TOP 5 EMS oferty pracy na całym świecie - Australia, Kanada, Europa i Kanada

TOP 5 ofert pracy w EMS na całym świecie: Specjaliści EMS, czy szukasz nowej pracy?

Codziennie EMS i ratownik może znaleźć w Internecie nowe pomysły na lepsze życie, poprawę ich Oferty pracy. Ale jeśli potrzebujesz sugestii dotyczących utrzymania swoich umiejętności w służbie do innego rodzaju pracy, związanej z EMS lub branżą przemysłową w sektorze opieki zdrowotnej, oto jesteśmy!

Emergency Live pokaże Ci co tydzień jedną z najbardziej atrakcyjnych pozycji w Europie na temat EMS i działań ratowniczych. Czy marzysz o pracy jako sanitariusz Zermatt? Czy chciałbyś codziennie widzieć piękne dziedzictwo Rzymu podczas jazdy samochodem ambulans? (Nie, naprawdę, nie wiesz, co prowadzi karetkę w Rzymie!)
Cóż, pokażemy ci Pozycja pracy TOP 5 możesz dotrzeć bezpośrednio za pomocą naszych linków!

LOKALIZACJA: LEICESTER (UK)

PIELĘGNIARKA / PARAMEDYCZNA / FARMACISTA

Czy jesteś zarejestrowaną pielęgniarką, ratownikiem medycznym lub farmaceutą szukającym pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin?
Czy szukasz możliwości pracy w różnych dniach i poza godzinami pracy (5 z 8 weekendów, wieczorów i dni ustawowo wolnych od pracy) w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (minimum 15 godzin)
Czy chciałbyś pracować w dynamicznym środowisku, wykorzystując swoją wiedzę ekspercką i umiejętności, aby zapewnić pacjentom doskonałą opiekę w specjalistycznym obszarze telefonii i komputera ocena stanu zdrowia rannych?
Czy jesteś zainteresowany pracą w domu po doświadczeniu 12 miesięcy i ciągłym serwisie?
W związku z rozszerzeniem obecnie rekrutujemy zarejestrowane pielęgniarki, ratowników medycznych i farmaceutów, aby dołączyli do zespołu NHS 111 East Midlands w roli doradcy klinicznego NHS 111. W tej roli będziesz mieć gwarancję autonomii klinicznej, aby zapewnić bezpieczną, skuteczną i ukierunkowaną na pacjenta opiekę. Będziesz mieć realne znaczenie dla pacjentów, wykorzystując swoją szeroką wiedzę kliniczną wspieraną przez oprogramowanie wspomagające podejmowanie decyzji w celu przeprowadzenia selekcji telefonicznej; ocena objawów prezentacyjnych pacjenta, doradzanie im w kolejnych krokach i kierowanie ich w razie potrzeby do dalszej opieki.

Praca w NHS 111 to wysoko wykwalifikowana i ekscytująca rola, która daje możliwość korzystania i rozwijania umiejętności oceny dla szerokiej gamy pacjentów i prezentacji klinicznych. Otrzymujemy doskonałe opinie od naszych pacjentów, którzy doceniają usługę, która jest dla nich dostępna 24 / 7, gdy nie są pewni, jakiego poziomu opieki zdrowotnej potrzebują.

Po ciągłej obsłudze 12 miesięcy, może istnieć możliwość ubiegania się o opcję pracy w domu.

Chętnie przyjmujemy aplikacje od zdolnych, aktywnych i doświadczonych zarejestrowanych pielęgniarek, ratowników medycznych i farmaceutów, którzy mają doskonałe umiejętności komunikacyjne, są spokojni pod presją i lubią pracować w ekscytującym środowisku zespołowym.

Oprócz doskonałej pensji DHU 111 oferuje:

Dostęp do szkoleń, doskonalenia zawodowego, nadzoru klinicznego i pomocy przy rewalidacji
Elastyczne możliwości pracy w nocy, w weekendy i święta
Członkostwo w programie emerytalnym NHS
Członkostwo w Westfield Health po ciągłej obsłudze 6 miesięcy.
Bony na opiekę nad dziećmi
Praca zespołowa i wsparcie w specjalistycznym środowisku opieki
Możliwość pracy w domu
Jeśli ci się powiedzie, musisz być dostępny przez trzy tygodnie w pełnym wymiarze godzin i kolejne tygodnie 3 dla wspieranej praktyki (dalsze informacje dostępne w wywiadzie)

Dołącz do nas i skorzystaj z możliwości przeniesienia DHU do przodu i ciesz się różnorodnością i wyzwaniem
szybko zmieniająca się organizacja.

ODKRYJ WIĘCEJ I STOSUJ TUTAJ

LOKALIZACJA: Baba Memorial Hospital -Sakai City Fumio Station (JAPAN)

EMT

Kwalifikacje do licencji ratownika ratunkowego, zwykła licencja na samochód
Miejsce pracy Baba Memorial Hospital
Godziny pracy (1) 8: 30 na 17: 30 (2) 17: 15 na następny dzień 8: 45
Treści biznesowe ・ Zarządzanie, konserwacja, zarządzanie naszą szpitalną karetką
Work Pomoc w zakresie badań i leczenia
Duties Obowiązki pomocy pielęgniarskiej w szpitalu
Training Szkolenie instruktorskie
・ Tworzenie rekordów, obowiązki wprowadzania danych
・ Zarządzanie medycyną sprzęt i dostawy
Zmiana świąteczna / urlopowa
Wynagrodzenie Zgodnie z przepisami tego szpitala
Świadczenia zdrowotne (Pegasus Health Insurance Association), ubezpieczenie emerytalne, ubezpieczenie zatrudnienia
System stowarzyszenia pomocy wzajemnej availability Dostępność zmian udziału ubezpieczeniowego w godzinach pracy
Metoda aplikacji Proszę wysłać formularz zgłoszeniowy poniżej. Skontaktujemy się z Tobą później w sprawie harmonogramu wyboru itp.
Aplikacja zostanie wznowiona

LOKALIZACJA: SIDNEY (AUSTRALIA)

Tymczasowy praktykant

Numer pozycji 19693
Status zatrudnienia Pełny czas - zwolniony
Aplikacje Zamknij 30 / 04 / 2019
Maksymalna długość kontraktu szkoleniowego 02 / 02 / 2020
Sieć szkoleniowa / szkolenia Rotacja Awaryjna sieć medyczna 5 - Westmead Nepean Blacktown Mt Druitt Tweed
Placówka Szpital Westmead
Specjalistyczna medycyna ratunkowa
Sub Specialty Brak
Nagroda Publicznego Szpitala Medycznego (Stan)
Urzędnik medyczny rezydenta klasyfikacyjnego
Zarejestrować
Zespół płacowy $ 79,648.00 do $ 124,428.00
Aktualne obroty / sieci (które mogą się zmieniać od czasu do czasu) Western Sydney Local Health District (WSLHD) i szpitale oddelegowania
Główny cel oceny pozycji i zarządzania, pod nadzorem, pacjentów zgłaszających się do oddziału ratunkowego i przyjmowanych na oddziały szpitalne przy rotacji do specjalizacji szpitalnych.

Stanowisko wspiera spełnianie wymagań dotyczących szkolenia tymczasowego w Australasian College for Emergency Medicine (ACEM).
Wymagania dotyczące stanowiska Tymczasowy stażysta będzie musiał uczestniczyć w spisie 24 / 7 i może zostać przeniesiony do dziennych, wieczorowych i nocnych zmian w ciągu siedmiu dni.

Wymagania kliniczne
Tymczasowy praktykant jest odpowiedzialny za:
• Ocena pacjentów i zarządzanie nimi, w tym organizowanie odpowiednich badań, przeglądanie i interpretowanie wyników, przepisywanie odpowiednich leków oraz organizowanie skierowań i konsultacji
• Dokładne i terminowe prowadzenie dokładnej dokumentacji medycznej i wypełnianie listów / streszczeń wypisów, listów polecających, recept na leki i aktów zgonu
• Konsultacje z personelem medycznym oddziału ratunkowego i innych specjalistycznych zespołów w szpitalu oraz komunikowanie się z nimi w zakresie planów zarządzania pacjentami, wniosków diagnostycznych i konsultacji
• Komunikowanie się z personelem pielęgniarskim, pokrewnymi pracownikami służby zdrowia i innymi członkami zespołu opieki zdrowotnej w odniesieniu do planów zarządzania, raportów diagnostycznych i konsultacji
• Zapewnienie skutecznego monitorowania i ciągłości opieki nad pacjentami opuszczającymi oddział ratunkowy.
• Komunikowanie się z pacjentami i członkami rodziny z szacunkiem

Badania i nauczanie
• Weź udział w nauczaniu Wydziału Medycyny Ratunkowej i odpowiednich cotygodniowych spotkaniach
• Przestrzegaj tymczasowych wymogów szkoleniowych ACEM i wymogów egzaminacyjnych, w tym ukończenia ocen szkoleniowych (ITA)
• Weź udział w działaniach jakościowych Oddziału Medycyny Ratunkowej
• Weź udział w nauczaniu stażystów, innych młodszych lekarzy, studentów medycyny, pielęgniarstwa i pokrewnych pracowników służby zdrowia

Nadzór
Praktykant tymczasowy zapewni nadzór stażystom, drugiemu rokowi studiów podyplomowych (PGY2) i innym młodszym lekarzom pracującym w oddziale medycyny ratunkowej

LOKALIZACJA: KANADA

PIERWOTNA OPIEKA PARAMEDYCZNA

Wymagania do pracy
Języki
Angielski

Edukacja
Kolegium, CEGEP lub inny certyfikat lub dyplom nieakademicki z programu 1 na rok 2

Poświadczenia (certyfikaty, licencje, członkostwo, kursy itp.)
Certyfikat CPR; Prawo jazdy ambulansu

Doświadczenie
Doświadcz aktywów

Szczególne umiejętności
Administrować lekami i zapewniać pacjentom zaawansowane zabiegi ratunkowe; Administrować przedszpitalną opieką w nagłych wypadkach; Transport pacjentów do szpitala lub innej placówki medycznej w celu dalszej opieki medycznej; Utrzymywać karetki pogotowia i sprzęt i sprzęt do pomocy w nagłych wypadkach; Udokumentowany i zapisany charakter obrażeń i leczenia; W razie potrzeby pomagać personelowi szpitala w leczeniu; Ocenić zakres urazów lub chorób ofiar urazów w celu ustalenia nagłego leczenia medycznego
Ustawienie pracy
Prywatna firma pogotowia ratunkowego
Ochrona i bezpieczeństwo
Kontrola rejestru nadużyć wobec dzieci; Sprawdzanie ważności licencji kierowcy; Egzamin medyczny; Sprawdzenie rejestru karnego; Rejestr nadużyć dorosłych
Informacje o transporcie / podróży
Streszczenie kierowcy; Ważne prawo jazdy
Warunki pracy i możliwości fizyczne
Szybko dostosowujące się środowisko; Pracować pod presją; Powtarzające się zadania; Wymagający fizycznie; Sprawność manualna; Dbałość o szczegóły; Możliwość rozróżniania kolorów; Posiedzenie; Połączenie siedzenia, stania, chodzenia; Zginanie, przykucanie, klęczenie; Krótkie terminy

JAK ZGŁOSIĆ

LOKALIZACJA: HISZPANIA

KIEROWCA KARETKI

Dodatkowe dane:
UMOWA W PRAKTYKACH 24 MIESIĘCY CZASU TRWANIA. PEŁNY ETAT. BEZ
DOŚWIADCZENIE. KWALIFIKACJA: TECHNIKI W SYTUACJACH ZDROWOTNYCH LUB ŚWIADECTW
ZAWODOWY TRANSPORT SANITARNY. ŻE NIE STAŁY SIĘ
WIĘCEJ NIŻ PIĘĆ LAT LUB SIEDEM, JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNĄ, OD
ZAKOŃCZENIE BADAŃ. PRAWO JAZDY

ODKRYJ WIĘCEJ TUTAJ

Może Ci się spodobać