TOP 5 EMS Darbo galimybės visame pasaulyje - JAV, Indija, Afganistanas ir Europa

5 įdomiausia šios savaitės darbo vieta „Neatidėliotinos gyvybės“. Mūsų savaitės atranka padės jums pasiekti gyvenimą, kurį norite, kaip sveikatos priežiūros specialistas, arba dalyvauti EMS srityje!

EMS kompanija, NVO organizacija ir medicinos prietaisų gamintojas ieško kvalifikuotų specialistų. Suraskite savo kelią su tokia savaitės diagrama, kuri parodo jums penkias įdomiausias galimybes greitosios medicinos pagalbos specialistams tiek verslo, tiek operaciniame sektoriuje.

VIETA: WALES (UK)

Pažangus gydytojas

Velso Greitosios pagalbos automobilis Paslaugos NHS Trust

Ar norite dalyvauti mūsų apdovanojimų turinčioje pažangiosios praktikos komandoje?

Ar norite patobulinti savo klinikinę plėtrą pagal mūsų įdomų naują priežiūros modelį Šiaurės Velse (BCU – Betsi Cadwaladr universiteto sveikata Lenta sritis)

Tai yra jaudinanti galimybė prisijungti prie „Advanced“ paramedikas Praktikos (APP) komanda Velso greitosios medicinos pagalbos tarnyboje, kuriai priklauso NHS pasitikėjimo komanda ir kuri dirba kaip pacientas, teikianti nepriekaištingą priežiūrą, remiama klinikinės, operacinės ir platesnės Velso greitosios medicinos pagalbos tarnybų NHS pasitikėjimo komandos. Sėkmingi kandidatai prisijungs prie apdovanojimus pelniusio modelio, kuris bus keičiamas per operacinį APP kelių keitimą, į Klinikinį kontaktų centrą, kad išsiųstų APP kolegas, ir gavęs klinikinę paramą bendrosios praktikos gydytojams iš darbo valandų ar pirminės priežiūros.

Pažangiosios medicinos praktikos Velse tempas sparčiai auga, o prašymai yra ieškomi iš Paramedikų, kurie baigė magistrantūros studijų programą 2 bent jau pažangiausioje praktikoje ir yra įsipareigoję arba baigę baigiamąjį disertacijos metus arba Nepriklausomą PGCert.

Papildomi svarstymai bus skirti kandidatams, kurie atitinka šiuos kriterijus:
Šiuo metu studijavo 1 arba 2 metus iš pažangiosios praktikos magistro
Kandidatai, turintys susijusį magistro laipsnį su atitinkamu lygiu 7 klinikiniu būdu, kuriantys pažangiosios praktikos modulius arba kandidatus, turinčius atitinkamą magistro laipsnį ir norą atlikti atitinkamus klinikinius pereinamuosius pažangiosios praktikos modulius.
Bet kuriame iš pirmiau pateiktų pavyzdžių B6 „stažuotojo pozicija“ bus svarstoma iki sėkmingo klinikinės praktikos kompetencijos užbaigimo, kai bus suteikta APP (B7) būsena.

Šiam postui pageidautina kalbėti valų kalba; Taip pat kviečiami kalbėti valų ir (arba) anglų kalbomis.

Uždarymo data: 21st March 2019

Skaitykite daugiau ir paprašykite čia

VIETA: AFGANISTANAS - KABUL
Paramedikas - reikalingas DOS MRPT

RMI ieško Paramedikų, kad prisijungtų prie mūsų paslaugų teikėjų komandos, esančios vyriausybės junginyje Kabule.

Jūs galite veikti vieni kitiems arba kartu su daugiadisciplinine grupe klinikoje, kurioje teikiamos naujos ir pagrindinės priežiūros paslaugos, suteikiant galimybę naudotis aukščiausio lygio nuotolinės medicinos paslaugomis per mūsų pasaulinį komunikacijos centrą (GCC). Pareiškėjai turi būti pasirengę dirbti griežtoje konflikto zonoje, kuri kartais gali kelti grėsmę, ir turi turėti aktyvią MRPT, kuris gali būti perduodamas.

Komanda: Tarptautinė komanda

Vieta: Kabulas, Afganistanas

Sukimas: 90 dienos sukimas su 30 dienos pertrauka tarp kiekvieno sukimosi

Minimalūs reikalavimai:

Aktyvus nacionalinis ekstremalių medicinos technikos specialistų registras (NREMT) -Paramedikas
2 + metų bendrosios patirties kaip paramedikas
Sklandus anglų kalbos valdymas
TURI turėti aktyvų MRPT, kurį galima perkelti į kitus projektus
Gebėjimas gauti ir išlaikyti leidimą vairuoti įmonės transporto priemones
Pagrindinė gyvenimo parama (BLS) – CPR arba lygiavertis (-iai)
Išplėstinė širdies gyvenimo parama (ACLS) arba lygiavertė (-os)
Iki ligoninės teikiama Trauma Life Support (PHTLS) arba lygiavertė (-os)
Kompetentingi elektroniniai medicininiai įrašai ir susijusi programinė įranga
Pageidautina kvalifikacija:

Patirtis klinikinėje aplinkoje (skubi pagalba, palatojeir tt)
Taktinė kova su nelaimėmis (TCCC) arba lygiavertė (-os)

Pastaba: Pareiškėjai, atkreipkite dėmesį, kad ši pozicija yra nuolatinė ir gali būti naudojama keleto pozicijų užpildymui. Dėl didelio paraiškų kiekio bus kreiptasi tik į tuos kandidatus, kurių kandidatūra aktyviai vykdoma.

VIETA: ITALIJA (EUROPE) - PARMA

Jaunesnysis verslo plėtros vadovas (Spencer)

Ieškome ambicingo ir energingo verslo plėtros vadybininko, kuris padėtų mums išplėsti savo klientus. Būsite įmonės priekyje ir turėsite pasiryžimą sukurti ir taikyti efektyvią pardavimo strategiją.
Tikslas yra skatinti tvarų finansinį augimą skatinant pardavimus ir palaikant glaudžius ryšius su klientais.
Atsakomybė: plėtoti augimo strategiją, orientuotą į finansinį pelną ir klientų pasitenkinimą, atlikti tyrimus, kad būtų nustatytos naujos rinkos ir klientų poreikiai, organizuoti verslo susitikimus su potencialiais klientais, skatinkite įmonės produktus / paslaugas, susijusius su kliento tikslais, numatant patikimą grįžtamąjį ryšį ir po to - palaiko paramą, kurkite ilgalaikius santykius su naujais ir esamais klientais, plėtokite pradinio lygio darbuotojus į vertingus pardavėjus
Reikalavimai: Įrodytas darbo patirties, kaip verslo plėtros vadybininkas, pardavimų vykdytojas ar atitinkamas vaidmuo, įrodyta pardavimo patirtis, žinios apie MS Office, rinkos žinios, bendravimo ir derybų įgūdžiai, laiko valdymo ir planavimo įgūdžiai.

TAIKOMA ČIA

VIETA: PENNSYLVANIA (JAV) - LORETTO

Sveikatos priežiūros specialistas

Kodėl dirbti Federaliniame kalėjimų biure?

Galite turėti prasmingą karjerą agentūroje, kuri iš tikrųjų vertina įvairialypę darbo jėgą. Rasite įvairią darbo jėgą, pradedančią nuo pradinio lygio darbo vietų į aukštesnes vadovo pareigas. Mes saugome visuomenės saugumą užtikrindami, kad federaliniai pažeidėjai atliktų laisvės atėmimo bausmes saugiose, humaniškose vietose ir sudarytų pakartotinio įėjimo programas. Pataisos įstaigose dirbantys darbuotojai atlieka pataisos darbus nepriklausomai nuo jų profesijos.

Atsakomybė

Paramedikas dažnai yra pirmasis atsakovas staigios ligos ar avarijos vietoje ir kartais susiduria su situacijomis, kurios gali būti pavojingos gyvybei.

Atvykus į skubiąją situaciją, turi būti suteikta galimybė įvertinti situaciją, kad būtų galima nustatyti avarijos pobūdį, mastą ir sunkumą, nedelsiant prisiimti pirminę atsakomybę ir taktiškai įgyti bet kurių pašalinių asmenų kontrolę ir paramą.

Pasikonsultavęs su gydytoju (gydytoju / gydytojo padėjėju / slaugytoju) nustato tinkamiausią pervežimo į vietinę ligoninę būdą. Nustato poreikį tinkamo įranga suteikti pažangų gyvenimo palaikymą.

Kartu su visais kitais pataisos įstaigų darbuotojais yra atsakingas už institucijos saugumo palaikymą. Darbuotojų pataisos pareigos yra prieš visas kitas, kurias reikalaujama pagal šią poziciją, ir atliekamos reguliariai ir periodiškai.

VIETA: INDIJA - NELLORE

Vairuotojo greitosios medicinos pagalbos tarnyba

kompetencijos:
  • Jis turi turėti gerus bendravimo įgūdžius ir nuolankų požiūrį į pacientus
  • Jis turi turėti pagrindines žinias apie transporto priemonės priežiūros įgūdžius.
  • Jis turi turėti žinių apie kelius ir sritis, esančias per Bangaloro miestą
  • Jis turi žinoti, kaip skaityti žemėlapius ir keliaujantiems perstumti į bet kurią dalį per skambučius
  • Jis turi žinoti, kaip naudoti asmenines apsaugines priemones pacientui perkelti
Darbo pobūdis:
  • Jis turi turėti gerus greitosios medicinos pagalbos ir kitų transporto priemonių vairavimo įgūdžius.
  • Atsakingas už greitosios medicinos pagalbos priežiūrą per gedimą.
  • Jis turi būti gerai išmanantis kelius ir rajonus visame mieste ir turi būti pasirengęs keliauti poilsiautoją bet kuriuo metu
  • Nustatykite strateginius taškus, kur greitoji pagalba yra į miestą / visas vietines vietas Bangalore.
  • Žinoti, kaip elgtis su pagrindine situacija bet kokiomis aplinkybėmis.
  • Niekada neatsakykite į skambučius, išskyrus skambučius iš valdymo patalpos, ir neturėtumėte leisti bet kuriam neleistinam personalui keliauti greitosios pagalbos automobiliu
  • Atsakingas, kad greitosios medicinos pagalbos kontrolės sistema būtų nuolat informuojama apie transporto priemonės buvimo vietą
  • Atsakingas už visus su transporto priemone susijusius dokumentus ir juos prižiūrėti.
  • Žinoti, kaip naudoti personalo apsaugines priemones pacientams transportuoti
  • Žinoti, kaip elgtis nelaimingų atsitikimų pacientams ar kitiems nepaprastiesiems atvejams, nes greitai pereiti prie ligoninės
  • Jei norite informuoti ERP bet kokiu sužalojimu adata arba susilietus su kūno skysčiais
  • Žinoti, kaip geriausiai padėti slaugytojui ar paramedikui.
  • Jis turi išlaikyti visas transporto priemones tvarkingas ir švarias visą laiką.
  • Prieš priimant atostogas reikia pateikti tikslią pareigą ir išankstinę informaciją.
  • Kiekvieną skambučio metu ir po jo kasdien turi išlaikyti greitosios medicinos pagalbos įrašus
  • Turi būti padedama skubios pagalbos tarnybai per užimtas tvarkaraštis
  • Turi būti punktualus ir turi būti pasirengęs eiti pareigas ekstremalių situacijų metu

tau taip pat gali patikti