TOP 5 EMS Álláslehetőségek világszerte - Franciaország, Texas, Észak-Karolina, Spanyolország és Olaszország

A héten az 5 legérdekesebb álláspontja az Emergency Live-on. Heti választásunk segíthet abban, hogy elérje az egészséget, amit egészségügyi szakemberként szeretne.

EMS szakemberek, új munkát keres?

Az EMS és a mentő szakemberek minden nap online új ötleteket találnak a jobb élet megteremtése és az életminőség javítása érdekében munkahelyek. De ha szüksége van néhány javaslatra arra, hogy képességeit miként tartsa fenn más típusú munkában, az EMS-ben vagy az egészségügyi ágazat körüli ipari vállalkozásban, itt vagyunk!

Sürgősségi Live minden héten megmutatja neked Európa legvonzóbb helyzetét az EMS és a mentési tevékenységek területén. Ön álmodik arról, hogy a felcser Zermatt? Szeretné, hogy minden nap láthassa Róma gyönyörű örökségeit egy mentőautó? (Nem, valójában nem tudod, mi vezet a mentőt Rómában!)
Nos, megmutatjuk neked TOP 5 álláshely közvetlenül elérheti linkjeinket!

HELYZET: FRANCIAORSZÁG - NIMES

KÖRNYEZETVÉDELMI ELŐÍRÁS

  • Látogasson el a mentősre, amikor kezeli, nyújtja és beteg.
  • Használjon megelőző kezelési technikákat és biztonsági szabályokat az emberek telepítésére és mozgósítására
  • A jármű rendszeres karbantartása (tisztaság)
  • Az egészségügyi szállítás biztonságosságának biztosítása (beteg / jármű / vezetés)
  • Higiénia / A fertőzés átvitelének megakadályozása
  • Tisztelje a szakma szabályait és értékeit

A profil:
Kötelező kisegítő asszisztens.
A taxikártya plusz lenne.

Birtokos: - B licenc legalább 3 évre

- az 2 AFGSU jelenlegi szintje és a prefekturális igazolás (alkalmas arra, hogy mentőt hajtson végre).

Olyan motivált embereket keresünk, akiknek felelősségérzetük van, jó előadás a beteg és a cég arculatának tiszteletben tartása.

TOVÁBBI ÉS KÉRJÜK TÖBB

HELYZET: TEXAS (US) - LUFTKIN

EMT - BASIC

Megfelelő, hatékony és időben történő előzetes kórházi ellátás biztosítása alapvető életet támogatni betegek és sérültek ellátása és szállítása a helyi, állami, országos és az Acadian Ambulance gyakorlati szabványainak megfelelően.

KÖTELEZETTSÉGEK ÉS KÖTELEZETTSÉGVÁLLALÁSOK: Kivéve, ha kifejezetten megjegyezzük, a következő funkciókat alapvető fontosságúnak tartják e pozícióban.

  • A beteg gondos vizsgálatát végzi a betegség / sérülés jelei és tünetei tekintetében, és szükség esetén segítséget nyújt más egészségügyi személyzetnek.
  • Az adminisztrátorok gyors és hatékony alapellátást biztosítanak az engedélyezés vagy a tanúsítás keretein belül, és a szállítás előtt és alatt a jóváhagyott protokolloknak megfelelően.
  • A beteg gondos kezelése a mentőhöz és a mentőhöz.
  • Biztosítja a beteg biztonságos és hatékony szállítását a mentőbe az orvosi létesítménybe.
  • Biztosítja a beteg és a beteg gondozásának biztonságos és hatékony átadását a rendeltetési helyen lévő fogadó személyzet számára.
  • Dokumentálja a beteg állapotának és kezelésének valamennyi aspektusát az EMS futtatási jelentéseiben. Szükség esetén megszerzi és rögzíti a nem orvosi beteginformációt. Szükség esetén kiegészíti a betegek egyéb dokumentációit és űrlapjait.
  • Rendszeres egységleltárt és felszerelés tesztelés annak biztosítása érdekében, hogy az összes berendezés, amelyért az EMT-Basic felelős, legyen jelen, tiszta és megfelelő működési állapotban.
  • A szállítás befejezése után az összes kijelölt feladatért felelős, amely a mentőt és a berendezést üzembe helyezi.
  • Felelős a mentőautó alapvető életbiztosítási eszközeinek teljes ismeretéért és megfelelő használatáért.
  • Dokumentumok és jelentések minden szükséges javítást a megfelelő karbantartási osztályok (elektronikus vagy mechanikus), valamint a felügyelők és más mentő személyzet szükség szerint.
  • Más, képzett személyzet hiányában, akik az alapvető extrakciós eszközök és eljárások használatáért felelősek, hogy szükség esetén hozzáférjenek a beteghez.
  • Más, képzett személyzet hiányában, aki felelős a beteg környezetének ellenőrzéséért, oly módon, hogy minimálisra csökkentsék a további veszélyeket, és ellenőrizzék a járókelők tevékenységét.
  • Mind a vészhelyzeti, mind a nem vészhelyzeti beállítás esetén a mentőautót biztonságos és hatékony módon üzemelteti / hajtja a cég vezetési irányelvei alapján, így az utasok biztonsága vagy állapota nem sérül.
  • Az elektronikus hírközlési eszközökön keresztül történő kommunikáció során minden FCC szabályt követ.
  • Az összes kötelező találkozót menetrend szerint jeleníti meg.
  • Megvalósított állomás- és állomásalapú feladatokat teljesít.
  • Rendelje meg a Central Supply termékeit és felszerelését, hogy szükség esetén pótolja az állomást és a mentőautókat.
  • Szükség esetén elvégzi a hozzárendelt mentőszolgálatokat (pl. Mosás, viaszolás, belső és külső tisztítás stb.).
  • Befejezi az összes szükséges vállalati jelentést és naplót, és szükség esetén más mentő- és felügyeleti személyzetet is megad az információkkal.
  • Ha egy jóváhagyott előadó, aki felelős az új alkalmazottak előkészítéséért az utasítás szerint.
  • Ha elismert előadó, aki az EMT-Basic diákok előírásáért felelős.
  • Meg kell felelnie és teljesítenie kell a sürgősségi orvosi képesítést, követelményeket, funkciókat és felelősségeket
  • Technikus - Alapfeladatok.
  • Más feladatokat ellát.

ELHELYEZÉS: SPANYOLORSZÁG - BERGARA (GIPUZKOA)

EMT

Mentő egészségügyi vezető. A gyülekezetben zajló sürgősségi és segélyezési területek, valamint a munkájukhoz kapcsolódó más feladatokban való együttműködés. Alapvető követelmények: A szakemberképzés szakterülete az egészségügyi vészhelyzetekben. A felvétel előtt adja át az orvosi felülvizsgálatot, ha kiválasztja. Értékelni fogják: a baszk, a földrajzi terület ismerete, a Vöröskereszt egészségügyi területén való képzés, a mentők tapasztalata. Ideiglenes szerződés 7 hónapokra. A nap elsősorban hétvégén és a kért szolgáltatások iránti kérelem alapján történik. Azonnali beépítés.

HELYZET: OLASZORSZÁG (PADUA)

PART-TIME PROFESSIONAL NURSE

A Relizont SpA, Padova fióktelep, a Padova területén az egészségügyi szektorban működő jelentős ügyfélvállalat részmunkaidős szakmai nővérének kutatása. Az ápolási otthonba helyezett szakmai figura gondoskodik a következőkről:

  • a beteg teljes támogatása;
  • az előírt gyógyszerek beadása és az orvos által megrendelt diagnosztikai és gyógyító kezelések végrehajtása;
  • a beteg általános állapotának kimutatása;
  • étrendek felügyelete és kezelése;
  • azonnali rendelkezésre állás.

SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK:

  • fokozat az ápolásban
  • a munkával kapcsolatos korábbi tapasztalatok lehetőleg az öregségi otthonokban érleltek
  • hajlandóság a műszakban történő munkára (részmunkaidős 18 óra)
  • azonnali rendelkezésre állás

FELHASZNÁLHATÓ

HELYSZÍN: ÉSZAK CAROLINA (US) - RALEIGH

FELCSER

A mentők a Wake megyei betegek és sérült polgárok és látogatók számára azonnali, együttérző és klinikailag kiváló sürgősségi orvosi ellátás elsődleges szolgáltatója. A mentősök felelősek a sürgősségi járművek, az orvosbiológiai berendezések és egyéb berendezések működtetéséért, amelyek szükségesek a beteg és a helyzetértékelés, kezelés és a vészhelyzetben történő szállítás biztosításához. A mentősöknek szükségük van arra, hogy hatékonyan kölcsönhatásba lépjenek és kommunikáljanak az egyes oktatási szintekből, kulturális hátterekből, hitszerkezetekből és egészségi állapotból származó egyénekkel és egyénekkel. A paramédikusok felelősek a berendezések, létesítmények és járművek rendszeres tisztításáért és alapvető karbantartásáért. Ők is részt vesznek a közösségi tájékoztatásban és a közoktatási lehetőségekben.

A sikeres jelölt olyan, aki magas szintű kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezik, vagy jelenleg egy North Carolina Paramedic tanúsítvánnyal rendelkezik, vagy jogosult az Észak-Karolina paramedikussági tanúsítványra. Ez a jelölt elvárja, hogy megértse a jelenetkezelést, és képes legyen hatékonyan működni egy incidens parancsrendszeren belül. A sikeres jelölt képes lesz arra is, hogy megmutassa a képességét, hogy nyugodtan és hatékonyan dolgozzon a magas stressz és az érzelmileg feltöltött helyzetekben.

Fő feladata van:

  • Ismerje meg és gyakorolja a Prompt, Compassionate és Clinically Excellent Care misszióját
  • Végezze el a fejlett élettámogatási készségeket a liberális állandó rendelési protokollok alkalmazásával a betegellátás irányításához
  • Biztosítson kényelmet és együttérzést a betegeknek és a családnak
  • Interjú és értékelés a betegekkel a fő panasz (ok) vagy problémák azonosítása érdekében, releváns információk beszerzése a pácienstől, családtagjától vagy gondozójától, nézőitől / állampolgáraitól vagy más forrásoktól, és szükség esetén alternatív megoldások meghatározása
  • Emelje és szállítsa a felszereléseket, hordágyakat és betegeket, hogy megkönnyítse a betegek reagálását és szállítását
  • Biztonságos és tiszteletteljesen működjenek egy sürgősségi járművet
  • Válaszoljon a szolgáltatás iránti kérésekre, amikor és ahol szükséges, hogy minden napszakot és mindenféle időjárást be lehessen foglalni
  • Teljes dokumentáció a betegellátási jelentési rendszerek, az elektronikus és a papíralapú naplók, a jelentési szoftverek és az adatbázisok segítségével
  • Hatékonyan és hatékonyan használjuk fel az olyan technológiákat, mint a jármű navigáció, a laptop számítógépek, az orvosbiológiai eszközök, a számítógépes támogatás, az online oktatási portálok, a nagy hűségű szimulátorok stb.
  • A berendezések, járművek és létesítmények tisztaságának fenntartása
  • Szükség esetén dekontaminálja és fertőtlenítse a berendezéseket és a járműveket
  • Rendszeresen leltározza és újra felszereli a berendezéseket és a járműveket
  • Hatékonyan és tiszteletteljesen kommunikál írásos, szóbeli és vizuális eszközökkel az egyének és egyének csoportjai között
  • Hatékonyan dolgozzon, miközben különböző személyi védőfelszereléseket visel, beleértve a részvételi felszerelést, a vegyi védőruházatot és a légzésvédelmet
  • Hatékonyan működik egyénként és egy csapat tagjaként
  • Rendszeresen vegyen részt és vegyen részt a képzésben

Egyéb feladatok:

  • Részvétel a közösségi tájékoztatási és közoktatási rendezvényeken
  • Részvétel különféle osztályon belüli bizottságokban a protokollok, berendezések, járművek, egyenruhák stb.
  • A klinikai rotáció helyszíni és országos előkészítő tanulói

Akár ez is tetszhet