TOP 5 EMS oferty pracy na całym świecie - Jordania, Europa i Afryka Południowa

TOP 5 ofert pracy w EMS na całym świecie: Specjaliści EMS, czy szukasz nowej pracy?

Każdego dnia specjaliści EMS i ratownicy mogą znaleźć w Internecie nowe pomysły na lepsze życie i poprawę ich Oferty pracy. Ale jeśli potrzebujesz sugestii dotyczących utrzymania swoich umiejętności w służbie do innego rodzaju pracy, związanej z EMS lub branżą przemysłową w sektorze opieki zdrowotnej, oto jesteśmy!

Emergency Live pokaże Ci co tydzień jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji w Europie na temat EMS i działań ratowniczych. Czy marzysz o pracy jako sanitariusz Zermatt? Czy chciałbyś codziennie widzieć piękne dziedzictwo Rzymu podczas jazdy samochodem ambulans? (Nie, naprawdę, nie wiesz, co prowadzi karetkę w Rzymie!)
Cóż, pokażemy ci Pozycja pracy TOP 5 możesz dotrzeć bezpośrednio za pomocą naszych linków!

LOKALIZACJA - JORDANIA

Grant Management w Jordan Paramedic Society

JPS jest organizacją non-profit, organizacją pozarządową założoną w Jordanii w 2012 na podstawie służenia, wspierania i motywowania otaczającej społeczności i regionu MENA. JPS ma na celu zapewnienie wysokiej jakości opieki zdrowotnej osobom znajdującym się w trudnej sytuacji i zagrożonej, a także rozpowszechnianie świadomości zdrowego trybu życia i zapobieganie chorobom. Aby zakwalifikować się na to stanowisko, będziesz potrzebować:
Kwalifikacje
Wymagany tytuł licencjata; Master's Degree jest plusem, w dziedzinie medycznej z wykształceniem medycznym lub jakąkolwiek pokrewną dziedziną.
Istotne doświadczenie
Dla posiadaczy dyplomów magisterskich wymagane są lata doświadczenia szpitalnego 2, a dla posiadaczy dyplomów licencjackich 5 lata.
umiejętności
Zaawansowane umiejętności pisania.
Biegle włada językiem arabskim i angielskim.
Jeśli masz wymagane kwalifikacje, wypełnij wniosek dostępny pod poniższym linkiem i prześlij kopię swojego CV, kopię swojego osobistego dokumentu tożsamości, kopię certyfikatu kolażu, kopię ważnej licencji na praktykę, kopię Świadectwa rejestracji JMA i kopię innego certyfikatu.

ZASTOSOWAĆ TUTAJ

LOKALIZACJA: WŁOCHY (EUROPA) - PARMA

Junior Business Development Manager (Spencer)

Szukamy ambitnego i energicznego Business Development Managera, który pomoże nam poszerzyć naszą klientelę. Będziesz na czele firmy i będziesz miał poświęcenie, aby stworzyć i zastosować skuteczną strategię sprzedaży.
Celem jest napędzanie zrównoważonego wzrostu finansowego poprzez zwiększanie sprzedaży i budowanie silnych relacji z klientami.
Obowiązki: Opracowanie strategii rozwoju skoncentrowanej zarówno na korzyściach finansowych, jak i zadowoleniu klientów, Przeprowadzenie badań w celu zidentyfikowania nowych rynków i potrzeb klientów, Zorganizowanie spotkań biznesowych z potencjalnymi klientami, Promowanie produktów / usług firmy adresujących lub przewidujących cele klientów, zapewnienie wiarygodnych opinii i po - wsparcie sprzedaży, budowanie długoterminowych relacji z nowymi i istniejącymi klientami, rozwijanie pracowników na poziomie podstawowym w wartościowych sprzedawcach
Wymagania: Sprawdzone doświadczenie zawodowe jako menedżer ds. Rozwoju biznesu, kierownik sprzedaży lub odpowiednia rola, udokumentowane osiągnięcia w sprzedaży, biegłość w MS Office, znajomość rynku, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, zarządzanie czasem i umiejętności planowania.

LOKALIZACJA: SALFORD QUAYS (MANCHESTER, UK)

HealthLine Paramedic Advisor - Rola telefoniczna

Początkowo umowa na czas określony na rok 1
Począwszy od £ 26k w zależności od doświadczenia
Part Time - 20 godziny w tygodniu. Bez nocy.

Czy jesteś doświadczonym ratownikiem medycznym i szukasz nowego wyzwania?
Czy chcesz wykorzystać swoją wiedzę kliniczną i umiejętności podejmowania decyzji w nowym środowisku?

Trochę o nas

Bupa to jedna z najbardziej znanych i szanowanych firm z branży opieki zdrowotnej na świecie, ponieważ to, co robimy, ma znaczenie. Od naszych centrów kontaktowych po domy opieki; centra zdrowia i stomatologiczne w naszych najnowocześniejszych szpitalach we wszystkich czterech zakątkach świata, a każdy element naszej działalności ma na celu pomaganie ludziom żyć dłużej, zdrowiej i szczęśliwiej. Jesteśmy dumni z pracy z genialnymi ludźmi, dla których nasi klienci są w centrum wszystkiego, co robią.

O obszarze, w którym będziesz pracować

Zapewniamy szereg opcji ubezpieczenia zdrowotnego, które dają klientom dostęp do diagnostyki, leczenia i specjalistycznego wsparcia. Korzyści dostępne dla naszych klientów obejmują; dostęp do konsultantów zatwierdzonych przez Bupa, przełomowe leczenie i leki, nasza 24/7 Anytime HealthLine oraz ubezpieczenie przeciwnowotworowe objęte obietnicą Bupa.

Co będziesz robić

Bupa Anytime HealthLine jest dostępna 24 / 7, 365 dni w roku, oferując naszym dzwoniącym ogólne porady medyczne, objawowe, diagnostyczne i zdrowotne. Zapewnisz naszym klientom wsparcie kliniczne, edukację i wskazówki, w tym dostęp do odpowiedniego leczenia. Dając ci czas na dobrą rozmowę i opiekę nad pacjentami, gdzie możesz dzielić się dokładnymi, opartymi na badaniach i dowodami informacjami zdrowotnymi.

Jaki jest typowy dzień?

Jest to zróżnicowana i interesująca rola, umożliwiająca wykorzystanie i rozwijanie umiejętności klinicznych i komunikacyjnych. Zapewnisz wsparcie, wskazówki i informacje różnym klientom i usługom. Będziesz wspierany w swoim rozwoju poprzez regularne oceny wyników i wewnętrzne szkolenia. Dołączysz do uznanego zespołu pielęgniarskiego, a twoi koledzy i koledzy będą wspierani, aby zapewnić wysokiej jakości opiekę kliniczną zgodnie z najlepszą praktyką kliniczną.
Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości, skoncentrowanej na pacjencie, bezpiecznej i niezawodnej usługi

Kto szukamy?

  • Kwalifikowany ratownik medyczny z doświadczeniem po kwalifikacji i zarejestrowany w HCPC
  • Dowód trwającego klinicznego rozwoju zawodowego
  • Wykazać wysoki poziom wiedzy klinicznej
  • Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej, niewerbalnej i pisemnej
  • Możliwość podejmowania decyzji na podstawie dostępnych faktów i informacji
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem

ODKRYJ WIĘCEJ I STOSUJ TUTAJ

LOKALIZACJA: JOHANNESBURG (AFRYKA POŁUDNIOWA)

Podstawowy asystent pogotowia

Podstawowy asystent pogotowia ratunkowego (BAA) poszukiwany pilnie, typowe obowiązki w pracy obejmują prowadzenie i obsługę karetek pogotowia ratunkowego i innych pojazdów ratunkowych, reagowanie na wezwania pomocy, ocenę pacjentów, udzielanie pomocy w nagłych wypadkach i diagnozowanie, monitorowanie i podawanie leków, uśmierzanie bólu i wlewy dożylne opatrunek na rany / kontuzje, u specjalisty sprzęt w tym wentylatory i defibrylatory, transport pacjentów do szpitala i kontynuowanie leczenia podczas transportu, dostarczanie personelowi szpitala informacji dotyczących pacjenta, w tym stanu i leczenia, pomoc w zapewnieniu opieki nad pacjentem w szpitalach i innych placówkach medycznych, skuteczna komunikacja z pacjentami i ich krewnymi/przyjaciółmi, nauczanie i szkolenie członków społeczeństwa do korzystania pierwsza pomoc technik poprawnie, 24-godzinna praca zmianowa (w tym w weekendy) jest zwykle standardowym wymogiem pracy. Aby uzyskać szczegółowe informacje, załącz CV, a my skontaktujemy się z Tobą.

wymagania
Poziom wykształcenia Minumun: Klasa 12 / N4 (Matric)
Język (i): angielski,
Dostępność do podróży: Nie
Dostępność zmiany miejsca zamieszkania: nie

LOKALIZACJA: FRANCJA

ambulans

Regularnie poszukujemy wszystkich naszych agencji, osób obsługujących pogotowie ratunkowe, które posiadają świadectwo pogotowia państwowego lub świadectwo szkolenia pogotowia pomocniczego.

Sanitariusz będzie odpowiedzialny za wykonywanie wszystkich zadań przypisanych do jego stanowiska, transportowanie pacjentów, misje ratunkowe i wszystkie związane z tym zadania administracyjne.

Początkujący są akceptowani i skorzystają z wewnętrznego wsparcia opiekuna firmy, aby ułatwić jego integrację.

Wartości szacunku, jakości usług i profesjonalizmu są niezbędne do integracji naszej firmy.

Może Ci się spodobać