Ασθενοφόρο Ζωή, TOP 5 θέση εργασίας στην Ευρώπη και πολύ μακριά

Κάθε εβδομάδα το Emergency Live θα σας δείξει νέα θέση εργασίας 5 για επαγγελματίες ασθενοφόρων. Ψάχνετε για έναν νέο πάροχο ασθενοφόρων; Θέλετε να αλλάξετε την πόλη σας; Εδώ είμαστε με 5 απλές συμβουλές!

Ψάχνετε για μια νέα δουλειά; Κάθε μέρα το EMS και ο επαγγελματίας διάσωσης μπορούν να βρουν σε απευθείας σύνδεση νέες ιδέες για να αποκτήσουν μια καλύτερη ζωή, βελτιώνοντας τους θέσεις εργασίας. Αλλά εάν χρειάζεστε κάποιες προτάσεις για να διατηρήσετε τις ικανότητές σας σε υπηρεσία για ένα άλλο είδος εργασίας, που εμπλέκεται στο ΕΝΣ ή στη βιομηχανική επιχείρηση γύρω από τον τομέα της υγείας, εδώ είμαστε!

Έκτακτης ανάγκης Live θα σας δείξει κάθε εβδομάδα κάποια από τις πιο ελκυστικές θέσεις στην Ευρώπη σχετικά με το EMS και τις δραστηριότητες διάσωσης. Ονειρεύεστε να λειτουργείτε ως α παραϊατρικό Ζερμάτ; Θα θέλατε να βλέπετε καθημερινά τα όμορφα κληρονομιά της Ρώμης να οδηγούν ασθενοφόρο; (Όχι, πραγματικά, δεν ξέρετε τι οδηγεί ασθενοφόρο στη Ρώμη!)
Λοιπόν, σας παρουσιάζουμε Θέση εργασίας TOP 5 μπορείτε να επικοινωνήσετε άμεσα με τους συνδέσμους μας στο Indeed.com!

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Ιταλία - Πάρμα
Spencer EMS, Junior Business Development Manager

"Ψάχνουμε για έναν φιλόδοξο και δραστήριο Διευθυντή Ανάπτυξης Επιχειρήσεων που θα μας βοηθήσει να διευρύνουμε την πελατεία μας. Θα είστε το μπροστινό μέρος της εταιρείας και θα έχετε την αφοσίωση στη δημιουργία και εφαρμογή μιας αποτελεσματικής στρατηγικής πωλήσεων. Ο στόχος είναι να προωθηθεί η βιώσιμη οικονομική ανάπτυξη μέσω της ενίσχυσης των πωλήσεων και της δημιουργίας ισχυρών σχέσεων με τους πελάτες.

Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη στρατηγικής ανάπτυξης που να επικεντρώνεται τόσο στο οικονομικό όφελος όσο και στην ικανοποίηση του πελάτη, Να διεξάγει έρευνα για τον εντοπισμό νέων αγορών και αναγκών των πελατών, Να οργανώνει επαγγελματικές συναντήσεις με υποψήφιους πελάτες, Να προωθεί τα προϊόντα / υπηρεσίες της εταιρείας, -Συνδυασμός υποστήριξης, Δημιουργία μακροχρόνιων σχέσεων με νέους και υπάρχοντες πελάτες, Ανάπτυξη προσωπικού εισόδου σε πολύτιμους πωλητές

Προϋποθέσεις: Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως διευθυντής ανάπτυξης επιχειρήσεων, διευθυντής πωλήσεων ή σχετικός ρόλος, Αποδεδειγμένο ιστορικό επιτυχίας πωλήσεων, Ανταγωνιστικότητα στο MS Office, Γνώση αγοράς, Δεξιότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης, Χρονική διαχείριση και προγραμματιστικές δεξιότητες.

ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ - ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΕΔΩ

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Ηνωμένο Βασίλειο - Λονδίνο

Υπεύθυνος Έργου Υπηρεσιών Ασφαλείας

Η Ομάδα Καταλόγου Υπηρεσιών (DoS) (μέρος της υπηρεσίας Central Analytics - Υπηρεσίες Πελάτη) είναι υπεύθυνη για τη διατήρηση και την ανάπτυξη του DoS Pathways DoS για τους πελάτες της Ομάδας Κλινικής Εκκίνησης (CCG). Καλύπτουμε το Βόρειο Κεντρικό Λονδίνο, το Βορειοανατολικό Λονδίνο, το Νοτιοανατολικό Λονδίνο και το Νοτιοδυτικό Επιπλέον, καλύπτουμε επίσης το Northamptonshire (CCN Nene και Corby) και τον Milton Keynes.

Ο κάτοχος θέσεων εργασίας θα λειτουργήσει ως τμήμα της ομάδας DoS για να υποστηρίξει την NEL CCG / STP με τη βελτίωση της πρόσβασης σε LAS και της χρήσης των κατάλληλων οδών φροντίδας (ΑΚΕ). Επιπλέον, ο κάτοχος θέσεων θα εμπλακεί και θα υποστηρίξει και άλλες βασικές εξαρτήσεις που σχετίζονται με την επείγουσα και επείγουσα περίθαλψη.

Ψάχνουμε για κάποιον που είναι εξερχόμενος και σίγουρος για την επικοινωνία με τα ενδιαφερόμενα μέρη και τους επαγγελματίες του τομέα της υγείας, ιδίως τα πληρώματα ασθενοφόρων.

Αυτός ο ρόλος θα απαιτήσει υψηλό επίπεδο αυτονομίας και ικανότητα αναφοράς και υποβολής εκθέσεων για την πρόοδο προς τους ενδιαφερόμενους.

Αυτός ο ρόλος θα βασίζεται κατά κύριο λόγο στις αποβάθρες ασθενοφόρων 6 που βρίσκονται στα τμήματα έκτακτης ανάγκης του NEL. Η βάση του γραφείου είναι το Clifton House (κοντά στην οδό Liverpool).

ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΕ ΕΔΩ

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Γαλλία - Salon de Provence
Ειδικός υποστήριξης υπηρεσιών ασθενοφόρων RAS

Η RAS δεν είναι παθητική επιχείρηση για την προσωρινή διακοπή της λειτουργίας της υπηρεσίας: 7 jours / 7 και 24 heures / 24 χωρίς διακοπή. Οι νέοι υπάλληλοι δεν είναι υποχρεωμένοι να προσλαμβάνουν και να προβαίνουν σε επείγουσες προσαρμογές. Μια προσέλκυση CDI, CDD ή Intérim για μια προοπτική ή μια επείγουσα ενέργεια; Η RAS και οι μόνιμοι κάτοικοι, οι μορφές των μέσων μαζικής ενημέρωσης, είναι κατάλληλες για την πρόσβασή τους και προσαρμόζονται, χωρίς να είναι απαραίτητες για την εποχή και την ημέρα, από την εβδομάδα έως τις εβδομάδες και τις περιόδους. Découvrez l'intérim autrement με την RAS Intérim et Recrutement. Η υπηρεσία 50 και η υπηρεσία 24 heures / 24 και 7 jours / 7 μοναδική γραμματοσειρά. RAS
Η εταιρία RAS Intérim de Salon de Provence, ανακοινώνει το αίτημά της για την εξυπηρέτηση των ασθενών του ασθενοφόρου H / F.

Vos principales αποστολές seront de:
- Ασφαλιστής, με ιατρική συνταγή, που μεταφέρει ασθένειες των ασθενών ή των ασθενών που κατοικούν στο νοσοκομείο (VSL)
- Ασφαλιστική κάλυψη ασθενείας και ασφάλισης ασθενείας ασθενών ασθενών με ασθενοφόρο.
- Ασφαλιστική σχέση μεταξύ των διαφόρων φορέων (ασθενής, επαγγελματικός εκπρόσωπος, υπάλληλος διοίκησης ...).
- Ανακοινώσεις και άλλα έγγραφα των διαφόρων εγγράφων και φακέλων μεταφοράς.
- Εγκαταστήστε τον ασθενή και τον επιβλέποντα. - Συμμετοχή στο εξωτερικό και το εξωτερικό εμπόριο, διείσδυση και επανάκτηση, επίβλεψη, επανεξέταση του εγγράφου, εξακρίβωση της ταυτότητας των πρώτων υλών, παρακολούθηση της κυκλοφορίας του οχήματος και της ευθύνης του ασθενοφόρου.

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Ισπανία - Tarragona, Βαρκελώνη
Επείγουσα Ιατρική Τεχνική (TES)

Η Ambulancias Civera υπηρεσία απαιτεί ιατρού έκτακτης ανάγκης ιατρική Tecnician με άδεια οδήγησης ασθενοφόρο για πλήρη απασχόληση ως EMT και οδηγός ασθενοφόρων στο Tarragona.

Η εξακρίβωση της τεκμηρίωσης / της Emergencias Sanitarias παραγεί σε λειτουργία:
Ελέγξτε τη λειτουργία του συστήματος υγιεινής και του εξοπλισμού, εφαρμόζοντας τις διαδικασίες επεξεργασίας.
Ο υπεύθυνος ελέγχου ελέγχει την ύπαρξη υλικών.
Ο υποψήφιος έχει υποχρεωτική άδεια για μεταφορά και μεταφορά ασθενών, πολυπληθή και οικογενειακά, εγγυημένα ή ιδιωτικά.
Τραβήξτε με τον εαυτό σας, ανατρέξτε στις οδηγίες και τις οδηγίες του trabajo.
- Απίστευτο Grado Medio Técnico Emergencias Sanitarias.
- Carnet de conducir Β, en vigor
(έκταση μίας ημέρας) και προπύλιο
Zona de trabajo: Tarragona
Απίστευτη κατοικία Lleida o cercana.
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / practicas, Recién graduado, Ορισμένα
Tipo de puesto: Jornada completa, Beca / practicas
Εμπειρία: βιβλίο οδηγού 1 año (Requisito mínimo)

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Αυστραλία - Rockhampton, Κουίνσλαντ

Κέντρο διαχείρισης λειτουργιών

Υπηρεσία εξυπηρέτησης ασθενοφόρων του Queensland (Χώρος οργάνωσης)
Κρατικό Κέντρο Επιχειρήσεων Τοπικό δίκτυο εξυπηρέτησης ασθενοφόρων Rockhampton

Ο Διαχειριστής, Κέντρο Επιχειρήσεων είναι ένας βασικός επιχειρησιακός ρόλος στο QAS, με κύριο άξονα την εμπλοκή των καλούντων.

Ο ρόλος αυτός περιλαμβάνει όλες τις πτυχές των λειτουργιών λήψης και αποστολής κλήσεων, εξυπηρέτησης πελατών και μοντέλων ανάπτυξης πόρων. ενώ καταγράφει τις ευρύτερες έννοιες που ενέχονται στην ανάπτυξη δυναμικών πόρων.

Ο ρόλος είναι υπεύθυνος για όλες τις πτυχές της παροχής λειτουργικών υπηρεσιών και των επιδόσεων στο Κέντρο Επιχειρήσεων, για να διασφαλιστεί ότι το QAS μπορεί να ανταποκριθεί αποτελεσματικά στις ανάγκες παροχής υπηρεσιών, τα πρότυπα και τους επιχειρηματικούς στόχους.

Για τον ρόλο αυτό ισχύουν οι ακόλουθες υποχρεωτικές απαιτήσεις, ειδικοί όροι ή / και άλλες απαιτήσεις:

  • Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν δίπλωμα Επιστήμης Υγείας (Προ-Νοσοκομειακή Φροντίδα) ή Πιστοποιητικό IV στις Επικοινωνίες Ασθενοφόρων - Αποστολή. ή ισοδύναμα προσόντα, όπως κρίνεται κατάλληλο από τον Επίτροπο QAS.
  • Οι υποψήφιοι πρέπει να κατέχουν ανοιχτή άδεια οδήγησης κλάσης Queensland “C” (για μη αυτόματο μηχανοκίνητο αυτοκίνητο) πριν από την ημερομηνία λήξης για τους αιτούντες. Οι διακρατικοί και διεθνείς αιτούντες πρέπει να κατέχουν ισοδύναμη άδεια κατά την υποβολή της αίτησης και αναμένεται να λάβουν άδεια οδήγησης Queensland κατά το ραντεβού τους.
  • Είναι μια ρητή προϋπόθεση απασχόλησης για όλα τα άτομα που πρόκειται να εκτελέσουν ρόλους με άμεση επαφή με τον ασθενή, να εμβολιαστούν και να παραμείνουν, να εμβολιαστούν κατά των ακόλουθων μολυσματικών ασθενειών κατά τη διάρκεια της εργασίας τους, όπως ορίζεται στο πλαίσιο ελέγχου ελέγχου μόλυνσης QAS: Διφθερίτιδα, τέτανος, κοκκύτης (κοκκύτης); Ηπατίτιδα Β; Ιλαρά, παρωτίτιδα, ερυθρά (MMR); Varicella (ανεμευλογιά) Γρίπη; και φυματίωση.
  • Αν και δεν είναι υποχρεωτικά, τριτοβάθμια ή μεταπτυχιακά προσόντα σε ένα κλάδο που σχετίζεται με τις επιχειρήσεις και η ολοκλήρωση ενός κατάλληλου εκπαιδευτικού μαθήματος διαχείρισης / εποπτείας θα ληφθούν ιδιαίτερα υπόψη.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει