galite susidurti su privalomu sustiprintu DBS (atskleidimo ir draudimo paslauga) patikrinimu. Mes dirbame su sustiprintu suaugusiųjų ir vaikų patikrinimu, ar šis vaidmuo atitinka mūsų atitiktį.

Jei tai bus sėkminga, turėsite būti pasirengę dalyvauti „Falck“ mokymo kursuose, kurie vyksta per 3 dienų trukmę.

Visi mūsų darbuotojai yra gerai apmokyti, profesionalūs ir skirti užtikrinti nepriekaištingą ir patikimą paslaugų teikimą. Taigi, ar tik įeinate į lauką, ar ieškote naujo iššūkio, turime išskirtinių galimybių kurti savo karjerą augančioje organizacijoje. Jei tai skamba kaip jūsų vaidmuo, tada kreipkitės dabar ir tapkite žmogumi, kuris daro įtaką žmonių gyvenimui.

TAIKOMA ČIA

EMS darbo galimybės: ANGLIJA

Paciento transportas vairuotojas

Rytų Anglijos greitosios pagalbos pasitikėjimas apima šešias apskritis - Bedfordšyrą, Kembridžšyrą, Eseksą, Hertfordšyrą, Norfolką ir Suffolką ir teikia įvairias paslaugas, tačiau geriausiai žinomas dėl 999 pagalbos tarnybų. Neapmokėtas rūpinimasis priežiūros kokybės komisija (CQC), mūsų specialiai dirbantys ir kvalifikuoti darbuotojai dirba 365 dienas per metus, 24 valandas per dieną, siekdami užtikrinti, kad pacientai gautų geriausią priežiūrą.
Mūsų paslaugos yra pritaikytos atsižvelgiant į kiekvienos bendruomenės skirtingų medicinos ir aplinkosaugos poreikių poreikius, suderintus su mūsų vizija, kad suteiktume novatorišką, reaguojančią ir puikią paslaugą, kuri visada yra orientuota į bendruomenę ir yra orientuota į pacientus. Mes siūlome savo darbuotojams įvairius privalumus ir mokymosi bei plėtros galimybes.

„Trust“ dirba apie „4,000“ darbuotojus ir „1,500“ savanorius, kurie kiekvienais metais tvarko kai kuriuos „912,474“ skambučius. Be to, „Trust“ tvarko daugiau nei vieną milijoną nepaprastųjų pacientų kelionių į ir iš įprastinių ligoninių paskyrimų.

Rytų Anglijos greitosios pagalbos pasitikėjimas yra įsipareigojęs apsaugoti ir apsaugoti vaikus ir jaunuolius, su kuriais dirbame. Todėl visiems etatams taikomas saugesnis įdarbinimo procesas, įskaitant atskleidžiamą informaciją apie tinkamus vaidmenis ir patikrinimus. Saugesnės įdarbinimo praktikos tikslas - kuo labiau sumažinti riziką, kad asmuo gali būti paskirtas netinkamam darbui, kai jie susisieks su vaikais, jaunais žmonėmis ir pažeidžiamais suaugusiais žmonėmis ir gali jiems pakenkti.

ATSIŽVELGTI DAUGIAU IR TAIKYTI ŠIĄ

EMS darbo galimybės: SPARTANBURG (TANZANIJA)

Greitosios vairuotojas

Darbo santrauka

Saugiai gabenkite iš anksto paskirtus klientus į iš anksto nustatytą kilmę ir paskirties vietas. Veda tinkamą ir tikslų priskirtų pervežimų apskaitą. Išvalo paskirtą vienetą ir užpildo jį pamainos pabaigoje. Priima greitosios pagalbos savaitgalio iškvietimą pagal paskirtį. Baigia visus reikiamus mokymus. Amžiaus specifika ir kultūriškai tinkama pacientų priežiūra, suteikiant žinių apie augimą ir plėtrą.

Darbo reikalavimai

Vidurinės mokyklos diplomas arba GED. Galiojantys vairuotojo pažymėjimai ir 10 metų vairavimo įrašas (dabartinė mažiau nei 10 dienų nuo SCHD).

TAIKOMA ČIA

EMS darbo galimybės: MUMBAI (INDIJA)

Pareigos Pavadinimas: Greitosios pagalbos vairuotojas
Ataskaitų teikimas: „Center Manager“ / „Floor Manager“
Išsilavinimo reikalavimai: bakalauro / absolventas bet kuriame sraute

Darbo pobūdis

  • Siekiant užtikrinti, kad pacientas būtų patogus greitosios pagalbos automobiliui; reikia vengti smurtinio vairavimo.
  • Užtikrinti laiko įsipareigojimus
  • Sekti kelių drausmę; paleisti sireną tik esant pacientui / avarijai
  • Užtikrinti, kad transporto priemonė būtų prižiūrima; tvarkingas, švarus ir veikiantis
  • Užtikrinti periodišką transporto priemonės aptarnavimą

EMS darbo galimybės: POLOKWANE (PIETŲ AFRIKA)

Išplėstinė pagalba gyvenimui

Registracijos kaip išankstinės gyvybės palaikymo (paramedikų) specialisto registracijos HPCSA įrodymas. Iniciatyvus, į rezultatus orientuotas dėmesys, aukštas energijos lygis ir rūpestis dėl kompetencijos. Puikūs bendravimo ir tarpusavio santykių įgūdžiai. Gebėjimas užmegzti profesinius santykius ir bendradarbiauti su esamais ir potencialiais klientais. Galiojantis vairuotojo pažymėjimas su PrDP. Koordinuoti visų medicinos įstaigų priežiūrą ir priežiūrą įranga. Gebėjimas efektyviai dirbti kaip mažos komandos dalis. Prižiūrėkite klinikų kasdienes operacijas, užtikrinančias geriausią medicinos praktiką.

tau taip pat gali patikti