Бърза помощ, TOP 5 позиция в Европа и далеч

Всяка седмица Emergency Live ще ви покаже новата длъжност 5 за професионалисти от линейката. Търсите ли нов доставчик на линейка? Искате да промените града си? Тук ние сме с 5 прости съвети!

Търсите ли нова работа? Всеки ден EMS и специалистът по спасяване могат да намерят нови онлайн идеи за по-добър живот, подобряване на техния работни места, Но ако имате нужда от някои предложения за запазване на уменията си в услуга за друг вид работа, включена в СУОС или в индустриалния бизнес около здравния сектор, ето ни!

Аварийно живо ще ви показва всяка седмица някои от най-атрактивните позиции в Европа относно EMS и спасителните дейности. Мечтаете ли да работите като фелдшер Зермат? Бихте ли искали да виждате всеки ден красивите наследства на Рим да шофират линейка? (Не, наистина, не знаете какво кара линейка в Рим!)
Е, показваме ви TOP 5 позиция за работа можете да достигнете директно с нашите връзки към Indeed.com!

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Италия - Парма
Спенсър ЕМС, младши мениджър бизнес развитие

„Търсим амбициозен и енергичен мениджър бизнес развитие, който да ни помогне да разширим клиентите си. Вие ще бъдете в лицето на компанията и ще имате отдадеността да създавате и прилагате ефективна стратегия за продажби. Целта е да се постигне устойчив финансов растеж чрез увеличаване на продажбите и изграждане на силни връзки с клиентите.

Отговорности: Разработване на стратегия за растеж, фокусирана както върху финансовата печалба, така и върху удовлетвореността на клиентите, Провеждане на изследвания за идентифициране на нови пазари и нужди на клиентите, Организиране на бизнес срещи с потенциални клиенти, Промотиране на продуктите / услугите на компанията, насочени към или предвиждане на клиентските цели, осигуряване на надеждна обратна връзка и след -продажби подкрепа, изграждане на дългосрочни отношения с нови и съществуващи клиенти, Разработване на влизане ниво персонал в ценни търговци

Изисквания: Доказан професионален опит като мениджър по бизнес развитие, ръководител продажби или съответна роля, Доказани резултати от продажбите, Владеене на MS Office, Пазарни познания, Комуникация и умения за водене на преговори, Управление на времето и умения за планиране.

ВЪЗМОЖНОСТ НА SPENCER - ВЪВЕДЕТЕ ТУК

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Великобритания - Лондон

Служител по проекта за линейка на услуги

Екипът на Директорията на услугите (DoS) (част от Централния Анализ - Услуги за Клиенти) е отговорен за поддържането и развитието на ПДЧ на ПНЗ за клиентите на нашата Клинична Комисия. Ние покриваме Северен централен Лондон, Североизточен Лондон, Югоизточен Лондон и Югозападен Лондон. Освен това покриваме и Нортхемптъншир (Nene и Corby CCGs) и Милтън Кейнс.

Заемащият длъжността ще работи като част от екипа на DoS за подпомагане на NEL CCGs / STP с подобряване на достъпа до LAS и използването на подходящи пътища за грижи (ACP). Освен това притежателят на длъжността ще се включи и ще подкрепи други ключови зависимости, които се отнасят до спешна и спешна помощ.

Търсим някой, който е изходящ и уверен в общуването със заинтересованите страни и здравните специалисти, по-специално с екипажи на линейки.

Тази роля ще изисква висока степен на автономност и възможност за сравняване и отчитане на напредъка на заинтересованите страни.

Тази роля ще се основава предимно на линейките 6, разположени в отделите за спешна помощ в NEL. Офисната база е Клифтън Хаус (близо до Ливърпул Стрийт).

ПРИЛОЖИ ТУК

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Франция - Salon de Provence
RAS Специалист по поддръжка на линейка

RAS n'est pas entreprise de travail temporaire comme les autres: nous sommes à votre service 7 jours / 7 и 24 heures / 24 без прекъсване. Nous assurons un recrutement spécifique et спешно адаптиране на положението за гласуване. Невъзстановяване в CDI, CDD или Интегриран профил за спешна помощ или спешна помощ? RAS, но също така и постоянен, създава и други възможности, които предлагат безжичен достъп и адаптация, а също така и възможност за пътуване и почивка, както и за уикенд и уикенд. Découvrez l'intérim autrement avec RAS Intérim et Recrutement. 50 и услуга за 24 / 24 и 7 / 7 уникален шрифт за разлики. RAS
L'agence RAS Intérim de Salon de Provence, взимайки своите клиенти от Auxiliaires Ambulanciers H / F.

Мисиите на Vos principales seront de:
- Застраховател, който отговаря за предписанията, транспортира и продава продукти, които се нуждаят от специализирани услуги, за да могат да се грижат за пациентите, които имат местоживеене, и могат да бъдат адаптирани за работа (VSL)
- Съвместим лидер и експерт по досиетата на болниците.
- Застраховател, който се свързва с клиента (пациент, професионалист, работодател и др.).
- Изтегляне и прехвърляне на документи и документи за транспортиране.
- Инсталиране на пациента и наблюдение на детето. - Partition à l'entretien courant du véhicule et du matériel: lavage extérieur et intrieur, désinfection, remplacement de la literie, vérification du matériel de premiers secours, наблюдение mécanique du véhicule sous la responsabilité de l'ambulancier.

ПРИЛОЖИ ТУК

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Испания - Тарагона, Барселона
Спешна медицинска помощ (TES)

- Ambulancias Civera услугата изисква спешна медицинска помощ с шофьорска книжка за бърза помощ за пълна работа като EMT и шофьор на линейка в Тарагона.

Препоръчваме Ви технически / авариен център за услуги:
Потвърждава функционалните баси на оборудването на санитарен възел, който е в съответствие с изискванията на протокола.
Контролирайте и ремонтирайте съществуващите материали.
Атентантът е необходим за преместване и транспортиране на пасиенти, и е свързан с фамилиите, които имат нужда от помощ.
Трабаяр в equipo, respetando la jerarquía и las instrucciones de trabajo.
- Невъзможна градоустойчива техника.
- Carnet de conducir B, енергичен
(exp. mínima de un año) y vehículo propio
Zona de trabajo: Тарагона
Неприемлива резиденция Lleida o cercana.
Типово: Jornada completa, Beca / prácticas, Recién graduado, Indefinido
Тип: Jornada completa, Beca / prácticas
Преживявания: карниза на проводника 1 año (Requisito mínimo)

ПРИЛОЖИ ТУК

МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Австралия - Рокхемптън, Куинсланд

Мениджърски оперативен център

Куинсландска аварийна служба (Сайт на организацията)
Държавен оперативен център; Местна мрежа за бърза помощ; Рокхемптън

Мениджърът, оперативният център е ключова операционна роля в системата за гарантиране на качеството, като основният фокус е върху ангажираността на повикващия.

Ролята обхваща всички аспекти на функциите за приемане и изпращане на обаждания, модели за обслужване на клиенти и внедряване на ресурси; като в същото време отчитат по-широките концепции, включени в динамичното внедряване на ресурси.

Ролята е отговорна за всички аспекти на предоставянето на оперативни услуги и изпълнението в оперативния център, за да се гарантира, че системата за качествена оценка може ефективно да отговаря на нуждите, стандартите и бизнес целите за предоставяне на услуги.

За тази роля се прилагат следните задължителни изисквания, специални условия и / или други изисквания:

  • Кандидатите трябва да имат диплома за здравна наука (доболнична помощ) или сертификат IV за комуникация на линейки - изпращане; или еквивалентни квалификации, както се счита за подходящо от QAS на комисаря.
  • Кандидатите трябва да притежават отворена шофьорска книжка от клас „Куинсланд“ C (за ръчен автомобил) преди датата на приключване на кандидатите. Кандидатите от междудържавния и международния сектор трябва да притежават еквивалентна лицензия по време на кандидатстване и ще се очаква да получат шофьорска книжка в Куинсланд при назначаване.
  • Изрично условие за работа са всички хора, които трябва да изпълняват роли с пряк контакт с пациента, да бъдат и да останат ваксинирани срещу следните инфекциозни заболявания по време на тяхната заетост, както е посочено в Рамката за контрол на инфекциите на QAS: Дифтерия, тетанус, коклюш (коклюш); Хепатит Б; Морбили, паротит, рубеола (MMR); Варицела (варицела); Грип; и туберкулоза.
  • Макар и да не са задължителни, висшите или следдипломни квалификации по свързана с бизнеса дисциплина и завършването на подходящ курс за управление / надзор ще бъдат високо ценени.

ПРИЛОЖИ ТУК

Може да харесате също и