Life Life, θέση εργασίας TOP 5 στην Ευρώπη

Κάθε εβδομάδα το Emergency Live θα σας δείξει νέα θέση εργασίας 5 για επαγγελματίες ασθενοφόρων.

Σκέφτεστε για μια θέση εργασίας που αλλάζει τη ζωή; Νοσοκόμα, γιατρός, EMT, παραϊατρικό, ασθενοφόρο οδηγός ή Πυροσβέστη κάθε μέρα μπορεί να βρει νέες διαδικτυακές ιδέες για καλύτερη ζωή, βελτιώνοντας τις δικές τους θέσεις εργασίας.
Αλλά εάν χρειάζεστε κάποιες προτάσεις για να γίνετε επαγγελματίας που εμπλέκεται στον τομέα των ασθενοφόρων ανά τον κόσμο, εδώ είμαστε!

Έκτακτης ανάγκης Live θα σας δείξει κάθε εβδομάδα μερικές από τις πιο ελκυστικές θέσεις στην Ευρώπη σχετικά με το EMS και τις δραστηριότητες διάσωσης. Εσύ ονειρεύεσαι να δουλεύεις ως παραϊατρικό Zermatt; Θα θέλατε να δείτε καθημερινά τα όμορφα κληροδοτήματα της Ρώμης που οδηγούν ένα ασθενοφόρο; (Όχι, πραγματικά, δεν ξέρετε τι οδηγεί ένα ασθενοφόρο στη Ρώμη!)
Λοιπόν, σας παρουσιάζουμε Θέση εργασίας TOP 5 μπορείτε να επικοινωνήσετε άμεσα με τους συνδέσμους μας στο Indeed.com!

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Ηνωμένο Βασίλειο - West Bromwich
Εθνικός Υπεύθυνος Στόλου Στόλου του Ιωάννη

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Εδώ στο St John Ambulance, διαχειριζόμαστε έναν στόλο με περισσότερα από 800 οχήματα από αυτοκίνητα και φορτηγά μέχρι ασθενοφόρα, μονάδες θεραπείας και άλλα οχήματα εξειδικευμένης υποστήριξης. Καθώς τα έθνη οδηγούν πρώτες βοήθειες φιλανθρωπία, ο στόλος μας είναι ένα κρίσιμο στοιχείο της ικανότητάς μας να παρέχουμε τις υπηρεσίες μας στις κοινότητες που εξυπηρετούμε. Ως έμπειρος ηγέτης στον τομέα του μεγάλου στόλου, θα καθοδηγήσετε τις ομάδες μας σε αυτόν τον κεντρικό και απαιτητικό ρόλο για να διαμορφώσετε και να εφαρμόσετε τη νέα στρατηγική στόλου μας, διασφαλίζοντας ότι έχουμε τα καλύτερα διαθέσιμα οχήματα για να παρέχουμε την καλύτερη φροντίδα και να διασφαλίζουμε ότι μεγιστοποιούμε τη χρήση του Ο στόλος μας για να παρέχει την καλύτερη αξία για το St John Ambulance.

Ως Εθνικός Διευθυντής Στόλου μας, θα αναφέρετε στον Διευθύνοντα Σύμβουλο μας. Θα είστε ένα ανώτερο μέλος της ηγετικής ομάδας του τμήματος κοινοτικών επιχειρήσεων και θα έχετε την ευθύνη για το στόλο μας, τόσο όσον αφορά τη συντήρηση όσο και την επιχειρησιακή ετοιμότητα, συμπεριλαμβανομένης της ευθύνης για τους σχετικούς προϋπολογισμούς (περίπου 7 εκατομμύρια £), διαδικασίες και διαδικασίες για να βεβαιωθείτε ότι είναι κατάλληλο για σκοπό, συμμορφώνεται με τη σχετική νομοθεσία και ανταποκρίνεται στις περιβαλλοντικές μας φιλοδοξίες και ευθύνες. Για να το πετύχετε αυτό, θα σχεδιάσετε και θα παραδώσετε προληπτικά προγράμματα συντήρησης και προμήθειας, αντικατάστασης και διάθεσης εθνικών στόλων για να καλύψετε τις επιχειρησιακές μας ανάγκες.

Σχετικά με εσένα

Θα λειτουργούσατε στο παρελθόν σε επίπεδο «επικεφαλής» ή «Βοηθός διευθυντή» με ευθύνη για έναν μεγάλο, γεωγραφικά διασκορπισμένο στόλο σε έναν κρίσιμο τομέα. Με μια ομάδα στόλου περίπου 20 υπαλλήλων, θα έχετε αποδεδειγμένη εμπειρία κορυφαίων και αναπτυσσόμενων ομάδων με επίκεντρο τα αποτελέσματα. Θα έχετε επίσης προγραμματίσει και εφαρμόσει έργα αλλαγής μεγάλης κλίμακας, ειδικά εκείνα που σχετίζονται με τον μετασχηματισμό του στόλου. Ως το πρόσωπο του στόλου της SJA στον ανάδοχο συντήρησης και στους προμηθευτές οχημάτων μας, θα έχετε εμπειρία στην προμήθεια και στη διαχείριση συμβάσεων και στις διαπραγματεύσεις. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει εμπειρία στη διαχείριση υπηρεσιών προετοιμασίας οχημάτων καθώς και ενός στόλου που περιλαμβάνει σημαντικό όγκο τοποθετημένο στο όχημα εξοπλισμός.

ΕΦΑΡΜΟΖΕΤΕ ΕΔΩ

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: Γαλλία - Παρίσι
Νοσοκόμα μεταφοράς ασθενοφόρων

Η ομάδα DTSU είναι μια κοινωνία μεταφορών που αποτελείται από έξι δομές στην IDF. Συνειδητοποιούμε μια ολοκληρωμένη υπηρεσία μεταφοράς ασθενών, TPMR, ασθενών bariatric, ενηλίκων και παιδιατρικών ασθενών. Ψάχνουμε για μια νοσηλεύτρια με Εθνικό πτυχίο για μεταφορές υγείας σε ενήλικες και παιδιατρικούς ασθενείς.

ΓΑΛΛΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Η Le Groupe DTSU είναι μια επιχείρηση μεταφορών που αποτελείται από έξι κατασκευές του IDF. Οι επιθεωρητές ολοκληρώνουν την πλήρη μεταφορά των ατόμων, την τάξη μεταφοράς και την TPMR, καθώς και το ιατρικό προσωπικό ασθενοφόρων που μεταφέρουν την παραμικρή παιδική και παιδική φροντίδα. Η Désirant είναι υπεύθυνη και υπεύθυνη, με αντικειμενικό στόχο την εκτέλεση των διαδικασιών, οι οποίοι είναι υπεύθυνοι για την ικανοποίηση των πελατών της, και η DTSU είναι η πρώτη λέσχη που διαθέτει και έχει λάβει πιστοποιητικό πιστοποίησης για την απόκτηση πιστοποιήσεις ISO 9001: 2008, ISO 14001 και OHSAS 18001 (μελλοντικό ISO 45001).

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ:

Τα κράτη μέλη ανακοινώνουν: (ε) τα φάρμακα που προορίζονται για τη μεταφορά ζώων και ενηλίκων:

- Βραβείο για τους ασθενείς που διέρχονται από το νοσοκομείο

- Οι συμμετέχοντες στη συντήρηση των υλικών

- Συμμετοχή σε ασθενοφόρο (υγιεινής)

- Οι συμμετέχοντες στην ανάπτυξη της επιχείρησης

Προφίλ: Επιθεωρητής (ε) δίπλωμα (e) που διέθετε μια ελάχιστη πειθαρχία από το 3 και το νοσοκομείο υπηρεσίας για την αποκατάσταση, τη μη καταχώρηση και την αποστολή εντατικής θεραπείας.

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: ΓΕΡΜΑΝΙΑ - Βερολίνο
Βοηθός διάσωσης ασθενοφόρων - Rettungshelfer

Η Easy Ambulance GMBH ψάχνει έναν διασώστη στο Βερολίνο.

Ενδιαφέρεστε να εργαστείτε σε μια εταιρεία που δεν γνωρίζει μόνο την εκτίμηση από τη θεωρία; Θέλετε να εργαστείτε σε μια εταιρεία όπου υπάρχει πάντα ένα πρόσωπο επαφής για ΟΛΑ τα προβλήματα; Θέλετε να μεγαλώσετε με την εταιρεία με επαγγελματική κατάρτιση; Διασκέδαση στην εργασία; Καλώς ήλθατε στο Easy Ambulance!

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Σιγουρευτείτε ότι έχετε εντελώς διαφορετικές πληροφορίες σχετικά με την εξέλιξη, δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τη Θεωρία σας, και να κάνετε κλικ στο ετικέτα LEBT; Αφήστε ένα σχόλιο Κάντε κλικ εδώ για να ακυρώσετε την απάντηση. Αφήστε τα σχόλια σας σχετικά με Unternehmen wachsen? Menschliche Gespräche auf Augenhöhe führen? Professionelle Einarbeitung? Spass an der Arbeit; Το καλύτερο ασθενοφόρο!

Τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή η αλληλογραφία.

Το Wir suchen zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen Rettungshelfer (w / m) με το Personenbeförderungsschein στο Vollzeit.

Ihr Aufgabengebiet:

  • Βόλτα με κούκλες και παπούτσια με μπουφάν
  • Fahrten zur Arztbesuchen, Krankenhäusern u.ä.
  • Patientenbetreung
  • Rettungsmaßnahmen, Erste Hilfe

Το προφίλ σας:

  • Eine abgeschlossene Ausbildung zum Rettungshelfer / στο mit P-Schein
  • Führerschein Klasse B / C1
  • Teamfähigkeit, Kooperationsfähigkeit und Verantwortungsbewusstsein
  • Οργανισμοί και μηχανοργάνωση
  • Ευελιξία, Eigeninitiative

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: ΙΣΠΑΝΙΑ - Μπιλμπάο
EMT - TES

Ψάχνουμε για EMT για τις παρακάτω δραστηριότητες: έλεγχος ασθενοφόρων με τοπικά πρωτόκολλα, επαλήθευση και ανανέωση των αποθηκών. Μεταφορά ασθενών, θυμάτων και γονέων με ιδιαίτερη προσοχή στην προστασία της ιδιωτικής ζωής. Απαιτούνται εργαζόμενοι στην ομαδική εργασία.

ΙΣΠΑΝΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Η εξακρίβωση της τεκμηρίωσης / της Emergencias Sanitarias παραγεί σε λειτουργία:

Ελέγξτε τη λειτουργία του συστήματος υγιεινής και του εξοπλισμού, εφαρμόζοντας τις διαδικασίες επεξεργασίας. Ο υπεύθυνος ελέγχου ελέγχει την ύπαρξη υλικών.

Ο υποψήφιος έχει υποχρεωτική άδεια για μεταφορά και μεταφορά ασθενών, πολυπληθή και οικογενειακά, εγγυημένα ή ιδιωτικά.

Τραβήξτε με τον εαυτό σας, ανατρέξτε στις οδηγίες και τις οδηγίες του trabajo.

Διαθέτει πανοραμική θέα του Λούνες και των φρουρών του Domingo y realizar.

Τύπος παιξίματος: Jornada πλήρης

Zona de trabajo: BILBAO και alrededores
Tipo de puesto: Jornada πλήρες, χρονικό, απεριόριστο

- Requisitos:

  • Grado Medio Técnico Emergencias Sanitarias.
  • Carnet de conducir mínimo Β, en vigor y con vehículo propio.
  • Η Residencia en la zona de Bilbao είναι η πρωτεύουσα του κόσμου.
  • Tipo de puesto: Jornada πλήρες, χρονικό, απεριόριστο

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: ΙΤΑΛΙΑ - Ρώμη
Νοσοκόμος κρίσιμης φροντίδας - Infermiere 118

Ο Ιταλός Ερυθρός Σταυρός στη Ρώμη ψάχνει για νοσοκόμα κρίσιμης φροντίδας για ασθενοφόρα EMS στη μητροπολιτική περιοχή. Απαιτούμενες δεξιότητες: επαγγελματικά προσόντα ή πτυχίο σε νοσηλευτικές σπουδές, εμπειρίες, BLSD, PBLSD, ALS ή ACLS, προχωρημένες δεξιότητες υποστήριξης της ζωής σε τραύματα:

ΙΤΑΛΙΚΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
Περιοχή Il Comitato Μητροπολιτική περιοχή της Ρώμης Capitale della Croce Rossa Italiana ricerca Infermieri η εκπόνηση της έκθεσης για την υγειονομική περίθαλψη εκτός της περιφέρειας για την κάλυψη των θέσεων και των περιστατικών.

REQUISITI

  • Laurea σε επαγγελματική και επαγγελματική εκτίμηση
  • Esperienza nel ruolo
  • Attestazione BLSD και PBLSD oppure ΠΛΗΡΗΣ Δ (allegare alla candidatura)
  • Attestazione ALS επιδιώκει ACLS (allegare alla candidatura)
  • Attestazione di trauma avanzato (ΑΤLS, PTC Avanzato, άλλος ισοδύναμος) (allegare alla candidatura)
  • Διαθέσιμο σε ένα επαγγελματικό σκάφος

ΙΚΑΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΑΣΒΕΡΣΑΛΙ

  • Η διανομή είναι βασισμένη στην ονομασία Valor della Croce Rossa Italiana
  • Ελευθερία
  • Gestione dello stress
  • Orientamento al servizio
  • Ascolto ed empatia
  • Σειρά
  • Puntualità
  • Ευκαμψία

SEDE DI LAVORO
Ρώμη

ΑΙΤΗΣΗ
Verranno presi in considerazione soltanto i Βιογραφικό σημείωμα συμπληρώματα:
• Ταυτόχρονα, βεβαιωθείτε ότι έχετε συμπληρώσει το βιογραφικό σας σημείωμα
• Άδεια επεξεργασίας προσωπικών δεδομένων δευτερολέπτου του D. Lgs. 196 / 2003 "Κωδικός σε θέματα προστασίας προσωπικών δεδομένων" και GDPR (Κανονισμός UE 2016 / 679)
• Δεδομένα και ετικέτα επιχείρησης

Μπορεί επίσης να σας αρέσει