5 najlepszych ofert pracy dla ratowników medycznych: Filipiny, Indie, USA i Indonezja

Cotygodniowe najciekawsze 5 najlepszych ofert pracy dla ratowników medycznych w Emergency Live. Nasz wybór może pomóc Ci osiągnąć pożądane życie jako operator awaryjny.

Czy Ty szukasz nowej pracy? Jak wiele innych Oferty pracy, a nawet sanitariusz, pracownik służby zdrowia, pielęgniarka i EMT mogą znaleźć w Internecie nowe pomysły na lepsze życie, poprawę pracy. Ale jeśli potrzebujesz sugestii dotyczących utrzymania swoich umiejętności w służbie do innego rodzaju pracy, związanej z EMS lub branżą przemysłową w sektorze opieki zdrowotnej, oto jesteśmy!

Oferta pracy ratownika medycznego w Indiach

Lokalizacja: różne lokalizacje (zgodnie z życzeniem)
Otwarcie pracy: 1

Kwalifikacje: Absolwent (licencjat pielęgniarski) Doświadczenie: 0-2 lata Kluczowe umiejętności: Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne.

Opis stanowiska: Pobieranie krwi pępowinowej zgodnie z SOP. Musisz udać się na pobranie krwi pępowinowej w dowolnym momencie w ciągu 24 godzin we wszystkie dni powszednie. Pobieranie krwi matki. Pakowanie i wysyłka krwi pępowinowej i matczynej do laboratorium po pobraniu. Uczestniczy w biopsji i operacji implantacji w całych Indiach. Prowadzenie i szkolenie personelu windykacyjnego w całym kraju zgodnie ze standardowymi procedurami operacyjnymi. Zapewnij rozwiązanie wszelkich rozbieżności w pobieraniu krwi pępowinowej. Wykonywanie wszelkich innych czynności związanych z pracą, jeśli uznasz to za konieczne.
Uwaga: kandydat powinien posiadać kwalifikacje UG lub PG

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZASTOSUJ TUTAJ

Oferta pracy ratownika medycznego na Filipinach

Lokalizacja: Makati

W ramach naszych inicjatyw w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu nasza firma poszukuje osób z motywacją społeczną i zmotywowanych z różnych środowisk, które są zainteresowane udziałem w naszych misjach medycznych, które planujemy na ten rok.
Ponieważ jest to pozycja niepłacąca, możemy zaoferować ulgi na pokrycie niektórych kosztów osobistych, transportowych i innych kosztów operacyjnych. Ponadto wszyscy nasi wolontariusze (zwłaszcza studenci) otrzymają certyfikat uczestnictwa / uznania, który dokumentuje ich udział w naszej misji medycznej.
Odnoszący sukcesy wolontariusz może zostać przypisany do różnych kluczowych ról w zależności od swoich umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Ponadto mogą oni pełnić różne role w zależności od potrzeb w misji medycznej, które mogą obejmować:

  • Porozmawiaj z potencjalnymi pacjentami i liderami społeczności, edukując ich o misji medycznej i jej celach.
  • Wolontariusze ze szkoleniem medycznym będą pomagać we wszystkich usługach medycznych, od kontroli medycznych po drobne / poważne interwencje medyczne.
  • Inni wolontariusze pomogą w logistycznych, operacyjnych i administracyjnych aspektach misji medycznej.
  • Podczas gdy niektórzy zapewnią inne role wspierające w celu promowania naszej misji medycznej w społeczności, której służymy.

Oferta pracy dla ratowników medycznych w USA

Lot sanitariusz
Lokalizacja: Gillette, Wyoming

Zapewnia bezpośrednią opiekę nad pacjentem zgodnie z protokołami Guardian Flight i / lub zaleceniami medycznymi. Pomaga w pokryciu otwartych zmian zgodnie z potrzebami w wyznaczonym obszarze.
Obowiązki
ZASADNICZE FUNKCJE / OBOWIĄZKI

  • Odpowiedzialny za wypełnienie i przesłanie elektronicznego rejestru opieki nad pacjentem dla każdego wysłanego lotu w określonych ramach czasowych
  • Odpowiada za codzienne kontrole podstawowe, w tym liczbę narkotyczną
  • Zapewnij opiekę przedszpitalną i wewnątrzszpitalną w zakresie zaawansowanego podtrzymywania życia od pierwszego kontaktu do momentu zrzeczenia się opieki nad placówką medyczną przyjmującą, zachowując dokładną dokumentację opieki nad pacjentem
  • Utrzymuje kompetencje w zakresie wiedzy i umiejętności psychomotorycznych, uczestnicząc w bieżących doświadczeniach laboratoryjnych i klinicznych
  • Prowadzenie dokumentacji wymaganej licencji, certyfikatów, ustawicznego kształcenia, bezpieczeństwa i zaawansowanych procedur zawartych w Podręczniku edukacji pracowników
  • Znajomość obsługi i rutynowej konserwacji wszystkich sprzęt i zapasy używane przez programy awaryjne
  • Utrzymuje pozytywne relacje interpersonalne ze współpracownikami, przedstawicielami EMS, szpitalami i społeczeństwem
  • Działa jako członek lotnictwa medycznego
  • Uczestniczy w odprawach przedmisji i podsumowaniu misji oraz uzupełnia niezbędną dokumentację
  • Pomaga w liście kontrolnej startu przed misją i pomocy pilota w razie potrzeby, e. obserwacje radiowe, nawigacyjne i wizualne
  • Jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie, personelowi medycznemu, pacjentowi i sprzętowi przed startem
  • W razie potrzeby przeprowadza odprawy dotyczące bezpieczeństwa samolotu
  • Odpowiedzialny za obsadzenie otwartych lub wolnych zmian w wyznaczonym obszarze, zgodnie z decyzją dyrektora regionalnego

Oferta pracy ratownika medycznego w Indonezji

Lokalizacja: Surabaya

  • Wymagania: Nie ma problemu ze zwierzętami Psy, Koty, Ryby, Ptaki
  • Maksymalny wiek lat 35
  • Minimalne wykształcenie D3 Lekarze weterynarii
  • Minimum 1 rok doświadczenia na tym samym stanowisku
  • Minimalna znajomość języka angielskiego / mandaryńskiego
  • Szczery, zdyscyplinowany, dokładny
  • Zręczny, pracowity
  • Gotowe i zdolne do opieki nad zwierzętami CV i wnioski można wysyłać do hrd (at) rajapetshop (kropka) com Rodzaj pracy: Pełny etat, Stały

ZAPYTAJ O INFORMACJE I ZGŁOŚ SIĘ DO TEJ PRACY

Lokalizacja: Arkanas

Przegląd
Nocna zmiana (od poniedziałku do piątku od 7:30 do 6:XNUMX)

Call Center Paramedic wspiera stałą opiekę nad udarami telekonferencyjnymi zgodnie z programem udaru Instytutu Cyfrowego Zdrowia i Innowacji (IDHI). Wykonuje zadania i obowiązki zgodnie z zaleceniami kierownictwa Call Center IDHI i personelu medycznego kierującego programem IDHI Stroke oraz pomaga w identyfikacji i śledzeniu wszystkich połączeń z Call Center oraz danych dotyczących skierowań i pacjentów zarządzanych sprawami.

UAMS oferuje niesamowite korzyści i zalety:

  • Zdrowie: plany medyczne, dentystyczne i wizyjne dostępne dla personelu i rodziny: wakacje, urlop i urlop chorobowy
  • Zniżka edukacyjna dla pracowników i osób na utrzymaniu (tylko studia licencjackie)
  • Emerytura: do 10% dopasowanego wkładu z UAMS
  • Podstawowe ubezpieczenie na życie do 50,000 XNUMX $
  • Szkolenie zawodowe i możliwości edukacyjne
  • Zniżki dla handlowców
  • Dostarczanie recept na concierge w głównym kampusie podczas korzystania z apteki UAMS
  • Oferowane wynagrodzenie proporcjonalne do doświadczenia.

PRZECZYTAJ TAKŻE

Negocjacje umów między młodymi lekarzami w Anglii: co zmieni się w najbliższych miesiącach?

Jak zostać ratownikiem medycznym w Południowej Afryce? Wymagania Departamentu Zdrowia Kwazulu Natal

5 najlepszych miejsc pracy dla ratowników medycznych i pracowników służby zdrowia w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Irlandii i Wielkiej Brytanii

Top 5 miejsc pracy dla ratowników medycznych w Wielkiej Brytanii, Filipinach, Arabii Saudyjskiej i Hiszpanii

Czy wiejscy lekarze i ratownicy medyczni mogą reagować na złożone potrzeby zdrowotne?

Jak zostać ratownikiem medycznym? Kilka wskazówek dotyczących wymogów wjazdu w Wielkiej Brytanii

Może Ci się spodobać